Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kravina 3D tv se oplati uz ted kdo ma ps3,nebudu magor a kupovat 3D 102cm tv za 50 tisic ale koupim od samsungu 102cm za 23 nebo 117cm za 30tisic a uziju si hry a filmy ve 3D za skvelou cenu i ted,cena je jen malinko o psi chlup vetsi ale za ten 3D efekt to stoji ne?vyberte mam si koupi za 23tisic tv bez 3D nebo tv za 23tisic z 3D,bryle uz tam jsou!
    • anebo plasmu 127cm za 32tacu a hry uz jsou,dalsi do konce roku na ps3
  • No tak ja 3D kvuli nemoci oci nevidim a neuvidim, tak sem jako rad, ze vsechno vsude bude 3D...
  • Díky za dojmy. Dobře se to četlo.
  • Myslím že Toshiba chce začít do konce roku prodávat 3D televize bez nutnosti brýlí.
    • Tak to by byla parada!
      • Cena uz te asi tak nepotesi :))
  • Tak já nevím mám doma 50" 3D TV a PS3. Všechny popisované hry jsem samozřejmě zkoušel. Mimo jiné jsou k dispozici dema EyePet3D, Baseball2010 3D a hlavně plná hra Thumble - což je navíc s podporou MOVE a je to velice chytlavá a povedená gameska - doporučuji všem - POZOR u této hry je ale 3D nutností!! Ve 2D již je problém s dobrou a rychlou orientací v prostoru!!
    Co se týče velikosti brýlí, tak je to na výrobci televize. Já mám SAMSUNG a všichni co měli na sobě brýle od SAMSUNGu si je nemůžou vynachválit. Lehké a pohodlné. Navíc pod ně lehce skryjete brýle dioptrické,takže neházet všechny do jednoho pytle a poctivě si vybrat od koho 3D TV koupit.
    Jak se píše v článku,tak je ještě brzy a pokud někdo peníze opravdu nemá ať počká... ale pokud to někdo ani nezkusil a hned tady píše, že to je na nic,tak jen jeho chyba.

    V článku se dobře píše, že 3D pro závodní hry je jako stvožené a je to opravdu tak. 3D v závodních hrách je opravdu maxizážitek *4*
  • jj jasný.. ale beztak bych raději viděl ve vývoji zbrusu nové generace konzolí než toto 3D.
    • kruci mělo jít trošku níž.. pardon ;-) Sem se překlikl
  • Škoda, že nemám zbytečné tisíce na sposutu blbůstek o než bych stál.:-) Ale pokud jsou brýle větší a těžší než v kině, tak by mě to asi brzo přestalo bavit.
  • Dokud se nerozjedou televizory bez brýlí, které si v pohodě dopočítají 3D z 2D předlohy, žádnej velkej byznys to nebude.
  • Mel jsem moznost v Koline vyzkouset ve 3D Gran Turismo 5 a muzu rici, ze to vubec nebylo spatne... Kazdopadne, jak pise autor, nevim, jestli se sejde v nasem mensim obyvaku 5 lidi, kazdy dostane 3D bryle a hura na to?! Me spis zajima az vyjde 3D TV bez bryli, jak nam slibuji za nejakych par let...
  • Hmm.. souhlasím s autorem. Nestojí to za to.. nebo přesněji ne teď. 3D je stále ještě v plenkách a i když 3D zážitek zní velmi zajímavě tak toto bych si koupil jedině tehdy když bych neměl co dělat s penězi. Navíc toto co nám cpe Sony, ty brýle, tak to podle mě nemá budoucnost.. hlavně proto že Toshiba nedávno uvedla 3D TV, které nevyžadují brýle. Opět to samozřejmě něco stojí, ale je to pokrok správným směrem.
    • Neboj, ona 100% i Sony vyvýjí 3D televizi bez brýlí, jde jen o to aby toho prodali co nejvíc teď, kdy se ta obrýlená televize dostala na snesitelnou cenu.
      • jj jasný... ale beztak bych raději viděl ve vývoji zbrusu nové generace konzolí než toto 3D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit