Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, vy jste snad úchylný. Odkdy větší svět/delší hra zároveň znamená i hru kvalitnější? Nebo vás fakt baví trmácet se 8 hodin z jedný strany mapy na druhou? Upřímně za mě radši menší mapu našlapanou obsahem a promakanou do detailu, než nějakou obří generickou zrůdnost.
    • Asharak
      No jasně, a dopadne to jako Zaklínač 3 kde je na každém rohu něco a díky tomu je po delší době nudný >_>
    • jak muže teto hre nekdo vyčitat generičnost, když všechno delají ručne a piplaji se s každym detailem. Vavra od začatku tvrdí že nechce malou mapu narvanou obsahem, jak to maji ostatní hry, protože to znamena že ruzne lokace jsou nelogicky natlačene vedle sebe (klasika mesto a par kroku vedle tabor banditu a za rohem doupe nejakych nestvur a pod tím vším asi deset dungeonu). tohle není skyrim
      • Tak ono to tak je natlaceny vetsinou zamerne, aby se hrac nenudil. *3*
      • Já Kingdom Come generičnost nevyčítam. Právě naopak, jsem rád, že všechno dělaj ručně s důrazem na detaily. To je jeden z důvodů, proč jsem to backnul. Je fakt, že tu narvanost obsahem jsem formuloval asi blbě. Myslel jsem to tak, že budu mít radši menší, vypiplanou mapu s dostatkem kvalitního obsahu, než velkou, která jako plná obsahu jenom vypadá, ale ve skutečnosti je to vata a umělý natahování herní doby.
    • Lidem, kteri breci na rozlohu, bych doporucil zahrat si Gothic 1, aby videli na jak malej prostor se da narvat tolik obsahu, ale podle me je to stejne jen dalsi pokus o trapne detinskej trolling.
  • Az na absenci deti (cehoz je teda hrozna skoda!), zatim ani jedna informace nemiri vedle. Nezbejva nez poprat co nejmin necekanych komplikaci a brutalnich kompromisu v prubehu vyvoje.
  • Inquisitor
    Já si myslim, že hodně z toho ještě bude nakonec vypadat úplně jinak. Tohle je opravdu jenom alfa, která má za úkol feedback a vychytávání takových věcí. Ta alfa je spíš jenom taková ukázka jak hra bude zhruba vypadat, ale hratelnost jako celek to bude asi přeci jenom o něčem jinym.
    • Tady je asi důležité, aby to nezůstalo v alfě moc dlouho. Mohlo by se stát, že někdo vydá něco podobného a zájem opadne. Případně backeři umřou.
  • Už aby to bylo :-) jsem zvědavý, jak to bude ve finále. Souboje jsou založené na únavě a vyčerpání. Viděl jsem to jedno video, jak představovali souboj s Kumánem. Šermovali se poměrně hodně dlouho...dokud se neunavili. V trailerech je i video, kdy se hrdina dostane (může?) do souboje dvou armád. Jak tam zakomponují X soubojů do únavy a vyčerpání? Přiznám se, nezkoušel jsem žádnou alfu, ale v soubojích s mečem tě může protivník nebo ty jej, zranit, zabít i po pár úderech těžkým mečem. Stejně tak v bitvách. Rozhodně tam nebylo desítky dvojic, které kroužili kolem sebe, ale často meče lítaly hlava nehlava a umíralo se rychle. Proto jsem zvědavý, jak jejich popsaný souboj do vyčerpání a únavy bude zakomponovám do větší bitvy o více než dvou lidech. Bude tam něco jako kritický úder? Nevykryješ, dostaneš pecku do přilby, spadneš a soupeř dorazí? Během třeba 20 sekund?
    • jakubc
      Kritický úder určitě bude (neblokovatelný protiúder třeba), záleží ale na tom, kam ho trefíš a co má na sobě, plná plátová zbroj se prostě proseknout normálně nedala, jinak stačí pár dobrých úderů a je to.
  • Sr_Lobo
    Koukám, že Bill Murray bude dělat fencing instruktora tak to je pecka *15*
  • souboje?
  • Vavra mal radsej zbuchat The Heat alebo Godfellas hru a rpgcko nechat profikom z polska ci japonska...
    • A ty bys měl radši zbouchnout holku, doslova z tebe tryskaj proudy zoufalství.
      • Zajímavý názor. Určitě budeš jeden s těch.
    • Tak nám ukaž svojí hru, ty odborníku. Neumíš nic jiného než kritizovat a psát blbosti do bezvýznamné diskuze, až mi připadá, že jsi asi jeden s těch zoufalců co neví ani jak naložit s vlastním životem.

      Pokud nejsi úplný primitiv, tak se nad sebou zamysli a začni se sebou něco dělat.
      • On to ale myslel tak, ze by mel radsi udelat neco jako mafii 1 a nedelat do openworld rpg, s cimz nesouhlasim (podle myho hra stoji na teamu, ne na Vavrovi), ale nemyslel to spatne. Spis si bez zobnout par lentilek od pana doktora ;)
      • Nemám ho rád, ale to, že neudělal žádnou hru neznamená, že nemůže mít názor.
        • To není názor, ale obyčejná provokace. Až je mi líto, že jsem na něj reagoval.
  • Me jen zarazi lukostrelba. Skoro u vsech narodu to byla elitni zbran slechty. Jden sip by npc nemel zabit, ale aspon znehybnit....kazdopadne pri natahovani tetivy a mireni by se mel zablokovat pohyb, nebo umoznit jen pomaly pohyb vpred. Zatim nevypada lukostrelba presvedcive.
    • Vzhledem k tomu, že dnešní lukostřelba, i lukostřelba ve filmech a hrách, se daleko víc podobá té turnajové, než střelbě v boji, tak myslím, že je to celkem jedno. Myslíš, že takoví mongolové při jízdě na koni uprostřed bojiště natahovali tětivu 5 sekund a trpělivě nehybně čekali, než se jim objeví cíl?
    • Klucici...zkuste si nekdy misto Sapkowskeho precist treba Illiadu nebo Aenesis od Vergilia :-)

      Zvlast narody, ktere lukostrelbu dopilovali k dokonalosti. Prikladne japonci
      • nemas to nahodou nejake popletene ? Prej nectete Sapkowskeho, ale Illiadu...tam je to prave vedeni :DD
      • Vergilius? *1* Ty dneska jedeš, chlape. Tohle je hra z vrcholného středověku, nikoliv z doby Homérových heróů či soumraku římské republiky. To ses o nějaké to tisíciletí sekl.
      • Japonci ve Vergiliově Aenesis předvádějí umění šlechty zacházet s lukem?
        • TheLordoftheNonsense
          Tak z týhlě věty se válím smíchy. Hroznej headshot *15*
    • Muzu se zeptat proc bys nemohl chodit kdyz mas natazenej luk?
      • celoush
        střílel si někdy z luku?
        • Zagro
          A ty? A aby to nebylo z mé strany bez argumentů, jako z té tvé, tak dávám odkaz:
          https://www.youtube.com/watch?v=BEG-ly9tQGk
          • celoush
            Já jen pár let z olympijského reflexního ... sem tam nějaký ten závod. Spíše ale rekreačně.
            To video je spíše "cirkusové číslo", které toho nemá s lukostřelbou moc společného. Extrémně nízký nátah (jakože luku) a ultralehké karbonové šípy. Extrémní případ, který nemá moc velkou vypovídající hodnotu. Jinak viz https://www.youtube.com/watch?v=8iLTA43MBuA
            • Zagro
              Jsi vlastne napsal, ze by nebyla moznost strilet z jedouciho vozu, kone atd.. Samozrejme, ze lze strilet za jizdy a chuze. Ze se snizi efektivita je snad jasny, ale ne zase tak dramaticky, pokud to trenujes a nestrilis celej zivot jen z mista. Samozrejme nikdo se zde nebavi o soucasne lukostrelbe.
        • Nestrilel a proto se ptam :D
    • TheLordoftheNonsense
      Sis popletl dojmy s pojmy. Luk šlechta používala (společně s kuší) k lovu, protože jediní mohli lovit legálně (aspoň co se týče západu). Žádná výsostná zbraň.
    • Lukostřelba elitní zbraň šlechty? To myslíš vážně? *8*
  • Tuz vypada to zajimave, ja uz jsem si to chtěl objednat ale zjistil jsem ze to není multiplayer/mmo takze nic pro me.
    • Troll Alert !!!
  • TheLordoftheNonsense
    Mám strach, že jak nás pořád krmí, tak to ve finále bude stát za ... Tohle jsou vždycky symptony dobrého marketingu a špatné hry. Snad se mýlím.
    • Nez strach, tak vicemene jistota. Zatim tomu vse nasvedcuje a po vydani by mohl vyjit obdobny clanek jako o Skyrim a 100 chybach.
    • Upřímně, osobnost M. Klímy obvzlášť ve mě vzbuzuje nedůvěru - býval jsem "za mlada" velký fanoušek Dračího Doupěte a Altaru - než mi došlo, že Klíma a "jeho společnost" jsou (s)prosté "slibotechny". Vždycky, když ho vidím, mám v ústech hořkou pachuť. Nejen mou skepsi určitě posílila první vydaná verze (techalpha 0.1), kterou lze s jistotou, minimálně z pohledu marketingu, označit za pěkný průšvih.

      Lepší se to, ale zdravá skepse je určitě na místě...
      • Still
        A co jako od Tech Alfy čekáš?? *7*
    • To rozhodne neni symptom spatne hry a dobreho marketingu... Tak to proste byva kdyz das hru na Kickstarter.
      • TheLordoftheNonsense
        To víš, já jsem ještě ze starý školy a tohle mi nedošlo. :D
    • Bude to naprosto bozi. Uz posunuli datum vydani, tak snad se jim to povede, jako mafia 2 :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit