Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi co v životě nic nenaprogramovali budou stále remcat a v životě by nic sami nesvedli než jen blbě kecat. Za mě to vypadá opravdu perfektně...
  • Jack1947
    To HD video teda nic moc... na drruhou stranu konečně se s oldschool střílečkami blízká na lepší časy, *14* lékárničky, lineární akce, arény - úrvně kde se dá v klidu projít atp... a potom ty parádní zbraně jen se mi nelíbí ten klouzavý pohyb nebo jezdící... a pak ty nepřátelé jsou takový zatím nemastní neslaní ale když to bude ve šlépějích, předchozích dílů nemám problém bnude dostatek brutality a zbraní BFG! tak nemám opravdu žádný problém... *5*
    • proč tam strileji konvenční municí? doom byl vždycky o originálních sci fi zbraních
      • co to zase meleš vořechu ? *8*
        • Jack1947
          On z vás má srandu, vy mu to rádi žerete lol. *4*
  • První dojmy rozpačitý. MP mě fakt neoslovil a pokud by singl měl mít obligátních 6 hod. tak za plnou cenu určitě ne. Uvidíme co se s toho nakonec vyklube.
  • Perfektná prezentácia a ja úplne pradiem blahom, konečne sa vrátili ku koreňom a kompletne sa odtrhli od toho nudného, pomalého, hororového a klaustrofobického doom 3 nepodarku.
  • Vyzerá veľmi priemerne bohužiaľ ...slabúčko
  • vypadá to na recyklaci nepoužitých levelu z hry Rage nebo možná Wolfenstein.
    • ...ja jsem napriklad naprogramoval program Hello World v basicu, ktery kdyz spustis se ti na obrazovce objevi text Hello World.
      • Ja naprogramoval program "XXX je vul" v Cecku. Kdyz ho spustis tak se na obrazovce objevi "XXX je moc sikovnej kluk a umi programovat takze muze kritizovat hry".
    • Jsi trouba, tak naprogramuj lepší hru ty chytráku...
      • Magister_Peditum
        Já sice na obhajování maxe moc nedám, ale tohle je vážně trapné. Asi jako "tak si uvař vlastní jídlo a pak kritizuj". *15*
      • vážne ti to prijde tak originální? vždyt ti nepratele jsou copy paste z dooma 3, zbrane jsou z wolfensteina. smyslem prvního videa je zaujmout a ohromit a tohle mne teda neohromilo.
        kdyby ukazali alespon destrukci nebo neco.
  • No je to trochu rozpacite. Nemyslim si zde dnes staci ukazat haldu enemakov a ich krvavu destrukciu a je vyhrane. Tiez dost neiste posobi ze ukazali iba par lokacii, vzhladom na problematicky vyvoj celeho Doom4. Dufam ze maju aj ine lokacie a aj nejake exteriery spravene. Hranie v MP za prisery ? WTF ?
    Je niekde aj video z toho Snapmapu ? Lebo to je zatial asi jedina zaujimava vec na celej prezentacii.
    Inak tie videa co tu mate su fakt v biednej kvalite.
  • Absolútne parádna prezentačka, bethesda napriek tomu, že to robila prvý krát na E3 tak klobúk dole, perfektne zvládnuté aj s tými moderátormi na začiatku a na konci. Celkovo som sa normálne rozplýval blahom z všetkého toho materiálu čo ukázali. Vyzerá to perfektne, z grafického hľadiska, ID TECH engine 666 má konečne atmosferické nasvietenie a všetko vyzerá viacej realisticky a nie tak stroho ako u predchádzajucich ID tech enginov. Herne to vyzerá byť na frenetickú, rýchlu a zábavnú strielačku s nejakými novinkami ako double jump, exekúciami a všeličím iným. Hudba je božská, tuším na soundtracku robí ten istý pán čo spravil WOLF TNO a Old Blood ost, ktorý je mimochodom totálna pecka. A celkovo to na mňa urobilo obrovský dojem. Jediné čo mi troška vadí, je že multiplayer bude asi tak trošku viacej orezaný súrodenec sp kampane a len taký prídavok, ale to len taký jeden malý mínus, som zvedavý kedy bude tá doom beta sľubovaná , ja predpokladám, že cez sviatky vianočné tohto roku by to mohlo byť, kedže DOOM vychádza až na jar budúci rok.
    Ja osobne som bol nesmierne potešený množstvom materiálu, ktorý ukázali a teším sa na nového DOOMa ako malý Pišta.
    • ten engine vypada hodne dobre. taky se mi libi, ze tam zase nasroubuji trick jumpy. pac na tohle v dnesni dobe kazdy prdi a pak se nema clovek divit, ze dnesni vydavane hry maji zazitek podobny jako pouziti klystyru.
  • Tak to bylo hodne smutny. Videl jsem tech videi dost a pokud nemaji nejaka esa v rukavu, tak to bude tezkej pru*er. A kdyz se podivate do diskuzi za hranicemi, tak prevlada vetsinou ten negativni pohled. Myslite, ze Valve zcistajasna predstavi Half Life 3?:))
    • na druhou stranu možná prekvapí, wolfenstein taky vypadal zezačátku jako špatná hra, a nakonec byl z toho hezkej prumer
      • Problem je v tom, ze to vypada jen na slusnou strilecku, ale ne jako rana z nebes, coz u znacky, jako je DOOM, zadelava na velky problem.
        • fallanga
          Záleží na tom co od toho očekáváš. Já čekám starou dobrou bezhlavou a hlavně krvavou řežbu. A jak to tak vypadá, tak to také dostanu.
  • del0
    Celkem zklamání. Čekal sem jatka a rychlou akci v originálním duchu, jak autoři proklamovali a místo toho vidím opět další wannabe horror jako Doom 3, jen v lepší grafice, svítící p*čovinky vypadávající z potvor jak v nějakém Mariu, zpomalování času při weapon switchi a pár potvor na obrazovce (njn., zastaralý hw by to nezvládl). Škoda. Vypadá to na další oběť konzolidace... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit