Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A pro takové jako vy by to chtělo to demo. Řekl bych, že po pár rozstřílených lebkách by jste změnil názor. Osobně mám podobný názor a také preferuji spíše příběh, ale není nad to jednou za čas někomu narvat brokovnici (v tomto případě jde o BFG a velkou hnusnou potvoru) mezi zuby a zmáčknout spoušť. To vše podkreslené soundtrackem, který to zabíjení pěkně "oživí".
  • Jack1947
    8/10 stejně jako před lety dostal Wolfenstein: NWO. To je myslím bez debat *3*
  • "Naběhnete do místnosti, která se uzamkne, a do arény se začnou teleportovat nepřátelé. Po zdolání posledního se dveře zase odemknout, projdete chodbičkou a následuje to samé. A zase. A zase. A pořád dokola."
    ----
    zní to jako docela nuda. Tento typ stříleček nejspíš není pro mně. Já mám rád radši příběh, atmosféru a třeba ten pomalý taktický postup a vykukování za rohem, než zběsilou řezničinu bez valného smyslu. System Shock je taky střílečka, a krom toho má atmosféru, příběh, výborný design levelů atd. Alespoň že to hledání barevných klíčků pro barevné dveře že vypustili, přece jen tak moc retro to být nemusí.
  • kostejnesmrtelny
    Ta svěžest je myslím klíčovej pojem v tomhle případě; až mě to zaskočilo. Věčný kňourání o tom, jak "dřív se dělaly hry líp" mě unavuje, ale u DOOMu jsem se nad tím musel na chvíli vážně zamyslet *4* . Svižnej gameplay starejch dílů obohacenej o vertikální rozměr s nenásilně naroubovanejma "tinkering" mechanikama. Moc mě to baví, na příběh a MP sere pes *5*
  • Pete.palis
    Těším se na váš gameplay pánové ;)
  • Veskoslav
    Tak kolik eastereggů má autor na triku?:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit