Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vlk taky sliboval a jak dopadl
  • Hru mám předobjednanou a těším se. Videa před vydáním nesleduji, ale ochotně napíšu své dojmy ze hraní.
    Obavy mám, ale jak se říká na valašsku: kdo se bojí, se*e v síni.
  • Možná to nekde bylo, ale asi si to nepamatuju. Bude ve hre nejaka encyklopedie nebo alespon nejaky zaklad, kdo kdy kde ? Uz jsem nejaky patek ze skoly venku a tenkrat me to ani moc nezajimalo... ale vcera jsem videl ten film kde hraje Hadek Karla IV. (takovej trailer na KCD) a aspon +/- 100 let okolo deje hry bych si chtel zopaknout....
    • Co jsem okoukal z videí tak jo. Jsou tam popsaný lokality, postavy atd. a toho psaní je tam hodně *3*
    • Ano povedený film - Hlas pro římského krále - velice připomíná KCD a včera ho opakovali téměř po 2 letech od premiéry.
    • Stáhni si Toulky českou historií z tohoto období, nejlepší co můžeš udělat.
    • Jj ve hře je docela obsáhla a přehledná kronika, kde je popsaná historie a všechny věci co souvisí s konkrétní dobou. Od politiky až po zvyky obyčejných lidí.
  • schali
    Sem zvědav, ted lehce tukam AC Origins a musím teda říct, že je to mega a clovek si pak rekne jakou sanci ma maly studio proti takovymu kolosu. Zdanlive je to jinej zánr, ale vzhledem k tomu jak moc se rpg zjednodusují, tak uz to takovej rozdil není.
    • Má to jeden háček, AC nebo Farcry jsou založeny na úkolech, jako přes kopírák. Vyléz po stý na věž akorát někde jinde není zábavné.
      • A těch 100 hodin v Deliverance čekáš jako 100 hodin propracované unikátního neopakujícího se obsahu? To nezvládá ani Rockstar. Natož Vávra. Bu´d tu herní dobu hodně nadsazuje, nebo do ní počítá nějaké šílené copypaste grindování
    • přesně na to tahle hra dojede, že se snaží přiblížit se (kvalitativně) hrám jako je skyrim, což s tím budgetem a lidma prostě není možný
  • No přeju jim, aby to vyšlo, byť zatím očekávám průser, který se bude líbit pár lidem...moc rád se budu mýlit :)
    • Nevím proč by to měl být špatná už beta byla super a to je stará 2-3 roky a řekl bych že tam chybí 99% věcí.
  • "Samozřejmostí bude day one patch." Jsem sám komu příjde, že samozřejmostí by v day one měla být odladěná hra která patch nebude potřebovat minimálně půl roku? Jasně takový Skyrim vyšel zabugovaný a některé bugy nejsou odstraněny ani v GOTY edici ani v SE, HD či jakékoliv jiné "ždímací" edici. Jenže The Elder Scrolls hry byly bugfest vždy. Naproti tomu GTA5 nehraji online a neregistroval jsem, že bych musel za ty roky od vydání "patchovat". Podobně The Witcher 3, stále mám na disku day one verzi, dohráno 2x bez patchování a vždy bez problémů.
    • Jinými slovy stále máš na disku day one, protože jsi pirát. Ono to naštve když se na tortentu objeví day one verze, ale už ne těch x patchů
    • day one verzia Witcher 3 je oproti verzii ktoru som hral o cely rok neskor absolutny s...t...witcher3 dostal nesmierne mnozstvo patchov a hra ich nepopieratelne potrebovala
    • Ty jsi witchera dohrál, ale ten patch vyšel právě třeba pro někoho, kdo to dohrát nemohl. A to je potřeba opravit v day one patchy, jinak to prostě vrátíš tu hru na steamu třeba.
    • Ano, měla by být, tak jak to bývalo dřív. Prostě vyšla hra a byla funkční a vývojáři asi slavili. Jestli vyšel někdy patch, tak až za nějakou dobu. Dnes je to jinak. Spoustu her má day one patch. Jde o to, že spoustu problému se projeví až u jednotlivců, kteří mají s hrou problém. U někoho se ani nemusí projevit. Jenže to už je v dnešní době samozřejmost, že by to ani v článku zmiňovaný být nemělo nebo se na to ptát. V dnešní době prostě zapneš steam a patch se ti nainstaluje a hraješ. Taky už jde hra vrátit, takže zjistíš že ti nejede, vrátíš.
  • Na hru se těším, věřím, že příběh bude výborný. Jediné obavy mám ze soubojů, stále na mě působí jako nešťastné řešení. Ale uvidíme na živo. Hru ale koupím až po prvních recenzích. Kupovat jen z důvěrou je dnes vcelku risk.
    • Ty souboje jsou to, co dělají tu hru hrou, kdyby to bylo jen o tom uklikat soupeře k smrti, tak by to byla nuda. Uvidíš, že až se to naučíš včetně komb, tak se na to budeš dívat úplně jinak a souboje v jiných hrách se ti najednou budou zdát nudné
      • Třeba máš pravdu.
  • Haha, tak se kluci z Warhorse přiznejte, kdo to sem napsal *1*
    • reakce na PenelopePipka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit