Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bude mega ps4 blbost jako blodborne
  • Keď to predvádzali na ps konferencii tak som proste nestíhal žasnúť nad tým celým, vyzerá to fakt fantasticky a kedže to majú na starosti guerilla games, kde killzone 2 a 3 považujem sa technologicky fakt špičkové tituly spolu s shadow fall tak nemám obavy, že aj toto bude vyzerať perfektne, obávam sa však o hernú stránku, dúfam, že sa im to podarí a že to nebude nejaká nudná zlátanina, ktorá doplatí na miešanie herných elementov...dúfam a pevne verím, že to dopadne dobre.
  • PEGI 7 *15* *15* *15* *15* ne dik *11*
  • Pro me je tohle nejzajimavejsi hra ze vsech a doufam, ze se podari a bude stat za to. Otevreny svet, takticke souboje s monster hunterovskym pristupem, vcetne sberu materialu a vyvoje zbrani a zbroje, k tomu vyvoj postavy. Skoda toho pribehovejsiho zamereni, bral bych radsi vic sanboxu a kooperativni multiplayer.
  • Po potvrzeni sberu materialu z robotu to ma v mych ocich jestebliz k Monster Hunter. Jevi se mi to jako zdarila kombinace Monster Hunter a Dragons Dogma a tesim se na to. Zanr scifi mi vyhovuje a primitivni kmeny vs vyspela technologie mi prijde herne neotrela i kdyz obecne nijak vyjimecna. Kdo zna napriklad Neffovo dilo Pan modreho mece?
  • Vedle ghost reconu je tohle pro me nejzajimavejsi hra z e3. Vypada to paradne i neotrele. Pridam se ale k ostatnim, ze namisto tech robodinosauru mohli byt mutanti nebo normalni dinosauri, tohle mi prijde trochu divny
  • Hnisavec
    vyzerá to úžasné...ten boj s robotom prepracovaný ako z Castlevanie. Krásna hudba, zaujímavý svet i pozadie ktoré láka rozpliezť nitky čo sa udialo, čo to je za rasu, perfektné zvieratá a premakaný komplexný boj
  • MickeyMutant
  • Jack1947
    Námět zajímavý, hraje se za hrdinku (taky netradiční když nepočítáme Tomb raider) ... ovšem by to mohlo upadnout až do ubijecího stereotypu kdyby to bylo jen lineárně tvrdě nalinkovaná hra... kdy by se stříleli furt jen dinosauři zas a znovu a občas skolil nějaký ten větší... navíc ta exkluzivita. Hlavně netradiční přírustek od tvůrců Killzone... no uvidíme.
  • Mne se roboti libi....jen dino pusobi zvlastne. Pripomina mi to film 9...o mech. pandulackovi, v postapo svete, kde po valce radily podobni roboti. Namet jako z Terminatora.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit