Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... a já se těšil na "válečný GTA" a on další tunel?? pff pff
  • neustále se tu řeší jedno hloupé dogma. Dobré hry vychází jednou za pět let, to je třeba si uvědomit. Já si třeba včera znovu nainstaloval Half-life 2 a na call od duty se můžu vykašlat. Vyvolení si najdou hru svého srdce a u ni zůstanou. U mně je to Project reality, každý týden v duchu děkuji Dice a nemyslím si, že by BF3 znamenal převrat. Možná dlouhá léta po jeho vydání přijde nějaký kvalitní mod. Nelíbí se Vám Call fo duty? Máte přeci možnost si zahrát takový Far Cry, tak proč neustále na něj nadávat? Vývojáři dělají jen to, co chce komunita.
  • Presne Pete,at si to kazdy vyskousi sam a potom rika.
  • Pete.palis
    názor jednoho co hru vyskoušel, vás ovlivní??..vyskoušejme sami a pak konzultujme;)
    • MrSanta
      No, zas tak prachatej nejsem, abych dal 1000 na vyzkoušení hry, která podle všeho nabízí vše to, co nemám v FPS hrách rád.
      • Proč hned kupovat *2*
  • No posoudím sám, nicméně nějaké slyšení ozvěny Call of Duty mi nevadí, záleží na tom, jaká část ozvěny a to bude a z jakého dílu, je sice fakt, že jejich nejprodávanější byl nejhorší (ten poslední) a stejně tak ukázal, že neprodává jen kvalitní hra, ale jméno...když se to dobře zkombinuje a i kdyby někdo obšlehl call of duty, ale udělal ho dobře = líp...tak proč by ne ;)
    • jiste .. pokud by pak prodaval Single player zvlast za 200 - 300,- a ne za litr tak jo ...
  • Škoda no *9* , moc sem se těšíl na dobrou FPS a ted mi už jen zbývá BF3
  • jen m4 neni samopal a korejske futuristicke samopaly taky nejsou samopaly .. jinak je jiz znama odhadovana delka kampane ?
    • Tikov
      ono nazývat M16 puškou je taky lehce mimo, Severokorejci mohou mít samopaly, ale vpravdě žádný na snímcích není. Na druhou stranu proč to řešit když už samotný příběh je na hlavu (a přitom by šlo vymyslet reálné na skutečných událostí stavěné... no jen by ti Američané nebyli ti vraždění a ctnostní)
      • utocna puska je myslim celkem korektni :) nicmene to mi jen tak udrelo do oci u cteni clanku ... korejci maji tusim QBZetka .. coz jsou taky utocne pusky ... ale jo je to putna .. tento datadisk Call of duty bude stejne tak na jeden vecer
  • KIMCID
    slyšíme ozvěnu Call of Duty >
    a toho jsem se bál *9*
  • To zas bude nějaká tunelová piczovina ne?
  • RakeW
    Připadám si jako pako, až doteď jsem si myslel, že Homefront je RTS (já ty novinky nikdo moc zevrubně nečetl, ale i tak...). A já si říkal, že to má nějakou pěknou grafiku :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit