Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • fascinující, jak se zapomíná na prince of persia. solidní casting, solidní příběh, solidní všechno. téměř 200 míčů na výrobu a 336mil. dolarů z toho vytěžil. takže ve své době nejvýdělečnější film podle hry.

  • co z toho kdyz nevydelal 

  • SalemCZ

   Použil jsem ctrl+f abych našel prince a on v článku není ani zmíňka. 

 • TheGGG

  vzhledem k tomu, jaký úpadek nyní probíhá v hollyweirdu a vzhledem k tomu, že kvalita a ani prachsprostá zábava už není prioritou, tak dost pochybuji, že se něčeho dočkáme. Spíš se bude situace ještě zhoršovat. Úcta k předloze je dnes nulová a to je základ, pokud chcete dělat film podle hry. Silent hill byl asi jediný snesitelný kousek, jinak škvár a bída

  • TheGGG

   BTW: autor článku je naprosto mimo... fascinuje mě ta nenávist journalistů k fanoušům, kteří se oprávněně ozvou, když nejsou s nějakým filmem/hrou/seriálem spokojeni. Zvlášť když je to vytvořeno podle nějaké předlohy, kterou tvůrci absolutně nerespektují. Proč mám pocit, že některým novinářům toto hrozně vadí, když se fans sami od sebe ozvou. Vidím to často na západě, kde jsou takoví fanoušci označování infantilními termíny jako: man-babies, cry-babies, toxic, haters atd. a když se nějaký korporát konečně chytne za nos a pochopí "Náš zákazník, Náš pán", ještě od journos dostane čočku za to, že panderuje toxické komunitě. Asi holt bez dovolení pánů novinářů si nikdo nesmí vytvořit vlastní názor (sorry jako, ale stačí se podívat, jak se někteří novináři na západě čílí kvůli tomu, že tvůrci předělali vzhled Sonica, nebo chystaní Krotitelé duchů cílí na fanoušky a jejich požadavky).

   Nevím co si myslí účetní o (jak uvádí autor tohoto článku) peticích, bojkotech, internetu plném blbých keců a držkování (jeez to je slovíčko), ale vzhledem k tomu, jak Fandom Menace (jak to mí oblíbení pravicoví youtubeři nazývají) smetla už pěknou řádku filmů bez úcty k předloze a k fanouškům do nicoty, řekl bych, že by se kravaťáci měli začít starat. Filmy uváděné v článku jako propadáky totiž rozhodně nebyly nějakým kvalitním a uctivím zpracováním dané hry....

   • Zaho

    Slovo fanoušek je odvozeno od slova fanatik a tak se opravdu někteří chovají. Z nějakého důvodu si totiž přivlastňují co jim nepatří. Nemám nic proti kritice, ale od fanouška většinou objektivní kritiku neuslyšíš.

    • TheGGG

     to je jako lepší poslouchat názory nějakého jendy co šel zrovna kolem a o dané značce nemá ani potuchy....? pak vzniká takový odpad jako disney wars

     • Zaho


      To že nejsem fanoušek SW neznamená, že nemůžu objektivně hodnotit film ze světa SW. Nemusím znát lore všech postav a ani nemusím znát knižní nebo jiné předlohy. Zhodnotím potom film objetivněji, bez předem investovaných emocí, ať už kladných či záporných. Moje jediná investice jsou peníze a čas.

      Mám rád třeba dunu, ale to neznamená, že půjdu do kina a budu očekávat, že autor filmu natočí film dokonale podle knižky, to totiž nelze. A je mi úiplně jedno jestli sardaukauři budou černoši nebo běloši. (uznávám černý Paul Atreides by mě docela zaskočil)

      • TheGGG

       narovinu, pokud budu chít znát názor na nové SW a mám si vybrat mezi pohledem odoborníka na lore a pohledem jendy od vedle co sotva ví kdo jsou sithi a kdo jediové, tak rozhodně hážu velký hnědý na jendu a pokecám o tom s odborníkem.

       Tobě je možná šumák, pokud dojde ke kompletnímu překroucení původní myšlenky, stylizace a postav, ale člověk co chce určitou kvalitu a tuto kvalitu chce zachovat, tak toto řešit bude. A klidně budu řešit i gender a race swap a nebudu si hrát napoliticky korektního. Pokud se tvůrci rozhodnou natočit film podle knihy/hry atd. ale nedokáží přenést ani základní myšlenku, feeling, stylizaci a postavy, pak zasluhují jen kritiku a nejdrsnější myslitelný fandom menace, doprovázený brutálním a systematickým review bombingem a desítkami analytických kritických videí na YT. Neúcta k fanouškům a předloze SE NEBUDE TOLEROVAT!!!!

       • yeniczek

        Reakce na příspěvek:

        Jenze je rozdil mezi opravnenou kritikou a az toxickym hatem, ktery posledni dobou jede. Kdy zastup "fanousku" naposloucha cizi nazory a zacnou sproste (a myslim opravdu sproste) hejtit vse okolo a je jedno, ze film/hra ma sve kvality, ale siri povest sra*ky, i kdyz to z objektivniho hlediska neni pravda. Tohle me proste nebavi a i kdyz se mi nelibi stejna vec, tak proti temhle radoby fandum budu vzdycky brojit. 

        • TheGGG

         Reakce na příspěvek:

         a já budu vždy brojit proti zneuctění značky a lore ve prospěch hollyweirdských trendů a budu brojit proti všem tvůrcům kteří si neváží vlastních zákazníků a značky

         • yeniczek

          Reakce na příspěvek:

          Coz je OK, ale nadavat nebo dokonce vyhrozovat tvurcum a herecum? Udelat z alespon trochu rozumnyho hodnoceni rovnou odpad? Protoze se mi to nelibi? To je na hlavu a ne boj za lepsi kvalitu.

       • Zaho

        Reakce na příspěvek:

        Takže autor nových SW nemá právo udělat svůj vlastní příběh, postavy a posunout svět jinam?
        Já bych řekl že má a polud to je teď propadák, tak se z toho třeba on nebo jiní poučí. Problém mám, když fandové hodnotí film který ani neviděli a jedno zda pozitivně či negativně.

        • ja_nic_nevim

         Reakce na příspěvek:

         Jestli něco nese značku, asi by si to mělo tu značku budovat. Ať už Mercedes, Bosh, AMD... Takže jestli se něco jmenuje Star Wars, mělo by se to držet kultury, kterou vytvořil Spielberg s Lukasem. 

         Když se vlastník rozhodne jinak, budiž... Jen nechápu psychopaty, co se nedivaji na produkt samotný, jen na jméno.... 

        • ja_nic_nevim

         Reakce na příspěvek:

         Jestli něco nese značku, asi by si to mělo tu značku budovat. Ať už Mercedes, Bosh, AMD... Takže jestli se něco jmenuje Star Wars, mělo by se to držet kultury, kterou vytvořil Spielberg s Lukasem. 

         Když se vlastník rozhodne jinak, budiž... Jen nechápu psychopaty, co se nedivaji na produkt samotný, jen na jméno.... 

        • TheGGG

         Reakce na příspěvek:

         hlavně by měl být nějaký respekt k původní látce a né jen nechutný korporátní kalkul jaký disney nyní předvádí. Lidi obecně velice dobře přijali mandaloriana i rogue one, naopak Episoda 7 je velké meh a episoda 8 je naprosté dno a škvár. Někteří lidi pod disney prostě dokázali přijít s novým story a zachovat starý feeling a pořádky lore, popřípadě s novým feelingem, který ale nikoho neurazil. Jiní jako Ruin Roundhead Johnson si hráli na pány světa, uráželi fanoušky a vyprodukovali odpudivý mišmaš nebo neoriginální kopii (jar Jar abrams).


         • Derp_1337

          Reakce na příspěvek:

          Nepřeháněj to s hatem na Star Wars. Chápu, že hardcore fanboys, co měli nekonečně velké očekávání, mohla připadat nová série (ep7-8 ) jako zklamání, ale ono to bylo celkem slušné filmy.

          Kdyby se lidi dokázali povznést nad to, že měli úplně jiné očekávání, tak by si to určitě víc užili. Osobně jsem šel do kina a neměl jsem žádné velké očekávání (je to přece Disney, od nich nic vyjímečného člověk nemůže očekávat) a byl jsem s Ep7 a 8 relativně spokojený.


          PS: Ep9 ještě nemůžu hodnotit, protože jsem ji za ty 3 dny nestihl. Teprve mě čeká kino, tak uvidíme.

          • TheGGG

           Reakce na příspěvek:

           nemít žádná očekávání, tomu já říkám neštěstí....

           • Derp_1337

            Reakce na příspěvek:

            Rozhodně lepší než mít přehnaně velká očekávání od firmy jako je Disney. To je vskutku vrchol naivity.

            • TheGGG

             Reakce na příspěvek:

             to se pleteš,  rogue one nebo mandalorian se jim povedl hodně, jde jen o to, komu to svěří...

             • Derp_1337

              Reakce na příspěvek:

              Je tu ten zásadní rozdíl v tom,že Rogue One a Mandalorian byly víceméně novinky do univerza a neobsahovali několikrát propírané události z herní a knižní předlohy.

              Takže k těm filmům fanboys nepřistupovali s přehnaně velkým očekáváním a každý se svou vlastní představou, jak by to mělo "správně" vypadat.


              A jen tak mimochodem je potřeba zmínit, že třeba Mandolorian má na sobě neustále helmu, takže nikdo nemůže plakat, že si herce představoval jinak. Stejně tak v Rogue One byly většinou nové postavy (až na pár cameo starých postav), takže opět nikdo nemohl plakat, že si je představoval jinak.
              • TheGGG

               Reakce na příspěvek:

               ne, nová trilogie, taky byla novinkou, zasazená po událostech původní trilogie, tedy tam byl velký prostor vymyslet něco nového a originálního. Ani rogue one ani mando nijak nepřekroutili lore, feeling, stylizaci atd. A to prosím rogue one řešil a snažil se vysvětlovat jednu z nejdůležitějších věcí v ději milované původní trilogie a Mando zase pracoval s obecně hodně oblíbeným tématem, kde vládly obavy, že to disney zničí svým dětinským přístupem.

               Nová trilogie je prostě série failů... EP7 je hraná na jistotu, nuda a kopírka EP4, ale s mnohem horším castem. EP8 je odporný mišmaš plný nelogičností, zbytečných dějových linek a čistokrevného amaterismu a EP9 je clusterfluck, který se to snaží nějak pospojovat a baituje fanoušky na fan service... prostě ne. To i ten Solo film byl lepší jak EP7, 8 a 9

               • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                To je tvůj subjektivní názor, že nová trilogie je špatná. Někomu se to líbí, někomu ne. Celosvětový průměr pro Ep7 a Ep8 je dost vysoký.

                Dokonce oba dva díly řadí mezi top5 Star Wars filmů. Jsou před Ep 1-3, Ep 9, Rogue One, Han Solo. Stará trilogie Ep 4-6 je samozřejmě na vrcholu. Občas se sice najdou nějaké odchylky, ale většinou se tohle pořadí udržuje.

                Sice to nechceš akceptovat, ale je to tak.


                PS: (Já si třeba myslím, že Rogue One si zaslouží lepší hodnocení než je světový průměr)

                • TheGGG

                 Reakce na příspěvek:

                 záleží čistě na tom, jestli se díváš na user score nebo na "profesionální" recenzenty...  EP8 je vychvalovaná čistě jen kvůli propagandě, korektnosti a SJW momentům, které tam nacpalo disney vrchovatě a pak ještě pro jistotu zatáhlo i dobré recenze... něco jako aktuální seriál watchmen například.

                 Člověk musí vidět trochu za oponu současné culture war a vědět kdy recenzím lze věřit a kdy ne. Kdo si myslí že EP8 je lepší jak EP3 nebo RO, tak si nemůže vůbec říkat fanoušek star wars

                 • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  Jak jsem napsal, v hodnoceních jsou různé odchylky. Jednou z těch odchylek je třeba Ep3. Někdo to hodnotí lépe, někdo ne. Někdo Ep3 zařadí mezi top5 dílů, někdo ne. Podobně je to s Rogue One. Každý má nárok na svůj subjektivní názor. Ostatní filmy se víceméně drží toho rankingu. A to platí nejen pro (polo)profesionální recenze, ale i pro uživatelské skóre.

   • tl; dr 

    Ty máš letos opravdu blbý rok, co? 

    - Death Stranding podle tebe nikdy na PC nevyjde a ejhle vyšlo. (A jak ses hádal, když jsme si o tom psali)

    - Hejtoval jsi Zaklínače předem a teď to vypadá, že to bude minimálně koukatelné (a jak ses hádal, když jsme si o tom psali 😉)


    Možná kdyby ses neutápěl ve své důležitosti a neopíjel se vlastním patentem na absolutní pravdu, tak by svět kolem tebe nebyl tak špatný a plný zlých lidí ze západu.. 

    • TheGGG

     rok mám dobrý, witcher od netflixu je škvár, stačí se podívat na rotten tomatoes nebo metacritic a death stranding aka ta hra kterou PCčkáři celé roky hatovali, aby pak hýkali nadšením, když jim byla oznámena PC verze, jen dokázal moji pointu ohledně té komunity,

     A zlé lidi ze západu ignoruji, nebo se jim směji, zatím jsou to oni, kdo obvykle chytnou těžký hyperkorektní záchvat ve chvíli kdy jim dojdou naučené fráze...

    • PCMR

     Ha, to mi připomnělo, jak tu blábolil, že i RDR2 nebude na PC. No nic, nebudu kopat do mrtvoly tohoto rozumbrady.

     • TheGGG

      ano, ta zabugovaná taškařice po které PC mustard race review bombovala hru na metacriticu a brečela na všech forech, to mě tak pobavilo, že jsem byl nakonec rád, že to tam vyšlo... víc takových portů 😂

      • Zaho

       Pro lidi jako ty musí být hrozný šok, až ty nové konzole vydají v PC bednách.

      • drasta

       Trochu sebereflexe by ti ale obcas neuskodilo...

 • karlman.hajsky

  Za mě teda Warcraft dobrý. Nevím proč tomu říkáte béčko...

  • Jack1947

   Vždyt je to docela hloupej scénář ale souhlas jeden z těch lepších filmů.

  • uher

   Protože to béčko je. Vždyť ten příběh skákče z místa na místo, snaží se toho stihnout strašně moc a ve výsledku je zápletka sotva polovičatá (hlavně ten lidskej král, tam to vypadalo jak kdyby se při psaní scénáře hodně proškrtávalo).

   Tím, že takovýmu polotovaru někdo říká béčko, není myšleno jako urážka, ale fakt...

   • karlman.hajsky

    Asi mám pod pojmem " béčko " něco jiného než tohle. Navíc pořád mi přišlo, že to funguje dostatečně dobře. Třeba líp než nový Star Wars a tomu nikdo béčko neřekne. 

    Tak či tak je pro mne Warcraft jeden z nejlepších herních filmů a chtělo by to pokračování. 

    • SW je space opera a tehdy to ještě bylo hanlivé pojmenování. A zcela objektivně, jako skalní fanoušek musím uznat, že SW4-6 je pohádka pro děti s zcela unikátními praktickými efekty. Prequely měly už i nějaký příběh a postavy nějakou hloubku.

 • Phillios191

  Dokud se toho neujme někdo jako Steven Spielberg, tak asi ne. Uwe Boll točit neumí, John Moore taky ne a poslední Doom byl straight to trashcan.

 • Film podle hry nemůže nikdy spolehlivě fungovat, protože jde o dva naprosto rozdílné druhy zábavy.

  • To isté sa dá povedať o komikse, či knihe. V knihe sú 3 strany opisu a navodzovania tmosféry, čo film odbije 1 krátkou scénou. Prípadne v knihe čítame myšlienky postáv, čo vo filme nie je. Komiks človek prečíta za 10 minút. OK, celý príbeh, ak je rozdelený na 5-10 dielov o niečo dlhšie, ale aj tak sú to len obrázky s bublinami textu. 

   Ide len o šikovnosť tvorcov. Vziať to čo je dobré z predlohy, snažiť sa zostať verný aspoň základným piliérom a dať tam dobrý scenár a réžiu. Ako aj pri filmoch bez predlohy. Neraz majú hviezdne obsadenie a dobrý rozpočet, ale tak patetický scenár a neschopného režiséra, že sú to prepadáky. 

   • Ano, dá se to říci i o knihách. Vždyť také velmi často slyšíte názor, že film není tak dobrý jako jeho knižní předloha. U komiksů to zafungovalo podle mého názoru proto, že komiks se vlastně podobá skice scénáře. Hra a kniha jsou zábavou aktivní (ve hře ovládáte postavy, v knize zapojujete představivost), zatímco sledovaní filmu je zábavou pasivní. Velká část hráčů-diváků a čtenářů-diváků bude mít vždycky pocit, že něco ve filmu mělo být jinak. 

    • john wick je nejlepší film podle videohry (která neexistuje). hlavně ve třetím díle jsem si toho všiml. struktura filmu, estetika, příběh a progres hlavní postavy jsou vyloženě vystavěny na herních principech. takže ono to jde. jen se musí chtít. takové uncharted má obrovský potenciál.

     • Derp_1337

      Ne, nejde to. Sice John Wick má nějaké herní principy, ale kdyby skutečně existovala herní předloha, tak ti zaručuji, že fanboys začnou plakat, že to není přesně podle herní předlohy 😂

      • Fanúšikovia tí rigorózni, by plakali vždy. Zober si, že mnohé hry dnes už ponúkajú takmer filmový zážitok. Naozaj epický príbeh, kde je aj romantický vzťah hlavnej postavy, aj vývoj charakterov pár hlavných postáv, gradácia deja, nejaké prekvapivé odhalenie. 

       Rozdiel je v tom, že keď dá hra hráčovi možnosti, tak si on vyberie s ktorou postavou si vytvorí vzťah, ktorej frakcii pomôže, prípadne rozhodne o tom, kto prežije a kto nie. Tento aktívny podiel úplne odpadá pri filme. 

       Ale aj tak sa vždy niečo stanoví ako kanonické. To že hráč niekoho zabije, neznamená, že tá postava v pokračovaní nebude, keďže kanonicky je dané, že žije. Pokračujúce vetvenie deja sa dá vždy len obmedzene, ako skvelý Zaklínač, či skevlý a koncom úplne zničený Mass Effect. 

       Ale vezmi si veľké RPG. Samozrejme sa tam veľa bojuje, ale väčšinu bojov tvoria tie mimo, keď hráč preskúmava sám divočinu, jaskyne, opustené zrúcaniny. Ale v rámci vecí, ktoré majú príbeh bojov tak strašne veľa nie je. dosť sa rozpráva, odhaľuje sa o čo ide a samozrejme dôjde často aj na boj, hoci niektoré questy sa dajú vyriešiť aj bez boja. To je úplne materiál na film. 

       A čo sa týka akčných filmov, tak stačí okopírovať nejaký dobrý akčný film a len ho namontovať reáliami, postavami, prsotredím a zbraňami na hru. Akčné filmy v priemere sú vždy slabšie hodnotené, ale je rozdiel, či si pozrieme dobrý akčňák čo má 70% a blbosť, čo má 35% hodnotenia. Takže taký Mass Effect, Warcraft a podobne by mohli ašpirovať na 80 a viac percent, ale Doom, Far Cry a podobné hry by mali od počiatku rátať, že to nebudú oskarové hity a tak by sa mali snažiť to spraviť najlepšiče v rámci možností. Prvé Segalove filmy z neho spravili hviezdu a tiež majú v priemere 63-67%. Nehovorím o tých jeho somarinách teraz, ale kto si pamätá, tak sa stal hviezdou v podstate z ničoho. Problém je v tom, že štúdiá majú veľké oči a film môže aj zarobiť, ale ak nezarobí toľko čo očakávajú, tak ho zrušia. Ako hry, veď to vieme, Deus Ex a podobne, zarobili dosť, pokryli náklady, priniesli  zisk, ale nie "očakávaný zisk", tak boli odsunuté ako sklamania. Tak isto dodrbali štúdiá Kingsman 2. Jednotka od ktorej nik nič nečakal mala úspech, začali zasahovať, zjemňovať a spravili mizernú dvojku. 

       Toto isté platí aj pre filmy podľa hier. A ako som písal vyššie v osobitnom príspevku, nikdy žiadna adaptácia neuspokojí všetkých, rozhodne nie rigoróznych fanúšikov. Stačí uspokojiť väčšinu tých, čo fandia žánru a nečakať že každý film začne multimiliónovú frančízu. 

 • MalyZeli

  Eh, to by chtelo kreativni lidi kteri dokazou hru prvne dohrat, pak si vybrat a sestrojit pribeh kterej se da lehce narvat do 2 hodin, dava smysl, dokaze predstavit postavy a navazat vztah. Bohuzel takovy talent v Hollywoodu chybi, samej remake a podobne. Uncharted snad dopadne dobre, bude to Indiana Jones s novym, slusnym, castem, ikdyz Wahlberg jako Sully je pro me nepochopitelne,  ovsem me jako hrace a fanouska to nelaka protoze tam nebude Nolan North, coz je uz neodmyslytelna soucast serie, a automaticky bych prirovnaval. Mortal Kombat je guilty pleasure, i Street Fightera sem videl nekolikrat :D, Lara Croft s Angelinou mi v 7 letech nastartovala pubertu, RE1 a 2 mam celkem rad, zbytek vubec (filmy), Silent Hill je supr horror, AC je takovy meh, nejsem supr fanda Warcraftu, ale 2ku a 3jku sem dohral mockrat, WoW sem skoro nehral, a film me vubec nenadchl, bylo mi v tom filmu vsechno jedno. 15+ hodin budovani characteru a sveta nacpat do 30 minut filmu, a pak sledovat nakej dej je zatrest, to at si radsi okopcijou koncept, zmenijou jmena, lokace atd, a nehraji si na adaptace, kdyz vetsina lidi co jim vydela penize na filmu sou nehraci, proc se s tim vubec srat?

 • Fungovaly by pomerne verné adaptácie. Tak ako pri komiksoch. 

  100%tná adaptácia nie je možná. Samozrejme, že vždy budú nespokojní fanúšikovia s kostýmami, výbermi hercov a podobne. Ale každý si uvedomuje, že sú to drobnosti.  Niekedy zmenia aj väčšiu vec, mne napríklad vadilo že z Hanka Pyma spravili dôchodcu, hoci v komiksoch je vždy jedným z hlavných členov Pomstiteľov a má aj zaujímavý príbeh. Ale prehryzol som to, keďže ostatné veci boli dobré. 

  Takže je nezmysel ako v článku píšu, že sa nedržia predlohy. Niektoré veci zmenia, niektoré upravia, niečo vynechajú, niečo pridajú, ale ten základ je stále rovnakí. Najlepší príklad sú Strážcovia galaxie. Pre nekomiksákov úplne neznáme postavy. Nezabíjali čas zbytočným vysvetľovaním detailov a odhaľovali to postupne. Stretli Draxa a o chvíľu sme zistili, že mu zabili rodinu a chce sa pomstiť. Sledujeme že ich zatkne zbor Nova a tiež sa postupne dozvedáme, že sú to vesmírni policajti. A stačí to. Nepotrebujeme dlhý úvod a zbytočný "origin". Tak ako hviezdne vojny, tam  je tiež zložitá mytológia. A nepotrebujeme sa zdržiavať vysvetľovaním. Han Lukovi povie, že Jediovia boli strážcovia čo vymyzli, Kenobi mu ukáže ako funguje Sila a bum - máme vedomosti o pomerne zložtiej veci bez problémov. 

  A väčšina vecí zostáva - Kap je z druhej svetovej, posilnený super sérom, Iron Man vytvorí prvý oblek v zajatí keď mu zranenie útočí na srdce. V Thorovi rozdvojili Thora a jeho alter ego pod ktorým vystupoval na zemi v utajení ako superman (v komiks), ale tu tu spravili tak výborne, že to vôbec nevadilo. 

  Takto isto by mohli fungovať dobré adaptácie hier. Zachovať väčšinu toho zaujímavého, zachoväť to hlavné čo robí hru hrou ( objavovanie, mlátičky, emócie, vesmírne súboje, fantasy rasy, skúmanie starých hrobiek, atď) a pridať dobrý príbeh. 

  Je nezmysel že sa nedá uspokojiť aj široká verejnosť aj fanúšikovia. Iste, nikdy nebudú uspokojení všetci (V pánovi prsteňov tiež stále chýba niektorým  Tom Bobadil, či iné veci, hoci je to super film), ale dá sa uspokojiť väčšina. Stačí sa snažiť a mať dobrých tvorcov, nezasahovanie od spoločností čo to vydávajú (kde sa tomu správne rady nerozumejú) a niekoho, kto má k tomu vzťah. 

  Ako u komiksov. Prví X-Meni vyšli dobre a oživili žáner. A potom to šlo dolu kopcom so stupídnymi mladými X-menmi, Affleckovým Daredevilom a podobne. Až sa objavil Kevin Faige, čo má k tomu vzťah a nie je len najatá sila panáčkujúca pred Disneym. Iste, aj on musí robiť kompromisy, Disney je šéf, ale trvá na kontinuite a detailoch a preto je to tak úspešné. 

 • Artos

  Mně ke štěstí ve filmu DOOM stačilo toto 🙂

  https://www.youtube.com/watch?v=fSIE4TTPH9M

  • uher

   Jrstli ti ke štěstí v nějakým filmu stačí jedna (!!!) scéna, tak to máš teda dobrý...

 • Veskoslav

  1. Silent Hill film. 

 • maros.goc

  len vtedy, ak ten film nebude chcieť byť ako hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit