Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá to na recyklaci nepoužitých levelu z hry Rage nebo možná Wolfenstein.
    • ...ja jsem napriklad naprogramoval program Hello World v basicu, ktery kdyz spustis se ti na obrazovce objevi text Hello World.
      • Ja naprogramoval program "XXX je vul" v Cecku. Kdyz ho spustis tak se na obrazovce objevi "XXX je moc sikovnej kluk a umi programovat takze muze kritizovat hry".
    • Jsi trouba, tak naprogramuj lepší hru ty chytráku...
      • Magister_Peditum
        Já sice na obhajování maxe moc nedám, ale tohle je vážně trapné. Asi jako "tak si uvař vlastní jídlo a pak kritizuj". *15*
      • vážne ti to prijde tak originální? vždyt ti nepratele jsou copy paste z dooma 3, zbrane jsou z wolfensteina. smyslem prvního videa je zaujmout a ohromit a tohle mne teda neohromilo.
        kdyby ukazali alespon destrukci nebo neco.
  • Zase je to tu sami odbornik na všetko *1* *1*
    Vyzera to MEGACOOL *14*
  • Jack1947
    To HD video teda nic moc... na drruhou stranu konečně se s oldschool střílečkami blízká na lepší časy, *14* lékárničky, lineární akce, arény - úrvně kde se dá v klidu projít atp... a potom ty parádní zbraně jen se mi nelíbí ten klouzavý pohyb nebo jezdící... a pak ty nepřátelé jsou takový zatím nemastní neslaní ale když to bude ve šlépějích, předchozích dílů nemám problém bnude dostatek brutality a zbraní BFG! tak nemám opravdu žádný problém... *5*
    • proč tam strileji konvenční municí? doom byl vždycky o originálních sci fi zbraních
      • co to zase meleš vořechu ? *8*
        • Jack1947
          On z vás má srandu, vy mu to rádi žerete lol. *4*
  • Lidi co v životě nic nenaprogramovali budou stále remcat a v životě by nic sami nesvedli než jen blbě kecat. Za mě to vypadá opravdu perfektně...
  • Kdy už sakra budeme moci hrát doma za ženskou HRDINKU?! značka stará 20 let a pořád se v ní chovají jako dinosauři!
  • Btw jednu dobu(cti,kdyz jsem mel asi 13-15 let) jsem si hrozne ujizdel na modu pro dooma jednicku myslim, kde misto normalnich zbrani jste meli ruzne eroticke veci. Misto brokovnice pimpase,kterej strilel ejakulat a treba misto BFG 9000 jste meli roztazene nohy divky a strilely mesicni krvaceni. Uz si to nepamatuju presne, ale poradi nekdo,jak se to jmenovalo,resp hodi treba link. Vim,ze to jsem se v te dobe fakt rechtal,jak malej kluk. Coz jsem take v te dobe byl :)
    • Podle tvýho projevu tipuju, že ti 13 bylo tak asi vloni...
      • ... já mám 8, včera jsem poprvé onan*val, trochu mě to bolelo ale už je to ok.
    • Doom Perverse? *1*
      • Diky moc. Jako vypada to dnes uplne silene hrozne,ale v te dobe, kdy nez jsem sel na vyucovani do skoly a nechal stahovat 20 sec "onrop" (cti pozpatku,pze debilni autocenzor) video a kdyz jsem se po 6 hodinach vratil ze skoly a furt to nebylo stahnute, to byl velmi eroticky zazitek :) Jezis to byla doba :)

        https://www.youtube.com/watch?v=DoUHO-jFVxc
  • A bude tohle dnes ještě lidem stačit? Před dvaceti lety byly jiné nároky na hraní her. Já v devadesátkách jedničku a dvojku hrával jako kluk tak jako všichni v okolí a byli jsme z toho mimo, tohle mi ale nepřipadá, že má ještě co nabídnout v záplavě dnešních her. Kdyby udělali první dva díly na dnešních enginech to by bylo zajímavější.
  • A tuhle ukázku jste do článku proč nedali? :(

    https://www.youtube.com/watch?v=l_XbtE6g3GM
  • Chybý mi tam prvky hororu, jako u dooma 3.
  • proč musí všechny hry klást duraz na rychlou akci, proč nemuže byt akce pomala = realna?
    • p.s.
      nechteli jsme my fanoušci po trojce nahodou otevrenejší levely? a čeho jsme se dočkali? - stejnych stisnenych koridoru *7* tady je videt že spatna vazba na fanoušky je pro ne velice duležita... alespn tam už není tma. (a taky atmosfera se vytratila nekam)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit