Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bude taková jednohubka jako DE:HR. Zahrál jsem si, užil jsem si, ale vracet se k tomu nejspíš nikdy nebudu.
  • Princ.Jablon
    Já za to nemůžu...ale vždycky když vidím ty žoldáky v té kukličce (týpek na konci) tak si vzpomenu na todle:

    https://youtu.be/8NTjLhPlq5A?t=174
  • Český hlas je mor českého dabingu - Bohdan Tůma, který v dnešní době dabuje téměř všude a všechno, včetně otravného panáčka s letníma vánocema nebo co :(
  • vonTossis
    Design prostředí je na klobouček.
  • Princ.Jablon
    Ten přehravač je opravdu úžasný, buďto dojde k desingu zvuku a videa a nebo se video sekne úplně a slyšim jen zvuk *12*
    • A to jsme teprve na úplném začátku 21. století, počkej jaká překvapení a pokrok nabídne zítřek!!!
  • Mě teda ta čeština ve videu přijde prkenná. *11* Jinak ta hra vypadá velmi nadějně. Po DE:HR už vím, co může čekat. Stealth mám nejradši.
  • Já tedy osobně doufám v české titulky jak pro PC ta pro konzole....
  • Hmm, ale titulky nejspíš na konzolách čekat nemáme že? *16*
    Jinak policistu dabuje Bohdan Tůma
    • Jaromír Meduna
  • ...hmmm, tak to by ma zaujímalo ako mohla propaganda Iluminátov prekryť ten koniec, keď Adam neprežil...toto je jediné, čo mi na tom trocha vadí, keď v pokračovaní sa tak nejak posunie do stratena predchádzajúci koniec, resp. konce...
    • Tilwaen
      Tam je jen implikováno, že nepřežil, ale není to tam explicitně ukázáno, ne? V takovém případě to vůbec není problém.
    • jakubc
      Spíš je to jako v Invisible War, kde konce jedničky byly spojeny do jednoho, na základě kterého byl vymodelován svět. Nepopírá to ani jeden z konců, ale spíše se snaží o jejich syntézu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit