Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Otázka je jestli vůbec chceme a sami tvůrci. Jinak filmy podle her se dají a některé inspirované taky docela ujdou. Jiné jsou jen béčka až k céčku... a některé nejsou ono ty dobré Far cry, Postal... Assassins creed, Prince of Persia.

  • kkING

    Tak pokud to bude FILM, ktery bude natocen zpusobem, aby ho nemusel chapat (ne)fanousek hry, tak se dockame 🙂

    V opacnem pripade temer s jistotou vznika kockopes jako treba Warcraft ...

    Nebo se staci udelat film podle hry, ktera ma par pravidel a nepotrebuje temer zadna vysvetlovani .... a takove dobre filmy uz jsou ... treba prvni Mortal Kombat 😍

    • 0011

      Silent Hill taky nebyl špatný, a Mortal Kombat bych řadil do kategorie "tak špatný až je dobrý", ale opravdu doprý film podle hry jsem ještě neviděl, jenom seriály jako je Mashimova série Hack, ale nedokážu si představit dobrý film podle jakékoliv předlohy pod taktovkou holyúdu. Ale ještě tu je jeden nečekaný a neúmyslný klenot - Postal, ale to je spíš šťastná nehoda.

      • uher

        Silent Hill byl právě celkem mizernej... ☹

        Mezi adaptacemi určitě patří k tomu lepšímu, ale to z něj bohužel dobrý film nedělá...

      • kkING

        Tak jen soundtrack MK ma k dnesku tusim skoro 100M prehrati na YouTube . Na postal jsem zapomenul to je opravdu podobny pripad ...

        Prave serial je dle meho mnohem lepsi volba, protoze tam je vice casu k vypraveni. Ve filmu proste musi mit urcite procento akce stridajici se s pohledem na hezkou holku 😂


  • Film podle Metal Gear Solid 1 z PS1 a dalších dílů

  • Vůbec bych to shrnul, že nejhorší filmy jsou filmy podle her. Buď to naštve fanoušky hry, že to není podle předlohy. Nebo to naštve náruživého diváka, že to nemá hlavu, ani patu. Divím se, že tu není zmíněno Final Fantasy VII Advent Children

  • Náhodou Mortal Kombat a Street fighter mám rád, i když trošku rozdílně pojaté filmy (styl scénáře i efektově) jsou to pro mě takové prima A+ akční Béčka :-)

    Bohužel o nových filmech se to moc říct nedá, jediné co mne nějak zaujalo byl Warcraft, ale zas je to film na který se podruhé kouknu možná až mě to někde zastihne v televizi.

    Například Assasin byl pro mě velkým zklamáním - hrozně uloadaná nuda, od Doomu jsem nic nečekal a ani nedočkal, Hitman je dobrý tak do pozadí při práci. Lara nevím, po tom co se nám redesignovala hra, tak film do dotlačil o ještě kousek dál a oproti hře je to pro mne jiná Lara spíš pro dnešní hráče naež pro kultisty původních sérií.

    To mne napadá že filmová Lara s Angelinou je taky ne zas až tak špatná Áčkový Béčko oddychovka, pro mne více příbuzná původním hrám.

  • Mimochodem freeman chronicles mě docela bavilo, hlavně že freeman nemluví:

    https://www.youtube.com/watch?v=7GJ1CQ8A9cE&list=PLPT0TmpQMybzfHbd2z9f1tW8znTDVMJd_

    A když už jsem u spamování s video tvorbou, doporučil bych kung fury, něco na pomezí automatovek, komiksů a akčních béček

    https://store.steampowered.com/app/374570/Kung_Fury/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit