Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    A mě se to líbí a já se na to těším ! *2*
    Když budu chtít výzvu zahraju si DS, když budu chtít taktickou střelnici zahraju si BF, když budu chtít válečnej simulátor zahraju si Armu a když budu mít chuť na hopsačku dám si přece Raymana... O co de ?Nechápu proč to tu někdo tak strašně prožívá.
    • Jsou naštvaný, protože to není ultraswaghardcore střílečka s cílovkou pro 5 lidí...
  • Lidi, jste normalni? Je to Battlefield ve Star Wars prostredi. Nema to kampan, ale picujete, kdyz je Battlefield ma, tak picujete, ze to je spatne, protoze se misto multi hralo na singl a pak je ta hlavni slozka nehratelna. Puvodni Battlefront byla vicemene cista multi akce a vubec nevadilo.
    Ze se to zjednodusilo, no a? U Mirror´s edge nekteri lide nadavaji na to, ze se to hralo na dve tlacitka a druha cast to obhajovala tim, ze je to naopak super, protoze se krystalizuje hratelnost. Na druhou stranu ty sami lide pak o diskuzi vedle braci, kdyz to nemam x milion prvku a ja nevim co.
    Prestante nadavat na vsechno z principu a zacnete premyslet samy za sebe...i kdyz vim, ze dneska se to nenosi....
    • Keyz
      Jestli to předtím hrálo dost lidi a těm vyhovovalo jak to bylo, tak proč by nemohli nadávat na to, že to změnili a je to zjednodušené?
      • A kdo nedava? Hraci, co to hrali pred x lety naposled a ani si tu hru poradne nepamatuji a nebo ti, co to ani nehrali? Ono je to jedno, vzdycky budou hraci brecet, jak je neco spatne. Hraci jsou schyzofrenici...na jednu hru nadavaji, ze je slozita a ma moc hernich prvku, druha jich ma moc malo...treti hra je ta sama jako pred rokem a ctvrta se zase o trochu zmenila...a furt je to spatne
  • Singl by tomu dost slušel
    • Just
      Neříkám, že by tomu singl neslušel, ale battlefield mapy pro 64 lidí X tanků, vrtulníků a jiné techniky nejde opomenout ;)
    • Veskoslav
      Takhle série nikdy nebyla o SP i když v těch hrách byl. Ale bylo to takové z "donucení".
    • na to prijdou jiny SW HRY!
  • Já bych radši KOTOR 3 a nový Jedi Knight. *9*
    • Já bych radši ženskou. *9*
    • moc slozity pro posledni pseudokonzolovou generaci
  • eStar
    Ne je to naprosto průměrná střílečka s hromadou chyb.Na EA se valí kritika díky níž naštěstí připustili možný odklad hry.

    Edit: A tím nemyslím chyb jako bugů, ale spíš špatná designová rozhodnutí.
    • V roce kdy ma jit do kin prvni cast nove trilogie, bych s odkladem nepocital.
      Vydaji to za kazdou cenu, dokud jsou lide v euforii z noveho filmu.
  • Co sem tak slyšel reakce, tak hodně si lidé stěžovali na model létání, když nasednete do speedru tak to není jako v Battelfieldu že sami musíte odlepit ze země, ale po nasednutí do kokpitu se "teleportujete" rovnou do vzduchu. Model lítání je hodně klouzavý a alespoň ta mapa na Hothu přišla lidem dost malá, s tím že každou chvíli narazíte do neviditelné zdi. Svazování AT-AT probíhá v mini hře kdy kroutíte analogem
    • Zrzzek
      Pořád to jsou reakce z jedný mapy. Ještě pořád mají trochu času nějaké věci doladit. Špatná hra to nebude, ale snad nebude ani jen průměrná nebo dobrá. Potenciál tam je, snad to nepodělaj...
  • Atmosféru to má, o tom nic, ale mohli by odstranit ty +XP body na středu obrazovky, takový úpadek. Je to trapný a zbytečně to ruší.Tohle mi vadilo i na BF
  • nejak vam blbne psani prispevku jako anonym
    • Taky jsem si všimnul, už jsem myslel, že mám permaban *1* myslím si že je to spíš chyba, kterou je třeba vyřešit, ale jestli je to vědomý boj proti trollingu, tak je to slepá cesta, kdo chce, udělá si klidně 50 profilů, já osobně mám jenom jeden a štve mě se vůbec logovat, píšu pod 11 a co napíšu za tím si stojím i když se to rovná banu na den, ale když někdo bude chtít, použije proxynu a jiný profil a voila je vymalováno. K tématu: nevím co se tu všichni rozčilují, většina asi nehráli předchozí dva BF - rychlá jednoduchá akce ve stylu starých fieldů ve starwars prostředí +jediové, prvky z nových fieldů by v tomhle universu jednak nedávali smysl a jednak tohle nikdy nebylo a nechtělo být víc než multiplayerová střílečka přístupná masám, pro ostatní je tu Arma 3
      • A taky jsem chtel dodat,ze jsem uplnej jantar *5*
  • Majkl
    ta mapa je na první pohled Hoth z Battlefront 2 předělanej 1:1, s hezčíma texturama (asi), tak bodejť by ta mapa nepůsobila že je malá, když to musela utáhnout už stařičká PS2 *1*
    • Ta mapa je jeste ze SW Battlefront 1 :D to bylo na 2 cedecka jeste myslim. V Battlefront 2 mi desne vadili ty postavy hrdinu jedi a podobne... ten ubohej boj s nima a ztrata casu. Doufam, ze tu se to trosku vylepsi.
    • Koukam ze tvoje paranoia dneska jede na plny obratky :D
      • Majkl
        to neni paranoia, ta mapa je fakt úplně stejná, asi si řekli, že ta z dvojky je vlastně docela dobrá, tak proč si přidělávat práci žejo, ale je to škoda, protože engine BF3 by asi zvládnul i větší plochu

        akorát tady na rozdíl od dvojky nepůjde řídit AT-AT a Snow speeder bude harpunovat za pomoci QTE, aby to náhodou nebylo moc složitý

        ale to je stejně jedno, jestli neopraví ten příšerný netcode a bude se dál umírat za rohem, což neopraví, protože EA, právem zvolena nejhorší firmou planety
  • Byl jsem velice zlákán kulisami SW na koupi téhle hry, ale po zkušenosti s BF4 a BF:H jsem nepředobědnávl. A teď čtu, že jsem zatraceně dobře udělal. Já bohužel nejsem zastáncem zjednodušování. Hrát hry pro opice opravdu není můj šálek. Ani hry pro Einsteiny my nesedí, myslám, že BF série je naprosto krásný průsečík mezi realističností (Flashpoint nebo ARMA) a tupou arkádovostí (CoD jak jinak). Já z CoD přešel na BF a neměl jsem rozhodně porodní bolesti jak autor článku naznačuje. Ano, je to chvíli rozhodně prekérka a frustrace. Ale ono se stačí do toho ponořit a nebýt prostě línej kr3tén, to je celý. Komu se hra zamlouvá, tak se těch pár věcí naučí rychle, jako třeba zmáčknout R a přebít zbraň nebo zmáčknout # a hodit lékárnu poraněnému bratru ve zbrani, potažmo munici či jiný gadget. Tohle zjednodušení co zde čtu mě definitivně odradilo od koupi téhle hry, díky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit