Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pardon, ale tohle info bylo hodne nezajimave. hra je HLAVNE o multiplayeru, takze na single tak trochu se*e pes...
    • A na to jsi přišel jak?
  • Takže jediná zajímavost na tomto titulu je tedy šílený příběh?
  • Asi je to mimo misu, ale M4 vazne neni samopal...kdyz uz castuje 16 nazvem puska.:D
  • *5* *5* *5*
    *6* *6* *6*
    *5* *5* *5*
  • Za kilo to klidně koupím,ale za 9 pádel si v tom vašem neslaným krámu,můžete akorát tak vytřít řiť!!! *5*
    • tahle hra je hlavne o multaku, ktery bude, verim tomu, hodne povedeny. a s cod toho urcite mit moc spolecneho nebude. jestli chces mastny slany singl - kup si treba novy flashpoint. vetsina lidi tak trochu nechape, o co tady jde...
      • no .. na druhou stranu nas jejich marketing docela bombarduje dulezitosti SP casti, kecama jako: super zazitek, neuveritelna atmosfera, inspirace v HL a filmech a pod. ... a dle preview je MP v podstate COD s par prvkama z Bad Company 2 (nebo BF Play4Free), krome Battle Commandera zadna inovace .. kazdopane to neresi problem lidi kteri nemaji o MP zajem a plati tak zbytecne velke penize za par hodin zabavy .. ale to neni problem Homefrontu ale her jako takovych ..
  • Střílečky tohoto typu se poslední dobou vyrojily jak trakaře po dešti a mě už jaksi přestávájí šmakovat. Holt nejde jíst stejný jídlo pořád dokola. Takže i kdyby hra měla 150 na gamerankings, stejně nemám zájem. Možná za nějaký čas.
  • mozno je to hlupa otazka, ale bude mozne hrat za korejcov a zabijat tych s...ch imperialistov?
    • Z tech ukazek vypadaji severokorejci jako ti imperialisti.
  • smejki
    nemohu se nesmát *5*
  • Takze to tak nakonec dopadlo. Udelat dnes neco jineho nez co zere 100 milionu hracu je holt risk. Par momentu tam treba bude, stejne jako v MoH, ale uz ted je jasne, ze zbytek bude....stejne jako MoH....kopie Call of Booty. Skoda, nevypadalo to zle....
  • MrSanta
    Hru jsem nejdřív moc nesledoval, pak mě natěšily různé informace, ale nyní jsem opět ve fázi nezájmu. Ozvěna Call of Duty, zabíjení nepřátel s mizivou inteligencí jako na běžízím pásu, jeden z hlavních pilířů multiplayer... takže zase nic pro Santu. Nu což, je dost jiných her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit