Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    1. Silent Hill film. 

  • drasta

    Trochu sebereflexe by ti ale obcas neuskodilo...

  • uher

    Silent Hill byl právě celkem mizernej... ☹

    Mezi adaptacemi určitě patří k tomu lepšímu, ale to z něj bohužel dobrý film nedělá...

  • TheGGG

    ano, ta zabugovaná taškařice po které PC mustard race review bombovala hru na metacriticu a brečela na všech forech, to mě tak pobavilo, že jsem byl nakonec rád, že to tam vyšlo... víc takových portů 😂

  • TheGGG

    rok mám dobrý, witcher od netflixu je škvár, stačí se podívat na rotten tomatoes nebo metacritic a death stranding aka ta hra kterou PCčkáři celé roky hatovali, aby pak hýkali nadšením, když jim byla oznámena PC verze, jen dokázal moji pointu ohledně té komunity,

    A zlé lidi ze západu ignoruji, nebo se jim směji, zatím jsou to oni, kdo obvykle chytnou těžký hyperkorektní záchvat ve chvíli kdy jim dojdou naučené fráze...

  • PCMR

    Ha, to mi připomnělo, jak tu blábolil, že i RDR2 nebude na PC. No nic, nebudu kopat do mrtvoly tohoto rozumbrady.

  • tl; dr 

    Ty máš letos opravdu blbý rok, co? 

    - Death Stranding podle tebe nikdy na PC nevyjde a ejhle vyšlo. (A jak ses hádal, když jsme si o tom psali)

    - Hejtoval jsi Zaklínače předem a teď to vypadá, že to bude minimálně koukatelné (a jak ses hádal, když jsme si o tom psali 😉)


    Možná kdyby ses neutápěl ve své důležitosti a neopíjel se vlastním patentem na absolutní pravdu, tak by svět kolem tebe nebyl tak špatný a plný zlých lidí ze západu.. 

  • TheGGG

    BTW: autor článku je naprosto mimo... fascinuje mě ta nenávist journalistů k fanoušům, kteří se oprávněně ozvou, když nejsou s nějakým filmem/hrou/seriálem spokojeni. Zvlášť když je to vytvořeno podle nějaké předlohy, kterou tvůrci absolutně nerespektují. Proč mám pocit, že některým novinářům toto hrozně vadí, když se fans sami od sebe ozvou. Vidím to často na západě, kde jsou takoví fanoušci označování infantilními termíny jako: man-babies, cry-babies, toxic, haters atd. a když se nějaký korporát konečně chytne za nos a pochopí "Náš zákazník, Náš pán", ještě od journos dostane čočku za to, že panderuje toxické komunitě. Asi holt bez dovolení pánů novinářů si nikdo nesmí vytvořit vlastní názor (sorry jako, ale stačí se podívat, jak se někteří novináři na západě čílí kvůli tomu, že tvůrci předělali vzhled Sonica, nebo chystaní Krotitelé duchů cílí na fanoušky a jejich požadavky).

    Nevím co si myslí účetní o (jak uvádí autor tohoto článku) peticích, bojkotech, internetu plném blbých keců a držkování (jeez to je slovíčko), ale vzhledem k tomu, jak Fandom Menace (jak to mí oblíbení pravicoví youtubeři nazývají) smetla už pěknou řádku filmů bez úcty k předloze a k fanouškům do nicoty, řekl bych, že by se kravaťáci měli začít starat. Filmy uváděné v článku jako propadáky totiž rozhodně nebyly nějakým kvalitním a uctivím zpracováním dané hry....

  • Mimochodem freeman chronicles mě docela bavilo, hlavně že freeman nemluví:

    https://www.youtube.com/watch?v=7GJ1CQ8A9cE&list=PLPT0TmpQMybzfHbd2z9f1tW8znTDVMJd_

    A když už jsem u spamování s video tvorbou, doporučil bych kung fury, něco na pomezí automatovek, komiksů a akčních béček

    https://store.steampowered.com/app/374570/Kung_Fury/

  • Náhodou Mortal Kombat a Street fighter mám rád, i když trošku rozdílně pojaté filmy (styl scénáře i efektově) jsou to pro mě takové prima A+ akční Béčka :-)

    Bohužel o nových filmech se to moc říct nedá, jediné co mne nějak zaujalo byl Warcraft, ale zas je to film na který se podruhé kouknu možná až mě to někde zastihne v televizi.

    Například Assasin byl pro mě velkým zklamáním - hrozně uloadaná nuda, od Doomu jsem nic nečekal a ani nedočkal, Hitman je dobrý tak do pozadí při práci. Lara nevím, po tom co se nám redesignovala hra, tak film do dotlačil o ještě kousek dál a oproti hře je to pro mne jiná Lara spíš pro dnešní hráče naež pro kultisty původních sérií.

    To mne napadá že filmová Lara s Angelinou je taky ne zas až tak špatná Áčkový Béčko oddychovka, pro mne více příbuzná původním hrám.

  • TheGGG

    vzhledem k tomu, jaký úpadek nyní probíhá v hollyweirdu a vzhledem k tomu, že kvalita a ani prachsprostá zábava už není prioritou, tak dost pochybuji, že se něčeho dočkáme. Spíš se bude situace ještě zhoršovat. Úcta k předloze je dnes nulová a to je základ, pokud chcete dělat film podle hry. Silent hill byl asi jediný snesitelný kousek, jinak škvár a bída

  • kkING

    Tak jen soundtrack MK ma k dnesku tusim skoro 100M prehrati na YouTube . Na postal jsem zapomenul to je opravdu podobny pripad ...

    Prave serial je dle meho mnohem lepsi volba, protoze tam je vice casu k vypraveni. Ve filmu proste musi mit urcite procento akce stridajici se s pohledem na hezkou holku 😂


  • Film podle Metal Gear Solid 1 z PS1 a dalších dílů

  • Phillios191

    Dokud se toho neujme někdo jako Steven Spielberg, tak asi ne. Uwe Boll točit neumí, John Moore taky ne a poslední Doom byl straight to trashcan.

  • 0011

    Silent Hill taky nebyl špatný, a Mortal Kombat bych řadil do kategorie "tak špatný až je dobrý", ale opravdu doprý film podle hry jsem ještě neviděl, jenom seriály jako je Mashimova série Hack, ale nedokážu si představit dobrý film podle jakékoliv předlohy pod taktovkou holyúdu. Ale ještě tu je jeden nečekaný a neúmyslný klenot - Postal, ale to je spíš šťastná nehoda.

  • kkING

    Tak pokud to bude FILM, ktery bude natocen zpusobem, aby ho nemusel chapat (ne)fanousek hry, tak se dockame 🙂

    V opacnem pripade temer s jistotou vznika kockopes jako treba Warcraft ...

    Nebo se staci udelat film podle hry, ktera ma par pravidel a nepotrebuje temer zadna vysvetlovani .... a takove dobre filmy uz jsou ... treba prvni Mortal Kombat 😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit