Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řešíte kraviny, soustřeďte se na hru *2*
  • protože všechny mapy z editoru jsou sdílený mezi platformama tak tam dali tenhle limit, více jak je limit je taky otázka, protože nevěřím tomu, že každý má tak nabušenou sestavu nebo běžel po vydání dooma koupit nové železo, jinak nechápu za co mám mínus bylo to konstatování faktu, žádný hate
  • Proč to je limitováno pro 60FPS konzole, když to má na PC? *15*
    To zas dělal někdo kdo tam cpal limit z konzolí. Na PC to je jedno. HW si to přebere nebo nepřebere.

    Pak to omezuje kreativitu. 100k by asi nic neutáhlo ale více jak je limit ano.
  • Dar říci mnoho a vlastně nic? *15*
    Dar je říci hodně málo slovy a ještě mít takový přehled, že se to zakládá na faktech a ne na dojmech, pojmech :)

    Nepíšeš vymyšlenou poezii ale recenzi.
    Za video recenze jsem rád ale když to nebude dělat pouze jeden člověk, tak to bude lepší. Navíc jeden člověk který si z toho dělá holubník.
  • Mapa kterou vyrobíš v editoru je limitovaná aby jí rozjeli xone a ps4 v 60fps, dá se to vyřešit, jak je i ve videu na které jsi dal odkaz tak, že tam nastavíš spawnování ve vlnách, ale upřímně ani nadupané PC by nezvládlo 100 tisíc revenantů, jinak ani doom 2 ve své době na tehdejších strojích by tohle nedokázal
  • Sr_Lobo
    Tys to spatne pochopil, ja se nevymlouvam (nechapu pro bych mel), ja ti jenom argumentuju tim, ze nepotrebuju mit ve hre 100 000 nestvur zaroven, abych se nad hrou moch rozplivat. Staryho Dooma miluju, takze nejak nechapu o co se ted snazis.
  • Paráda, videorecenze je přesně tak kvalitní, jak si je od Lukáše pamatuju, dvouhlavňovka je taky moje nejoblíbenější zbraň, hlavně po splnění finální challenge, ale obtížnost mi stačila hurt me plenty, vyšší časem asi taky vyzkouším, ale tahle mi přišla tak akorát. Btw mi to připomnělo, že mi chybí army of darkness na blu ray do sbírky, napravím, i když osobně mám nejradši druhý díl, který už mám, v tom jsou i scény, z kterých mě i přes značné stáří filmu dodneška mrazí v zádech, kdežto u třetího dílu se chechtám od začátku do konce
  • Původní díly měly obojí, takže slabá výmluva.
  • Sr_Lobo
    Kvantita není vždy kvalita *3*
  • archie777
    Grygar nemá konkurenci. Jak ve videu, tak na papíře. Má dar, který nemá moc pisálků od her - rozpoznatelný styl.
  • https://www.youtube.com/watch?v=ss8SyOhqk1I

    100,000 Revenantů v editoru. Sakra... hra umí maximálně 12 potvor na obrazovce. Rok 2016. Bez komentáře...
  • Hmm. Možná na to neupozorňuje hodně lidí proto, že hodně lidí nesdílí tvůj *subjektivní* dojem ohledně kvality postavy...
  • Spis to myslel tak, ze to v te vete vubec nedava smysl a mel by ses naucit kdy je to vhodne psat, kdyz uz to chces pouzivat *7*
  • tak jisteze smrdi, ale videa na nem jedou jedna basen :)
  • nikdy, google smrdí
  • nevim, spis mam asi lepsi net, me to trvalo tak 2-3 minuty... i kdyby to trvalo 10 minut, tak proste necham nahravat a votevru si jiny vokno a treba si vyprásknu řemdicha než se to dodělá, představivosti se meze nekladou
  • No vida, tenhle druhej prispevek jsi taky napsal bez (skoro) chyby. *1*
  • Zrzzek
    Adam sice nedostal moc placu, ale byl vpravdě báječný... *1*
  • Jack1947
    COpák špatně jsme se vyspinkali, stará nedala ? spíme na zemi *1*

    Mně příjde jako by jsi mi chtěl mermomocí zkazit příspěvek který jsem dle mého napsal bez chyby. Já to vtipně glosofoval protože o tom mluvily Pavel ve Fight Clubu jinak byvh takhle neprovokoval jasné ?

    Nevím kdo a kde tohle používá, já to slyšel až ve Fight clubu tuším nebo někdy dáávno jsem netušil že se to vypráví táák dlouho.
  • Fordzy
    Velké díky za geniální recenzi. Lukáš je nejlepší. Utíkám se konečně podívat na Evil Dead 2 a 3. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit