Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslave, zase urážíš jiné účastníky diskuze? Argumenty nemáš?
  • ehh to mela byt reakce na ty filmova prava ukazky
  • to se myslim v klidecku vejde pod fair use
  • Dohrál jsem Doom na xbone na obtížnost Ultra-Violence a nevěřil jsem, že se dá střílečka takhle příjemně ovládat na gamepadu. Za mě osobně určitě ano, pokud nemáš herní sestavu jako já, ale konzoli, jdi do toho. :)
  • Veskoslav
    Tebe někde nepraštil do hlavy jednou. Tebe někdo do ní praštil tak stokrát.
  • Neni daru bez cesty vstric daru. A ta cesta je to klicovy. Ze se na ni Lukas poctive vydal a nezastavuje se je evidentni a cenny. Bez prace a zadarmo je totiz jenom lenivost a hloupost.
  • Klicovy prepinani zbrani na PC je hadam 1—0, tudiz presne vis kam prehazujes arzenalovou vyhybku. Jenze ja nemam dostatecne vypeceny PC HW (i7–2630QM/555MGT).

    Otazka tedy zni—Da se DOOM vubec hrat na konzoli? Nebo s ovladacem cesta do pekla nevede?

    PS—Napr. beta Destiny byla ovladaci sita na miru. Tam se ale prepinali zbrane tri.

    PPS—Dik za videorecenzi (;
  • cizí termity používej pouze na své vlastni rizoto, Jacku. To "git gud" je určené Lukáši Grygarovi? Myslíš že to hraje jako lama?
  • toto není recenze, ale reklama, tlačenka na Dooma 4 :-) Jo, udělané to je pekně, jde vidět, že si s tím vyhrál, ale nebylo toho Dooma už moc? Textová recenze, video recenze, gamesplay, fight club, video ohlédnutí za sérií + desítky tlačenkových článků už před vydáním? A je jasné, proč dělají fight cluby a ne takovéto video recenze. Zkuste si stříhat video, je to spousta práce, zatímco FC stačí spustit kameru a pustit do étere (internetu).
  • Mart9
    Líbí se mi, jak asi 3x člověk, co jinak na games nechodí, vůbec nepochopí tu narážku :)
  • MARTASLJ19
    Konečne videorecenzia, pretože to to slabučké Games TV skrátka nenahradí. Chcelo by to už stáli návrat k videorecenziám.
  • kdyby sis prestal hrat na PC master race (zadna neni ale plno pitomcu to do dnes nepochopilo) bylo by ti lip a nedelat urazeneho pokazde kdyz neco na PC neni podle toho jak by sis jako maly parchant chtel vydupat tak to by se ti taky dost ulevilo. Dospej chlapce a prestanes se zabyvat nesmyslama a budes si uzivat toho co mas.
    A ano mel bys byt rad ze ty konzole jsou, protoze nebyt jich zadneho Dooma by sis uz pravdepodobne nezahral, protoze penize vyvojarum davaji hlavne ty konzole, ale to tvoje zmagorena PC duse nikdy pochopit nemuze. Jo nebejt konzoli jeste ted bys hral 800x600 v 16ti barvach a nejvetsi vykrik pocitacove techniky by byl mobil.
  • Co to meles?
  • Diky moc Lukasi, parada!
  • Tak to je potom ještě větší fail. Ale tak, v denšní době asi můžu být rád i za to, že mi PC hra umožňuje hrát na myši...
  • Zase někdo bude muset dělat mod. Tohle ohýbání hřbetů vývojářů před konzolema už je fakt trapný.
  • Umíš číst? Všechny mapy jsou sdílené mezi platformama, proto je tam ten limit takže je jedno jestli máš nejnovější skylake a titána když to má utáhnout Xbox one?
  • Doom 2 měl ve své době editor, kde šlo v pohodě narvat desítky (možná i stovky) potvor a šlo to dost v pohodě. Ten limit je stejně stupidní, asi jako lock 30fps. Jinak argument že ne každý má nabušenou sestavu nemá logiku, protože se bavíme o editoru. To je asi jako kdybych v programu odstranil některé výpočetně náročné funkce, protože ne každý má nabušený hardware... *7*
  • Ne. Ty si to špatně pochopil. Nešlo o 100 000 potvor, ale o to, že hra neumí víc jak 12 najednou, což beru jako slušnej fail, když už to má editor.
  • Koho to zajímá? Pusť si to bez zvuku - jako já *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší