Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uff tu aukci by fakt mohli poslat do kytek, od posledního patche mi nic pořádného nepadlo vrrr *16*
    • maros.goc
      Jaa som si myslel ze aukcny dom uz zrusili :(
      • Až v březnu.
    • FeebeE
      mě taky ne.. wizard paragon 72 a padají mi nesmysly typu staff s 300 strenght... za celou dobu mi padly jenom dvě dobrý legendárky, který sem prodal, protože jsem na sobě měl lepší z aukce
      • Samozrejme ze nenajdes nic lepsiho sam, kdyz pouzivas aukci. Jak bys chtel souperit s nabidkou mnoha tisicu lidi? Si sam zku**is hru a jeste se divis *1*
        • FeebeE
          tím chceš říct, že když používám aukci, tak to hra ví a automaticky mi mrví loot ve hře? :)
          • dost lidi hraje (nebo se snazi hrat) na selfound, ale kdyz nic nepada malokoho to zustane bavit. kdyz ted dvakrat klikne na aukci a muze si v klidu farmit silnejsi moby. loot 2.0 ftw
          • Jak jsem psal už níž, random roll je pouhopouhá loterie, při které někomu padne a někomu ne. Zvýšení pravděpodobnosti tím, že si nakoupíš 10 lístků a nebo tím že kupuješ jen jednou týdně nijak neznamená že vyhraješ. Zvýšení šance náhody pořád ponechá náhodu náhodou. Je to jako naprogramovaný výherní automat, sem tam někdo někdy něco vyhraje, ale vítěz je vždy Blizzard s jejich poplatkama za prodaný kus. A samozřejmě Blizzard, který jednoduše a nekontrolován zákonem tuhle loterii může řídit globálním drop ratem a procentuální pravděpodobností dropu - zvyšovat a snižovat prodeje, pořád přidávat do hry lepší věci, které nutí lidi přeprodávat, nakupovat - nebo farmit více / déle na držení ekonomiky.

            Já osobně si nepřeju počítačové hry jako výherní automat a nebo loterii, obvzlášť když není řízená zákonem, ale obchodním oddělením Blizzardu. I když je to teda patrně výnosnější model, a více zavislejší model. Někdo na to naletí a někdo ne, někdo hraje a hrát bude, někdo ne.
            • A samozřejmě nakupuju na aukci, protože nákup na aukci = efektivnější farma = větší šance na drop itemu, potažmo roll statů. V klidu farmím MP10 a bez aukce bych sotva přežil mp7-8. To je realita, mnohem vyšší šance na drop, díky MP a díky paragonu, mnohem větší šance díky farmení stovek mobíků za minutku. Ne tím že nic nekoupím.
  • Mam maly dotaz. Co koukam na screeny z konzolove verze, tak vsude se mi zda grafika lepsi nez mam ja na xku. Muze to bejt tim, ze mam jeste to stare xko bez hdmi kabelu, nebo je to televizi (fullHD lcd)? Priznam se, ze tomu moc nerozumim. Dik
    • Možná by to chtělo, aby ses podíval na hardware statistiky toho xboxu, například těch 512 ram toho v dnešní době moc hry neutáhne.
      • Jack1947
        Kdyz se neresilo toto ani ze, co utahne jen chteli novejsi a lepsi. Dostali jen mensi tenchologicky "sunt" co se vyrovna prumernemu/podprumernemu pc aspon statistikami.
    • FeebeE
      je to tím, že nemáš televizi s konzolí propojenou hdmi kabelem. rozdíl v obraze je opravdu veliký. ten komentář nademnou ignoruj...
      • Myslel jsem si to. Predpokladam, ze zadny kabel s konvertorem to nevyresi, pokud neni na konzoli primo hdmi out, ze? No, konzole je nastesti jen pujcena, takze pokud se rozhodnu koupit vlastni, bude urcite s hdmi.
        • Jack1947
          Prdlajz, zdirka na komponentni kabel (scart) je takzestaci sehnat tenhle a obraz bude jak HD proste takovy jaky byt ma bez nej je jen klasicky kompozit a ten je takova z nouze ctnost a FHD neumi ani HD.
          • našel jsem ještě vga kabel s koncovkou jako k monitoru, nebude stačit ten ?
            • Jack1947
              Aby jsme to rozsekly, VGA uplne tak neumi dosahnout kyzeneho FHD, jo a mily hochu mel jsem to ale mozna protoze sem jel na 22" LCd monitoru a bylo to max, Scart je humus o tom zadna ale o tom jsme se tak uplne nebavily co. I kdyz to staci tedy za predpokladu mozna mensiho zobrazovaciho zarizeni, pac je pravda ze na vetsi tv to holt nemusi byt uplne ono no.

              Pravdu mame oba, tak aby jsme se nehadali. Zbytecne.

              Mimoto jsem myslel ze pouziva SCART ciste (dodavany) a ne komponent - jeste by mohla byt na vine tv ( silne nepravdepodobne).
            • FeebeE
              Je nesmysl, co píše Jack. Prostě HDMI -> HDMI a obraz bude naprosto odlišný. Navíc konzole ti jede jenom na 720p, takže rozlišení 1680x1050 je blbost. Čím větší televize, tím ten obraz bude hnusnější, ale i přesto je HDMI oproti Scartu jak z jiného světa
            • Jack1947
              VGA-> Scart nebo tak nejak by to vyresit melo, jde jen o ty cisdilka ze to nebude I ale jen P... ja hjsem jel pres dvi tech 1680x1050 rozliseni tejdejsi 22". *3*
            • Scart to nevyresi...a obavam se, ze VGA taky ne. Nejlepsi je mit propojeni HDMI -> HDMI bez redukci atd...
            • Jack1947
              Ja mel zpocatku DVI->D , jo urcite ten bude stacit. Ty si napsal 6 jacku a to je ten komponetni prave, nemas hdmi ? Céo to mas za starou verzi lol a (ze se neprehrala jeste *15* ) Ja to mam jinak HDMI a zvuk mam pres analogovej vystup ve scartu, ( Scart xboxu). Navic tydle X360 bez hdmi se uz neprodavaji. VGA je v poho umi i FHD ne 1080I myslim ale staci, ja myslel ze jezdis na tom humusu Scart a 3cinche do tv. *11* To jsem mel jen jednou a vypadalo to hur jak PS2. Fakt.
          • Myslíš jako kabel s tou širokou koncovkou do xboxu co mám teď a místo těch 6ti jacků na druhém konci bude koncovka s klasickým scartem ?
    • Je to tim, ze mas xbox.
  • Klackem se toho nedotknu
  • vyjde to i na ps3ku?
  • Škoda, že až příchodem datadisku Diablo 3 důstojně dostjí svému jménu. K těm postavám v základní hře ten křižák tak dobře nepasuje, ale díky bohu za něj.
    • Hrál jsi vůbec D2 v původní verzi bez datadisku? Až LoD z D2 udělalo tu hru, jak ji všichni znají. A nyní tady máme ten samý scénář...
      • D2 byla online only koridorovka s vsema prvkama vyvoje postavy osekanyma na nulu a zalozena jen na farmeni gearu? A teprv LoD pridal ty rozlehly lokace, offline mod a lan, talenty, statovy body, gemy co nedavaji mainstat atd.? Oh wait!
        • D1, 2 a 3 nejsou koridorovka ani jedno, jinak s těma prvkama vývoje postavy osekanýma na nulu a hře založený na farmení gearu máš pravdu, to jsou naopak všechny Diabla
  • Ach jo, vánoce..to je slev na steau, nevim co si mám vybrat.
    • Nic? :)
      • padnul tam Shogun 2
  • Je tady někdo, kdo kupoval hru přes battle.net jako dárek? A jestli ano, tak posílala ten klíč někomu do zámoří?
    • Veskoslav
      Myslíš opačně ne? Ze zámoří k nám kvůli euro=dollar. Protože opačně by to fakt nedávalo smysl.
      • jde mi o ten klíč. V takovym případě je jedno, jestli je to EU nebo US, ne? Myslím pozdější hraní.
        • Veskoslav
          Jo to je jedno.
  • Zayl
    Chtěl bych poděkovat autorovi článku za vzdělávací vsuvku, během které jsem musel vyhledat význam slova "stafáž".

    Co se týče Diabla, já bych rád LAN.
    • Pointa je v tom, ze byt LAN, tak zaprvy by nebyl dokonaly DRM, protoze bys musel mit server code. A zadruhy bys mohl delat mody, ktery by mely 1000x vetsi hratelnost, nez D3 v zakladu.
    • Veskoslav
      Já už asi ne. Neměl bych to s kým hrát. Přece jenom víkend na chatě s 10 lidma, co si vezmou akorát 20 l energy, spacák a pc je bohužel pryč.
      • mudre slova :D
  • NumberFiveAlive
    aspon ze opravej ten tragickej loot system (+ zruseni aukci) protoze clovek ma nulovou motivaci to hrat kdyz dobry predmety proste nepadaji :D ale platit 40ecek za stav ve kterym ta hra mela byt od zacatku je trosku na hrane xD, crusader vypada jako mix paladina a barbara ale mohli pridat aspon 2 novy postavy
    • Janun
      Paladin ve 2-ce byl můj nejoblíbenější char, ale ten crusader se mi nějak nezamlouvá. Náštěstí je tu WD, toho sem si ve trojce zamiloval :-)
    • Kdyz nepouzivas aukci, tak z logiky veci dobry veci padaj (dobra vec = vec, kera te posili). Pritom je to tak jednoduchy...
      • To vůbec není pravda, od vstupu do inferno obtížnosti mi padly během měsíce 2 předměty, které jsem nasadil a v podstatě všechno co mám na sobě mám z aukce. V podstatě po cca 14ti dnech hry, než ti padl dobrý item který by si mohl nasadit, tak jsi vydělal farmením 50 milionů aby jsi si ho mohl koupit.
        Dodnes je to samé, drop itemů je jen o štěstí, které jeden má a druhý ne, jeden vydělá na aukci miliardu pár itemama a druhej (jako já) nedropne stovky hodin nic a jen běhá dokola a farmí drobné.
        • Ono to byla jaksi slunatkova pointa, prave proto, ze, jak jsi sam prohlasil, mas na sobe vsechno z aukce, tak ti dobry (v tomto kontextu dobry = zlepsujici postavu) veci padaji mnohem min.
          • Když jsem nekoupil na aukci, tak nepadly vůbec. To je ten problém. A nikdy padnout nemusí, protože "random roll" statů.
            • Zásadně vyšší šance u random rollu je pořád random roll. Aneb farma miliardy itemů vs miliarda itemů a možná ti jeden padne. Hrát dokola celou hru 10 let a nebo 9 let. Rozdíl nulový. U random rollu potřebuješ přesné staty itemu, a taky perfect roll a to u všech statů. To je opravdu jako hrát naprogramovaný automat - šance je, lidi závislý a vyhraje jen prodejce a provozovatel loterie. Takhle si počítačové hry nepředstavuji.
            • Nemusi, Loot 1.0 je, jak rikas, jednoduse loterie.

              Pointa nicmene, myslim, byla takova, ze bez nakupovani na aukce a spolehani se na to, co naleznes sam, je sance na to, ze dropne vylepseni pro postavu, zasadne vyssi.
    • Veskoslav
      40 euro to bude stát na Battlenetu. Počítej, že normální krabicovka maximálně 999 Kč stejně jako stál HotS u Sc II. Navíc krabicovka je lepší. Máš médium+digitální kopii automaticky při daní hry na svůj battlenet účet.
      • Tak já jsem počkal a kupoval nyní Heart of the Swarm z kamenného obchodu za 600kč, s digitální distribucí je to trochu mimo, zvlášt co padá kurz.
      • 999kc je v podstate 40euro. *3*
        • NumberFiveAlive
          hlavne nevim k cemu je mit fyzickou kopii u her co jsou "always online"... :D mam retail verze treba sleeping dogs, rage, dishonored a ty maji nutnou registraci na steamu takze k cemu ti ty krabicky pak jsou :D d3 mam z battle.netu protoze v ty chvili zrovna bylo vsude vyprodany a nechtelo se mi cekat, ale je pravda ze to tam blizzardi maji predrazeny a za ty prachy muzes mit v jrc i tu krabicku ktera ti stejne k nicemu neni, no JE TO BOJ! :DDD
        • Veskoslav
          40 euro je při současném kurzu 1100 Kč. A 10% rozdíl už je docela rozdíl. Nebo taky jdeš do obchodu, řekneš, že to stojí 40 euro, máš u sebe v podstatě 36 euro, tak zbytek se nějak doplatí?;) Navíc koruna dále padá, takže se může stát, že 40 euro bude v březnu 1150-1200 Kč.
          • krabicovka 1000 + 100 poštovný a máš těch 40 euro raz dva, takhle nemusíš nikam chodit nebo čekat až ti přijde balík
            • vlastik.plaminek
              Smiter: Skoro v každé prdeli světa je Tesco a snad v každém Tescu prodávají hry. Sice ti nezaručím, že tam nejnovější hry (nejspíš čím menší, tím míň) seženeš hned, ale rozhodně tam zas tak slabý výběr není.
            • Lawliet
              Já mám 10 gb za 15minut zaokrouhleno. Za tu dobu bych netrefil ani mechaniku, protože už jsem na ni 2 roky nesáhl.
            • Tady někdo rozumuje aniž by vyzkoušel druhou variantu. Já osobně byl už v betě a stahoval hru o den dřív. O půlnoci kdy se spouštěly servery šup, telefon s kamarády a do rána byla první obtížnost za náma. No a samozřejmě že většina společností jako je Blizzard má download managery, maj p2p technologie a dokonce takový datadisk k WoWku jde hrát po cca jedné minutě od zakoupení digitální kopie - po nastahování základních dat pro spuštění lokace ve které je hráč.

              No prostě se tu šíří blbosti z pouhopouhé NEVĚDOMOSTI.
            • a ano normálně hry taky kupuju v obchodě a nechám si to poslat poštou, ale v tomhle případě to vyjde cenově na stejno takže to neřeším.
            • Aha a jak daleko to na tu pobočku máš? Já třeba 90km. Je vidět, že tady někdo absolutně nemá ponětí o tom ,že asi 70% obyvatel ČR nebydlí v Praze, Brně nebo Ostravě a mimo tyhle lokality moc herních obchodů není a když už jsou tak je to tam stejně dražší.
            • no to se neboj ze nebudes muset stahovat XXGB bude to stejne jako datadisk HOTS na DVD bude jen launcher kterej spusti stahovani aktualni verze *1* *3*
            • Veskoslav
              No nevím. Ale já mám vyzvednutí hry na pobočce zdarma a nic nemusím ani platit třeba. Chápu na co narážíš. Ale zase máš pouze digitální kopii. A stahování 10-12 GB? To mi přijde rychlejší si zajít do obchodu a nainstalovat z DVD. Kde navíc máš i tu digitální kopii v ceně. A v den vydání, tudíž ji máš k dispozici stejně jako ten, co má přes battlenet.
      • "Já bych si taky dal to médium...Já chci guláš s pětima knédlama, ja?!"
  • A nebo z tisíce lidí co sem chodí a co tu čtou články je 50, které Veskoslav urazil, naštval, a nebo jinak ponížil, že mu pokaždé dávají mínuska.
    • Ano u kazdeho clanku a prispevku da 50 lidi minus.Jaka je pravdepodobnost?A obzvlast ve 3 rano? *7*
      • Docela velká, ve 3 ráno se vrací polovina neúspěšných lovců z pivka, a nebo vypínají hru a čtou fórka po celovečerní pařbě, bez nutnosti v sobotu vstávat.
        Minulý týden tu byla soutěž, kde v diskuzi polovina lidí hlásala že nebude soutěžit a přesto prej přišlo 2000 správných odpovědí. Takže těch 50 mínusek uplně v klidu, pokud je na to dotyčnej dost velkej pablb :-)
        • Lawliet
          Problém je, že není. Řekl bych, že je to práce jednoho zakomplexovanýho "uheráka". Omlouvám se všem mladistvým, kteří mají mozek v hlavě.
      • vlastik.plaminek
        A z pátku na sobotu obzvlášť. Tolik no-liferů tu snad není.
    • Omluva, tohle mělo jít do diskuze o čtyři patra níž :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit