Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeste k recenzi. Clovek se muze zastavit. Ja treba vzdy na konci urovne se otocim a hledam podle mapy secrety. Vetsinou to jde v pohode prolezt az k zacatku levelu. Asi jen jednou se mi v tomto klidu pbjevil za dvermi hellknight, jsem se malem ...
  • Ne ne...to já si to vychutnám, přece jen to něco stálo, tak by byla škoda to jen tak prolítnout. Takže určitě zbude i něco na zítřejší noc. A se sluchátkama se počítá, bude to rachot *4*
  • Magister_Peditum
    Vtipné je, že ta "retro" hratelnost v dnešní době vypadá naopak docela svěže. Se SP jsem navýsost spokojen. MP je už horší, ale kvůli němu DOOM nehraju.
  • Asharak
    Přesně, kde je to otrávené čekání na konec cutscény, adrenalin jestli z razu nepřijde MAAČKEJ F G AS D E nebo to budeš muset mačkat od začátku, ha! *15*
  • TheGGG
    tam byl dobrej hlavně design nepřátel, jinak zábavná byla asi jen první mise...
  • Veskoslav
    Tam mi vadil omezený počet zbraní. Jinak skvělá hra.
  • ne !
  • TheGGG
    většina?
  • Veskoslav
    Jinak každý level (mapa) obsahuje vždy jednu mapu ze starého Dooma I a II nebo jenom její část:) Jinak doporučuji hledat páky:) Ty vždycky otvírají místnost právě s tímto obsahem.
  • TheGGG
    poučování o vojně od 15 letého re*arda... to je dobrá sranda...
  • TheGGG
    já v tom vidím nudu, nic zajímavého se nestane, jen místnost, pár random potvor a běhej a střílej, zážná epická scéna, monumentální okamžik, nervi drásající filmová sekvence nic...
  • Wolfenstein: The New Order?
  • TheGGG
    věděl jsem, že mě quake 4 bude bavit, už jen z toho, jak na to pomatení retroníci nadávali... nechápu co vás na těch hrách ala doom nebo shadow warrior tak baví...
  • Jack1947
    Horší je že bys to mohl do rána dopařit co pak ? ale pokud si blázen do sbírání a šmejdění dáš tomu ještě dopoledne a možná i odpoledne *4*
  • A vohul to poradne na sluchatka!!!
  • jednoducha odpoved, tohle je Doom, zaklad vseho :) CoD je militantni sragorka pro deti co nebyli na vojne.
  • Veskoslav
    Jestli je retro střílečka pro Tebe Quake, tak to opravdu moc nehraješ, když tohle považuješ za retro a ještě nejhorší z Quake her.
  • Jack1947
    Právě v tom bylo dříve to kouzlo ne? nebylo to předem předskriptované a bylo to náhodné neveděl si jak to bude dnešní hry ti házej do zad a před tebe donekonečna se respawnující vojáky... to je podle mně nuda a situace které se nedají jinak překročit než nějakou otravnou cutscénou.
  • Veskoslav
    Protože se tak neprezentuje:) Mimoto poslední dobrý CoD, co se týče děje, co jsem si s chutí zahrál tak byl BO II a to je nějaký ten pátek venku. Activision si jede svoje noty, bez ohledu na to, co by mohlo zlepšit jeho hratelnost.
  • TheGGG
    no a? To mě bavilo vždy... tady z těch retro stříleček mě snad bavil jen quake 4 (singleplayer), jinak prostě nuda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit