Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piggsy
    Kolik parádních her už nám ty konzole s prominutím zku*rvily? *10* *10* *10*
    • Kr.Pa
      pod tohle se podepisu
    • Mahcake
      Pár jich bylo, ale tahle to neni. Jednička byla taky na Xbox a jak se vydařila. *3*
    • No všechno na konzolích snad není špatné, s dětma se na Xboxu 360 vyblbnu víc . Co mi ale opravdu vadí že se zastavil technologický rozvoj to si myslím že fakt není dobré.
      • Ale neboj, rozvoj se nezastavil, jen ho neni videt ve hrach. Enginy typu CryEnginu uz tedka dokazou vykouzlit paradni grafiku. Holt je potreba pockat na novou generaci konzoli, pc only mainstream hra je spise vyjimka nez pravidlo.
    • MrSanta
      Jej, zase ty zlé konzole. Velká míra pirátství na PC s tím nemá určitě co dělat *7*.
    • Malleth
      Kolik parádních her vyšlo díky tomu že je konzolisti zaplatili?
      • Něco na tvém příspěvku bude pravdy :-)
      • ty nejses normalni
        • Malleth
          Sorry, dělat exklusivní hry pro PC je vlastně výbornej byznys....
  • No tak na Risen mi vadilo, že po druhé kapitole to bylo furt stejný kafe a Magie byla tak debilní, že jsem se slzou vzpomínal na první dvě gothic hry. Ale jako jestli se tohle ještě víc zjednoduší, tak už nevidím moc velký důvod si to zahrát. Přece jen každý kdo si vzpomene jak se ovládal gothic 1 ví, že i když tam to ovládání bylo opravdu strašlivé :-D, tak jste se od začátku do konce hry nenudili. A ty krásná kouzla co tam byla - asi nikdy nezapomenu jak jsem tam našel obrovského trola a svitkem jsem ho zmenšil do velikosti mých bot a jednoduše ho zašlápl. Hold budu doufat, že se nekdo vzpamatuje a udělá pořádné rpg jako ze staré školy.
    • ja by som v to nedúfal :( kým bude hernému priemyslu vládnuť americká komunita konzolistov tak sa poriadne SP rpg na štýl Gothicu už asi nedočkáme
  • Cypri
    Joooo vyborně!! Další super hra bude zjednodušena aby ji mohlo hrát každé vypatlo.
    Za to jsem opravdu velice velice rád, protože....wait for it...just a little bit...protože ušetřím!

    Teď vážně. Zas to zjednoduší kvůli konzolím? Good job guys...
    Říkám to pořád...PS hru poznáte podle toho že musí jít hrát lehounce na gamepadu...
  • Nevěřím, že by právě Pyranha Bites zanevřeli na denní režim jednotlivých npc. To byla vždy jedna z věcí, kde měli proti konkurenci absolutní převahu. Tak školáckou a neodpustitelnou chybu by udělat nemohli, to musí bejt preview verzí hry. Občas situaci kolem nich a jejich oficiálních fór sleduju a musím říct, že zatím to pro mě bylo jedno z nejslušnějších a o hráče se nejvíc zajímajících studií. Neuvěřím, dokud neuvidím.
    • Cahir
      Mám to stejně. Snad to dobře dopadne, na Risen se těším.
  • Moment to, co měl už první Gothic (život ve městech, rozhovory, rozvrhy npc etc.) nebude v druhým Risenu? Co je tohle za magii?
    • Jop Postavy v Risenu 2 nic nedělají. Nebo dělají, ale dělají to celý den a pak si jdou lehnout - docela nuda... Bojový systém s mečem jsem nějak nepochopil - ale vše se dá uklikat...
    • deridon
      tipoval bych nekalou zlou temnou černou magii.. jinak taky moc nevim, co si teď o Risen 2 myslet :\
      • ta magie ma i jmeno, ale nesmi se vyslovit, protoze dokaze zazehnout obrovsky ohen
        • Cypri
          jmeno? myslis konzole? KONZOLE KONZOLE KONZOLE... Tak to pak jo.
  • Nechce se mi verit,ze by ze hry skutecne odstranili zivot NPC postav. Vzdyt uz od Gothic1 mely NPC svuj denni program,ktery zacinal ranni koupeli, pokracoval snidani, pak dennim zamestnanim a nakonec hura do hajan.

    Budu tajne verit,ze absence tohoto byla zpusobena preview/beta verzi.
  • Kori
    Well, vypadá to, že hra bude tím, čeho jsem se obával. První díl měl skvělou atmosféru starších Gothic dílů a nekonaly se žádné kompromisy na poli obtížnosti.. I hate consoles =(
    • Nalejme si čistého vína. Gothic I byl jednoduchej jak facka. Jasně, ze začátku trošku fuška, ale od určité chvíle už byl z bezejmenného hrdiny nezastavitelný stroj. To dvojka už byla záživnější, vždycky jsem si ze začátku koupil ve městě svitek na přeměnu na dračího chňapavce a pěkně se v lesích vyexpil co to šlo aby mě ze začátku nerozbila i krysa :3
  • Asharak
    Oh my goodness...tak krásný byl ten úvod a pak to přešlo v peklo *16* sem si říkal "to snad není možné, to bude fakt super hra ikdyž tak na videu vůbec nevypadala" ... a tady to máme -.- ovládání, jednoduchost... Tak sakra, když něco portuji z PC na Konzole, tak tam nechám ovládání pro PC, rovnou můžou říct že portují z konzole na PC *7* *9*
  • No hra ještě sice nevyšla, ale už teď po preview můžeme říct, jak to asi tak dopadne. Já vlastním jak PC tak konzoli, jsem fanoušek obou formátů, každý má své výhody. Na PC si zahraju kvalitně, za Xboxu zase pohodlně na televizi na gauči po práci, když jsem línej jak veš. Ale to co konzole provedli v posledních letech PC hrám nebo spíš hrám obecně, to jim nikdy neodpostím, viz tady Risen 2, bylo mi uplně jasný jak tahle hra dopadne, když jsem se dozvěděl, že bude i na konzole. Risen jednička mě dostal do kolen tím, jak se podobal Gothic 1 a 2, uplně jako bych hrál tyhle staré dobré hry se všemi klady ale s krásnou novou grafikou a pár vylepšeními, proste dokolalost, což si myslim, že u dvojky zdaleka nebude, ale nesmím to tady zas moc hanit, přece jen hra ještě nevyšla, tak nezbývá než doufat, že tato konzolová deformace nebude až tak zásadní..
    • smejki
      risen 1 byl taky na konzole. To sis tehdá neříkal, že dopadne blbě?
      • Fakt jo? Tak to sorry, to jsem nevěděl a upřimě jsem to ani nepoznal. Myslim, že to bude tim, že všechny mechaniky byly zachovány, což teď u dvojky bohužel tvrdit nemůžeme. Každopádně ale celkem vývojářům věřim, tyhle němci to maj v hlavě snad v pořádku, né jako američaní a jejich herní produkce za posledních pár let..
  • nyrthos
    Hmm.. tohle preview mi moc krve do žil nevlilo. Na Risen 2 jsem se těšil - a těším - hrozně moc..

    Každej díl Gothic / Risen obsahoval spoustu nevyladěností a failů, ale na druhou stranu snad ještě víc super momentů a fungujících nápadů. A ta atmosféra! Asi nezbývá než doufat, že to kluci nijak extra nezprzní :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit