Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc pekny, kdyby mi to někdo pustil naslepo hned poznam ze to je Doom:)
  • Kozy
    Nepřijde vám ta pila moc tichá?
    • MrSanta
      Mě přijdou celkově zvuky zbraní tak nějak utlumené. Ale to taky může být nahrávkou. Navíc teď jim o málo badass zvuku zbraní bude psát půlka internetů, do vydání mají ještě kolem 3/4 roku, tak to třeba ještě trochen potuní.
      EDIT: tak jsem na jednom nejmenovaném konkurečním webu našel odkaz na kvalitnější videa a tam ten zvuk až tak slabě nezní.
  • oktavius66
    Já jsem nadmíru spokojený s tím co ukázali. Graficky je to dle mého našlapané, protože nejsem vůbec náročný. Trochu mi to připomíná po grafické stránce vylepšený Killzone Shadow Fall, který i po 2 letech nevypadá vůbec špatně. Co se týče zbraní, tak je pravda, že mají nějaký utlumený zvuk, což mi až tak extrémně nevadí, ale kdyby tomu trošičku přikuřili, tak by to bylo jenom dobře. Prostředí není úplně špatné, ale přijde mi to více jako továrna než vojenská základna. Pokud tam ovšem budou nějaké laboratoře, stoky, jeskyně a samozřejmě archeologické vykopávky jako v Doomu 3, tak budu spokojený. Ten mimozemský ne doslova "Dubstep" ve stylu DOOMa se k tomu i celkem hodí, ale metál na který jsme zvyklí tomu chybí. Ale je tu spousty jiných her jako je Shadow Warrior, Serious Sam a Painkiller, co mají výborný hudební metalový podklad. To "Peklo" je trošku slabší. Čekal jsem více temnoty, lávy a ohně. Takhle to vypadá jako ztracené město v poušti, ale zase to má pěknou architekturu. Mě osobně DOOM 3 velice bavil i přes svůj pomalejší styl hraní a tak mě bude bavit i toto. Od nového Wolfensteina taky všichni čekali velký průs*r a nakonec to byl velký úspěch. To samé si myslím, že to bude s novým DOOMem. Teď si říkáte jak to vypadá nudně, ale až to vyjde bude si to chtít každý zahrát a nakonec to dopadne dobře. To je ale můj názor. Já se těším a přemýšlím o předobjednávce. Na tuto hru jsem čekal dlouhá léta... Kdo sakra nechce spousty litrů krve a masakrování démonů v novém kabátě ! Tupé střílečky jsou naprosto nejlepší na relax a hlavně baví. Jo a ještě k těm popravám, je to bomba, že se nebojí brutality, to já rád, ale mám strach, že se to okouká. Hlavně s tou motorovkou se to trochu opakuje. Ale je to DEMO, tak věřím, že se vytáhnou. Třeba mu ji zarýt do hrudi a zvednout ho a rozřezat na půlku směrem nahoru nebo by mohli přidat ustřelení palice s brokovnicí z pod brady.
  • Kde je nejaka hudba?
  • No nejlepší jsou tady ty komentáře typu: proč chodí tak pomalu. Tak pro blbce vysvětlím: protože to hraje na gamepadu a podle toho jak moc máš páčku vystrčenou tak chodí pomalu a dělá to schválně aby jste si to užili a viděli všechno co se tam děje. Když je potřeba tak utíká set setsakramensky rychle (tak jak to budete hrát pořád).
    BTW: zde jsou všechny gameplay videa v dobré kvalitě:

    1, https://www.youtube.com/watch?v=NteAPGprDJk
    2, https://www.youtube.com/watch?v=xVaWl1GtDHU
    3, https://www.youtube.com/watch?v=AXhpg9Qx6l0
    4, https://www.youtube.com/watch?v=AXhpg9Qx6l0

    BTW: jestli ještě nějakej blbec řekne, že chodí pomalu tak ať si dá hlavou o zeď. A nebo, že se tam nebojí a je to jen tupá střílečka. ANO JE A BUDE TO TUPÁ STŘÍLEČKA SE SPOUSTOU KRVE A TO JE PŘESNĚ TO CO CHCEME!!! Stejně jak jednička a nebo dvojka. Hromada nepřátel a krve, žádný přemýšlení. Mimochodem ta grafika je úžasná, tak nevím co to zase tady někde kecá za blbosti...
    • Stejně jak jednička a nebo dvojka. - No tak to ani omylem.
      • Tak jestli ses u jedničky a nebo dvojky bál tak se omlouvám... Hrál jsem to když mě bylo asi šest nebo sedm... *1*
    • C-BEAM
      pohyb řešit nebudu, ten vypadá OK a tato ukázka https://www.youtube.com/watch?v=NteAPGprDJk vypadá fakt super ale hromady nepřátel si představuji trochu jinak ... a možná jsem až moc zmlsanej Brutal Doomem.
    • To vypada lip nez jsem doufal!
      • To poslední videjko je pěkná třešnička - nemůžu se dočkat...
  • davemaster
    Vypadá to slušně, ale to AI nepřátel je nějaký marný...
  • C-BEAM
    motorová pila = dokonalost ale jinak jde o vylepšený Doom3, čili boj proti pár jednotlivcům naskakujícím na scénu ... a to mě už docela nudí.
    • Motorova pila vypada na prvni pohled hezky ale ta poprava je zoufale pomala. I kdyz ted si tak nejak uvedomuju ze to hezky zapada do celkoveho tempa :D
      • C-BEAM
        ano tu animaci by bylo vhodné urychlit a přidat jednodušší a rychlejší animace horizontálních řezů kde by jen přešel přes hrudník do poloviny těla a odkopl mrtvolu nebo rychle uřízl hlavu, jinak to časem omrzí.
        • MrSanta
          Motorovka je zbraň, ne ukončovák. Funguje stejně jako v předchozích dílech. Akorát změnili animaci pižlání, takže už z potvoráka nestříká kostičková krev, ale postupně přichází o části těla. Zrovna tohle bych nechal jak je. Když už něco měnit, tak potunit zvuky zbraní. Když člověk ve dvojce vystřelil ze Supershotgun, tak to bylo sakra znát.
          • C-BEAM
            trochu nerozumím proč jsi mi to napsal, proč ukončovák a proč si myslíš, že bych nechtěl mít možnost odřezávat části těl? Podle mě to vypadá výborně, jediné co je potřeba je ty animace urychlit a přidat možnost zabíjet pilou rychlejším způsobem.
            • MrSanta
              Páč jsem se netrefil *1*. O ukončováku píše kolega nad tebou. Mea culpa.
              Neměl jsem na mysli aby vyhodili odřezávání části těl, to se mi taky líbí. Lehce nesouhlasím s tím urychlením animace pižlání. To by, v podstatě, znamenalo zvětšení účinnosti. Beru to tak, že je to zbraň a má určitou základní sílu. Takže něco pižlá pomalu, něco pižlá rychleji. Taky je možné, že motorovka bude mít nějaký alternativní mód útako, jako má standartní brokovnice ten burst fire mód. Soudím dle toho, že to u motorovky ukazuje cosi jako počet munice. Ale nevysledoval jsem, že by mu to ubývalo. Takže je to možná na nějaký ten overcharge typ útoku, díky kterému bude pižlat rychle. Spekulace :)
              EDIT: tak jsem to ještě omrknul a řekl bych, že ten alternativní mód u pily je jistota. Má tam nějakou ikonku a brokovnice, plasma rifle a heavy assault rifle to mají taky. Brokárna má burst fire, heavy assault rifle optiku. Plasmu neukázali. Takže něco extra by mohla mít i motorovka. Třeba si na ní přimontuje letlampu a při pižlání bude zároveň i rožnit :D
  • Wau, to je nuda. Jako fakt sorry, ale takovéto FPS někoho někdy bavily? Jen běhat v rádoby chlápáckým stylu kosit démony, kteří se nedají brát vážně, nikdě žádní parťáci a další postavy, jen přebíhání přes náboje a bum bum bum. LoL, nový wolf měl alespoň cool nepřátele, ale tady ti paňáci vypadaj tak ukrutně nezajímavě. Navíc to zas určitě pofrčí na id tech enginu, což je největší fail od vydání source enginu.
    Toto bude těžká nuda, dead space taky nudil od půlky, ale tam se člověk alespoň trochu bál, tady se hororu očividně nedočkáme a dost pochybuju, že tam budou padat nějaký cool hlášky. No, ani ty by nepomohly, jak nám připomíná nešťastný shadow warrior.
    • Neboj, vyrosteš
      • LoL, ty jsi mi tvrdý dospělák. Určitě jsi hrál prvního dooma potají s kámošama na toustovači a teď si nějakým záhadným způsobem myslíš, že jsi těžký hardcore retro special true gamer s jediným správným názorem na hry.
        Řekl bych ti, že z toho vyrosteš, ale ty jsi očividně už "dospělý", takže ti zřejmě nic nepomůže. Každopádně, jestli jsi zvládl dokoukat celé to gameplay video gratuluji, já málem usnul. Hádám, že s věkem přichází trpělivost a tolerance k sr*čka hrám.
        • C-BEAM
          mě tato ukázka také trochu nudila ale o původní Doom si svou tlamu raději neotírej.
          • nebo co budulínku?
            Staré hry jsou všechny stejně špatné.
            • TheGGG
              CoD > jakákoliv 16 bitová krávovina
            • A moderní CoDy jsou ještě horší. *3*
            • C-BEAM
              ...protože ze sebe děláš ještě většího vola
        • S věkem hlavně přichází znalost (většinou, justice biebero těžká výjimka), díky které si dáš dvě a dvě dohromady a nebudeš psát věci, co ani nedávaj smysl, typu "to zas určitě pofrčí na id tech enginu, což je největší fail od vydání source enginu."

          A jak si to sám plusuješ :D
          • PS: své komenty si nepluskuju, protože nevím, jak si dát víc než jeden lajk na koment. LoL, jak má někdo jiný názor než který schvaluje pc klika a má náhodou pluska, hned je naklikávač. Fakt paranoia jede na vlně.
          • to není nesmysl, to je fakt. Valve fanboys zase trochu zaslepení.
          • MrSanta
            Se divím, že na něj vůbec reaguješ. On sem přijde, napíše provokativní post a ty mu to sežereš a začneš na něj reagovat.
  • Určitě tomu šanci dávám, rád bych se na to i těšil. Ale z toho co jsem zatím viděl to na mě působí jako mírně vylepšený doom 3. Chápu, že pokrok se výrazně zpomalil a rozdíl mezi prvním doomem a doom 3 byl za těch deset let obrovský a k ničemu tak zásadnímu asi už dojít nemohlo. Na druhou stranu když si člověk vezme, že od doom 3 uběhlo už 11 let, tak mi ten rozdíl přijde hrozně nevýraznej.
  • MalyZeli
    Jestli to bude starej dobrej doom v novym obalu, tak to bude pecka.
    • Zatím tomu vše nasvědčuje - design, gore, "oldschool" záplavy nepřátel... Mě to teda nadchlo - ti, co chtěli žánrový posun nechť utřou *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit