Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra je od slova hrat se, a tohle vypada zabavne. jen nevim jestli bych umel prekousnout tech prumernych 18 fps nebo kolik jim to beželo
    • Asi to bude jenom šotek, ale budu trochu za puntičkáře.
      Hra je od slova "hrát si", seč nastupující trendy tíhnou spíše k Vašemu "hrát se".
  • Hra vypadá více než úžasně *14*jenom my příde jako veliká škoda že to je jenom na PlayStation *10*
    mohli by to spřístupnit také na pc *7*
    • Jenze oni potrebuji prodavat svoje Hw.Sony graficke karty do pc atd nedela.A pc i xbox je pro playstation konkurent.A samozrejme obracene.Sony chce svoje hw prodavat,a ne mit co maji ti druzi.
  • Ta hra vypada opravdu vyborne, pusobi to sveze a cejtim v tom obrovsky potencial.Co me rovnez zaujalo je, ze vyvojari pribrali do tymu nekolik Polaku z CDProject, kteri delali na Zaklinaci 3.
    • El_Kozel
      V CDProjektu makalo hodně lidí. To je velká firma. Tohle nic neznamená.
      Něco jako: Najali jsme lidi co makali na Avataru. Nic to neznamená. Důležité je koho najali a jakou bude mít roli.

      Pochybuji, že tohle bude něco jiného něž klasická konzolová akce s nějakými prvky. Dohraješ to, zapomeneš co to bylo a za 2 roky zde máš druhý díl....Ale rád si přečtu to absurdní vysvětletní proč jsou věci tak, jak jsou v této hře.
  • Jak odlišit hru od ostatních? Lovení zvířat tu už bylo.....hmm.....tak ty zvířata budou robotický!! A je to!
  • delO
    Only on PS4 *14*
    • Still
      ...a má v logu PC hru *1* Pozer s topinkovačem...
      • del0
        Tjn, Q3Arena only on PS4. *15*
    • del0
      Nahlášeno... Zloděj nicků.
    • Ono stejně tak můžu říct "Zaplať pánbůh!", protože by se to s tímhle gameplay na PC stejně neprodalo.
    • nekromant33
      inb4 6/10
    • Sr_Lobo
      To ti to fakt dela takovou radost ze to vyjde jenom na jednu platformu ?
      • El_Kozel
        Někomu stačí málo k radosti.... Jeho radost je to to větší, že může machrovat jak to má na PS4 a jinde to není. Tedy začínat flame a chovat se jako hlupák.

        I když mám něco na HW který mám a jinde to není. Tohle mi mě nenapadlo napsat. Jsem rád, za hru a je mi opravdu jednu kde všude je a v jaké podobně. Řeším to tam, kde to hraji. A nejsem tak hloupý abych měl radost z toho, že to jinde není, nebude, nikdy nebylo a ani za 356 let to nebude.

        Asi si na to před smrtí vzpomene jakou měl radost. Říká se, že před smrtí si vybavíš to nejlepší ze života. U některých lidí to bude možná tohle *1*

        Mám starý Xbox a takto jsem se nikdy neradoval. Mám PC a také se takto nikdy hloupě neraduji. I kdybych si chtěl zahrát nějakou hru z konzole, tak díky tomu, že si mohu dovolit lepší PC jak konzole, tak by mě mrzelo, že to musím mít v horší kvalitě než na PC, kde si mohu dovolit lepší kvalitu. A stejně to nikomu necpu....
      • Dyť tohle je obecná věc na všech platformách. Jak PS4kaři, tak Xboxáři a Nintenďáci, tak i PCčkáři taky hýkají nadšením, když jednou zas něco vyjde jen pro ně, tak já nevím, kde je problém...
        • Tak toto je taka ta obdoba toho detskeho vystatovania sa. Akoze seriozne, tesist sa z toho, ze nieco vyjde len na daku lowcost krabicku co mam doma a so mnou dalsich 20-100 mil ludi? ;-)
          Pre mna su akekolvek exkluzivity zlo, nehodlam kupovat hw ci platformy,ktore ma nezaujimaju kvoli par hram , ktore by som si eventualne aj zahral.
          To, ze sa konzolove exkluzivity stali nastrojom reklamy na konkretnu platformu je fakt. Chvalabohu reklamu nekonzumujem ;-)
          • Tak hlavne ze se neustale pokrytecky ohanis kvantitou pc exkluzivit :-).
  • El_Kozel
    Lukem lovit robotické dinousaury.... To bude určitě příběhově hluboká hra. O její propracovatnosti a vysvětlení toho světa také nepochybuji...

    Natož pak hledat proč to tak je, to člověk určitě zjistí nějakou "zlávštnost" anebo radějí vůbec nic.
    • delO
      lepší si ve hrách na nic nehrát a servírovat tupé béčko než si hrát na rádoby dospělou hru a dopadnout příběhově jako Witcher 3
      • Aj si si poplakal, ked Witcher 3 dopadol ako zatial najlepsia hra tohto roka a ziadna konzolova exkluzivita uz ho neprekona?
        • Myslim ze zaklinacovy 15 fps a hromadu bugu prekona kde co. Nemluve o hratelnosti, kde treba Bloodborne je propracovanejsi ohledne souboju.
      • del0
        Nahlášeno. Zloděj nicků...
        • MrSanta
          Nahlášeno. Tapetář.
      • El_Kozel
        Dopadnou skvěle, to je opradu fail....Proto se příběh, svět a další prvky udávají v recenzích jako příklad u Zaklínače 3.

        I na tupé bečko to vypadá tupě. To bude spíše C za 1700 Kč. *1*
        • delO
          Pořád lepší než hloupoučký Witcher 3, který si hraje na rádoby promyšlenou hru, přitom je to plytké jako červená knihovna od Danielle Steel.
          • Hra nie je hlupa, hlupy si ty, a to je fakt :). Inac by si nenapisal taku koninu. Bez ohladu na moju subjektivitu, alebo tvoju, hra je premyslena az moc (aj pribehovo), a keby si mal precitanu aspon jednu knizku, mozno by si pochopil. A mozno ani nie, pretoze si hlupy. BYE
          • del0
            Nahlášeno... Zloděj nicků...
  • Pokud nepočítám ohromující jízdu v Uncharted, tak Horizon považuju za největší překvapení na E3
  • Lukyz
    Žirafa s Enterprise namísto hlavy? Zajímavé *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit