Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    to je blbost bez nápadu *11*
    • Magister_Peditum
      Zato God of War je jinačejší káva, co? *15*
      • Krescz
        ano? protože to má....pozor....příběh!!! *7*
      • Samozřejmě. Třetí díl GoW je plný skvělých a nových nápadů, přímo revoluce, stejně jako třeba Uncharted 4... *15*
    • Veskoslav
      Fňuk:)
    • hele tohle je herni portal.. ne lekarskej.. bez si resit anamnezu radeji jinam.. ;)
  • ono je strašná zábava kosit stovky trapných nepřátel bez atmosféry, že? Hlavně že se hrnou. Mě to připomíná staré Duck na videohrách od Vietnamců...
    • zahraj si to ty redkev a pak mluv. celosvetove je doom temi kdo ho hrali hodnocen velice kladne, takze asi udelali neco chlapci v id dobre.
    • Záleží na konkrétní hře (shrnul jsi to moc stručně). Třeba v případě nového Dooma máš naprostou pravdu - tam to fakt strašná zábava je.
    • GGG ze sebe opet dole udelal bezmozka, tak si musi zmenit nick a zkouset to jeste trapneji.
    • Veskoslav
      Bože, kde se to rodí? V laboratořích? *7*
    • Hlave ze Doom1,2 mel poradnou atmosferu a nepratel si tam napocital na prstech jedne ruky *1* *2*
      • původni jsem taky nedohral...
        • Veskoslav
          Moc složité, co? Neboj, pro Tebe tady vždy bude série CoD.
          • proč si myslíš, že mě baví Call of Duty???
  • BTW Flashi proč nenadáváš, že to má jenom pár hodin, přitom u Uncharted ti vadila herní doba okolo 20...
  • dle mého obrovský let down oproti trojce, která byla horrová a měla atmosféru opuštěné základy. Tohle je fraška nic proti...
    • Veskoslav
      DOOM 3 opustil základy a udělal z toho frašku s baterkou...
    • C-BEAM
      "opuštěné základy"

      ano, to si poměrně dobře vystihl Doom 3
  • stoupeek
    Koupil jsem v den vydání za 1100 Kč. Čekal jsem od toho svižnou střílečku. Pohyb bez zastavení, uhybání projektylům, co nejpřesnější střelba za pohybu, zmatek a hrozná řežba. A to jsem taky dostal. K tomu navíc přibyla možnost skákat, vylepšovat zbraně a motivační sběratelské věci, takže mě to láká prozkoumat každý kout mapy. Občas nostalgická vzpomínka, prostě paráda.

    Hra mi nabízí to, co jsem čekal a jestě víc. Parádně se bavim, na tu začáteční maximální obtížnost to je i výzva (pak se odemknout ještě další obtížřnosti). Maximální spokojenost.

    PS: Mulťák jsem zatím nezkoušel.
  • Veskoslav
    https://www.youtube.com/watch?v=34fCbCKAdO4
  • bože na kolika disketách jsem ho měl ?asi na 15?už ani nevím ale byla to řežba.
    • Veskoslav
      DOOM I byl na 4 diskety:)
      • Už si to nepamatuji měl jsem doma pakl disket s hrama civilizace,tanky,heretic,doom1-2,wolf a je to už řadu let tak že fakt nevím.ale byla to paráda *3*
    • Doom 2 byl na max 4 3,5'' diskety, jestli se nepletu :)
  • Je to naprosto skvělá řežba. Pěkná grafika, akce je rychlá a nutí vás neustále k pohybu. Obtížnost hry je taky oldschool. Střelba ze zbraní má ten správnej "feeling".

    Model aréna - chodba - aréna by ani tolik nevadil, ale to uzamykání / odemykání dveří na začátku a konci bitvy si mohli odpustit, strašně to ruší. Přesně stejným způsobem to měl Painkiller a myslím si, že to kazí celkový dojem z jinak parádní hry.
  • hezké dopoledne, už tu byl Drizzt, aby sdělil světu, že ho nový ani starý Doom nebaví?
    • nějaký imposter se tu za mě vydává. Dooma miluju, starého i nového

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit