Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uncharted je hra, kvuli ktere dam desitku za plejak4 a je to hra ,kvuli ktere koupim tricko, mam doma figurku, prstynek a buh vi co vsechno.. *4* A uz mi neni lasko 25, uz mi neni ani 26.. *5*
  • A to je kdo?
  • system seller? dyt i rytmaus tomu dal jen 7/10 *5*
  • Mám jich víc, ale až Bloodborne byl ten system seller.

    Čekal jsem že tu větu každý pochopí, ale evidentně je průměrná inteligence návštěvníků games dost nízká... :(
  • PreidaQ
    Jde hlavne o jeho zakomponování do hry.
  • Ty budeš asi taky nějaký hnus.
  • Ono to není až tak výjmečné, jen by panáček nesměl hrát jen konzoloidní hnusy.
  • A co teprve statický render a čumění na něj nazveme gameplayem k tomu to bude nutně multiplatformní a dokonce to pojede ve webrowseru, k tomu všude naprosto stejně rychlostí jeden snímek za život.
  • Ty jsi dobrý dýchající vtip, zkus si něco zjistit o tom jaké jsou limity synchronizace v GTA, jak funguje aktuálně simulace fyziky a na které straně se provadí, jak se zpětně ověřuje a proč je to v multiplayeru takový synchronizační chaos plný záseků a bugů...
  • Cože? Fyzikální engine HL 2 je o několika urovní pod běžně dostupným Havocem... achjo... kdyť to mělo uplně základní fyzikální funkce které zvládne každý lepší framework.
  • takže.. už na to máš dvě hry?
  • Tak graficky urcite moc pekne o tom zadna. A to ostatni? Mno..co je moc, to je moc :). Zase tu mame chrabre a statecne Amiky kteri kteri nici a devastuji vsechno kolem sebe, aby zachranili svet a jeste u te hekticke akce i vtipkuji. Ja jsem doufal, ze takove hlasky a scenare uz jsou davno pase, ale ocividne tohle lidi jeste porad zerou. Pro me tyhle scenare ktery tu uz byly snad na tisic krat, jak ve filmech tak posledni dobou i ve hrach, zavani silnou traparnou. Jo a model zniceni auta jaksi pozapomneli :), Za me to PS4 exclusive zas takovej pru*er neni.. mimo tema: nemuzu verit ze tu je slovo pru*er uvedeno jako zakazane slovo :))
  • To je hra pro kterou si koupím PS4.... počkat já už ji vlastně mám od chvíle kdy vyšel Bloodborne :)
  • ani nahodou
  • del0
    Já bych řekl, že těchto (ne)her se začíná dělat celkem dost.
  • del0
    Pokud to chceš zkoušet touhle cestou, tak 10 let stará hra Myst 4 vypadá líp, než The Order. *15* Hlavně nezkoušej vymýšlet kategorie, aby to bylo fér. *15*
  • del0
    Sure. Potom má jakýkoliv interaktivní film nejlepší grafiku na světě. *15*
  • del0
    Schovávání se za dřevem před kulkama jakýchkoliv ráží je typické pro blockbustery. *15*
  • del0
    Nahlášeno. Zloděj nicků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit