Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako celkem blbost tohle zjednodušení ve Star Wars měli zbraně munici (zasobníky s plynem) většina blasteru měla 500 výstřelu. Jako oni tvrdí že to dělají pro fandy a pak tam povídají blbosti že ty zbraně nemají munici a mají nekonečno vystřelu a podobně :D. Vojáci se báli v boji vyměnovat kazety s plynem protože při zásahu hrozil výbuch :D ja jsem se těšil na všechny tyhle detaili a ono nic no :D

    Ještě mohou říci že tam nebude HC mod a to je pro mě konec :D
  • Byl jsem velice zlákán kulisami SW na koupi téhle hry, ale po zkušenosti s BF4 a BF:H jsem nepředobědnávl. A teď čtu, že jsem zatraceně dobře udělal. Já bohužel nejsem zastáncem zjednodušování. Hrát hry pro opice opravdu není můj šálek. Ani hry pro Einsteiny my nesedí, myslám, že BF série je naprosto krásný průsečík mezi realističností (Flashpoint nebo ARMA) a tupou arkádovostí (CoD jak jinak). Já z CoD přešel na BF a neměl jsem rozhodně porodní bolesti jak autor článku naznačuje. Ano, je to chvíli rozhodně prekérka a frustrace. Ale ono se stačí do toho ponořit a nebýt prostě línej kr3tén, to je celý. Komu se hra zamlouvá, tak se těch pár věcí naučí rychle, jako třeba zmáčknout R a přebít zbraň nebo zmáčknout # a hodit lékárnu poraněnému bratru ve zbrani, potažmo munici či jiný gadget. Tohle zjednodušení co zde čtu mě definitivně odradilo od koupi téhle hry, díky...
  • Já bych radši ženskou. *9*
  • Ta mapa je jeste ze SW Battlefront 1 :D to bylo na 2 cedecka jeste myslim. V Battlefront 2 mi desne vadili ty postavy hrdinu jedi a podobne... ten ubohej boj s nima a ztrata casu. Doufam, ze tu se to trosku vylepsi.
  • moc slozity pro posledni pseudokonzolovou generaci
  • Já bych radši KOTOR 3 a nový Jedi Knight. *9*
  • Jack1947
    Nebreč... snad táta na vánočky koupí to okládané kolo no...
  • Vidět Star Destroyer v atmosféře a Tie Fightery jsou stejně krésné stroje.
  • Atmosféru to má, o tom nic, ale mohli by odstranit ty +XP body na středu obrazovky, takový úpadek. Je to trapný a zbytečně to ruší.Tohle mi vadilo i na BF
  • V roce kdy ma jit do kin prvni cast nove trilogie, bych s odkladem nepocital.
    Vydaji to za kazdou cenu, dokud jsou lide v euforii z noveho filmu.
  • XorxoxTalarius
    Tesil jsem se na reskin SW: Battlefront 2. do ktereho pridaji hezci grafiku, vetsi bitvy a vic moznosti a opet super SP kampan.
    Ocividne kouzlo vanoc zapusobilo, jelikoz krome bodu jedne jsem od kazde veci dostal opak ... skoda
  • A taky jsem chtel dodat,ze jsem uplnej jantar *5*
  • A ty seš zase reskin černocha... lool. *1*
  • Majkl
    to neni paranoia, ta mapa je fakt úplně stejná, asi si řekli, že ta z dvojky je vlastně docela dobrá, tak proč si přidělávat práci žejo, ale je to škoda, protože engine BF3 by asi zvládnul i větší plochu

    akorát tady na rozdíl od dvojky nepůjde řídit AT-AT a Snow speeder bude harpunovat za pomoci QTE, aby to náhodou nebylo moc složitý

    ale to je stejně jedno, jestli neopraví ten příšerný netcode a bude se dál umírat za rohem, což neopraví, protože EA, právem zvolena nejhorší firmou planety
  • Koukam ze tvoje paranoia dneska jede na plny obratky :D
  • Jednodušší Battlefield ....copak to ještě šlo ubrat na obtížnosti. Za chvilku bude stačit jenom myš, otáčet se to bude samo, potom tam bude autofire a autoshield. Splnilo očekávání *1*
  • je to super
  • Majkl
    ta mapa je na první pohled Hoth z Battlefront 2 předělanej 1:1, s hezčíma texturama (asi), tak bodejť by ta mapa nepůsobila že je malá, když to musela utáhnout už stařičká PS2 *1*
  • To vypadá, že asi předobjednám.
  • Jack1947
    Ne vůbec to není Batlfield reskin... lool. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit