Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za sebe můžu říct, že je to nejhorší rpg od bioware co sem hrál. ono spíš sem to ani nedohrál...dlc stojí absolutně za prd a ty souboje škoda vůbec něco psát
  • Cosi
    500-stý komentář. S ohledem na uplynulé roky je Dragon Age II sedmičková hra. Příběh se zaměřením na jednoho hrdinu v jednom městě je oproti zachraňování celého světa příjemná změna. I když se celé hře epičnost nedá upřít a ke konci to vypadá, že celý svět zachraňovat přeci jen budete. Bohužel soubojový systém trpí na protivníky skákající ze vzduchu a nemožnost připravení do boje.
  • Tu vsichni brecite jak je to odpad.Podle me to placnul nejaky blbecek a zbytek jen papouskuje.Je to dobra hra a prijde mi mozna i lepsi jak jednicka.
    • Holldir
      hral sem spoustu her a hry od bioware mam velmi rad,ale tohle podelali jak nejvic mohli...kterej vocas tam delal pribeh radsi nechci vedet.vzdyt to zadnej hlavni probeh nema.hlavni pribeh cele hry se ma tahnout po celou dobu hrani hry.bohuzel nenasel sem tam jediny ukol ktery by se tahl aspon z jednoho aktu do druheho...hrdina utece s rodinou,jde do hlubokych cest za jmenim,pomuze vikomtovi s problemem pristehovalcu a nakonec vyvrcholi bitka mezi magy a templari...tohle jsou 4 rozdilne serie ukolu ci pribehu...a jestli tohle nekdo nazyva hlavnim pribehem hry tak at si radsi nafackuje

      nikdy sem nevidel horsi "hlavni pribeh".uz jen fakt,ze zapletka tu jaksi chybi tak musim s odporem rict,ze pribehove tohle prevysuje snad uplne kazda hra
      hodnotil bych maximalne 2/10 a to snad jen za efektivni video vypraveni

      nevyvazenost souboju je znatelna.nutnost taktik a vyzbroje skoro nulova.spolecnikum jsem nasadil na zacatku hry par predmetu a do konce hry jim nebylo treba nic menit.mnohe souboje s dobre vybranou partou jsem koncil ve vterinach.velke mnozstvi souboju lze vyhrat jen se samotnym AA a nekolika plosnymi abilitami.runy,lektvary a ostatni netreba.kouzel a schopnosti znatelne mene.spousta pozic v taktice je nevyuzito

      co se tyce souboju jako takovych...tankovani ktere bylo v jednicce potreba zde jako ostatni vymizelo...valecnik ma jeden spell kterym pritahne pozornost a ten ve vysledku ani nepotrebuje jelikoz na normalni obtiznost si mag nebo lotr nema problem davat duel s jakymkoliv silnejsim protivnikem ba dokonce i s bosem

      a ted neco z mych zkusenosti ze souboju za maga.skupinku tvoril varrick,avelinem ja mag a elfka.vyhrnula se banda nepratel kteri diky plosnym kouzlum lehli do deseti vterin.objevilo se par dalsich vln ktere sem smetl do minuty ci dvou.ackoliv jsem mel na sobe vzdy nejmene dva.obcas vylecim sebe nebo tym,vyjmecne vemu lektvar.ve spouste pripadu bos lehl driv jak ostatni.v tech nekolika ostatnich pripadech sem si dale v klidu umlatil bose nekdy i samotnym AA a bez pomoci tanka aveline ktera mu celou dobu rubala zada
  • Kdybych já měla psát vlastní recenzi...Říkám,byla by na dlouho a nebyla by přínosná.Od úžasné hry DA Prameny jsem teda od podkračování čekala mnohem,mnohem více.Kdo to chceš přečíst,klidně.http://riikkiinky.blog.cz/1108/recenze-dragon-age-ii
  • Hodnoceno sice vysoko i kdyz si to tato hra vubec nezaslouzi .. Napriklad Zaklinacovy 2 tato hra nesaha ani po kotniky .. Ja bych hodnotil 6 max.7.
  • hm...tak co na to rict ? prvni vec, co me zarazila, byly souboje..drzim obourucni zbran a on s ni macha jak s paratkem? navic to neodpovida dmg, co by tim asi dal. souboje vypadaji potom komicky, kdyz do sebe rubou takovou dobu a nikdo nechce chcipnout. a ty priskoky k nepratelum znamenaji co? ..se tam pohybuje jak spiderman.
    dalsi vec - rozhovory. za celou dobu hrani jsem mel moznost pouze asi 2-3 zvolit, jestli to bude diplomatickou cestou nebo ne, ..skoro pokazde, at uz zvolite jakoukoliv moznost dialogu to skonci soubojem. wtf?
    respawn nepratel. no to je opravdu hloupe. jste v jeskyni, kamenna podlaha a z ni vam porad vylezaji kostlivci; jste na hrade a skacou vam (z hradeb? ani nevim) dalsi nepratele.. vypada to divne, nelogicky
    dalsi vec je samotny mesto a porad se opkaujici cca 5 stejnych oblasti. boooring. inventar je taky o nicem, kdyz nemuzete dat zbroj nekomu jinymu...porad prodavate a prodavate ....
    takze asi tak
    *3*
  • Všichni říkáte, jaký je to fuj, tak já přihodím svůj názor. Ve hře jsem zatím strávila kolem 10 hodin. Rovnou říkám, že jedničku jsem několikrát dohrála, to samé platí i pro oba Mass Effecty. A s DA2 jsem spokojená. Vážně. Není to jednička. No a co? Je to prostě jiná hra. Ale dobrá.
    Příběh tu je a podle mě rozhodně není špatný. A většina postav společníků mi přijde daleko více uvěřitelná, než v jedničce. Souboje jsou zjednodušené, RPG osekané. No a? Říkám, je to jiná hra, něco jiného od toho musíte čekat.
    Ale pro ty co váhají, podle mě jestli jste BioWare fandové a ne Baldur apod. fandové, jděte do Dragon Age 2. *4*
    • ty musis byt hodne mlada nebo nenarocna nebo oboji. asi jako pan recenzent, ktery miluje pouzivani neceskeho slova blight :) no nic, snad casem prestanete podlehat marketingovym trikum a pojmete rozumnou davku imunity vuci umele a zistne instalovanym spolecenskym trendum, zamerenym na potlaceni kritickeho mysleni na davove urovni, jejichz prijetim se stavate soucasti obchodniho modelu firem, ktere za vase penize urcuji, co je pro vas dobre.
    • No jasně lidičky, jděte do toho odpadu na plný pecky. *1*
  • Souhlasím s Patem, tohle je konzolová rychlokvaška. *11*
  • Jako jeden z mála jsem hru ještě nehrál (jen demo) a teď váhám, zda si hru pořídit. Asi nejsem takovej fajnšmekr jako ostatní, protože hry od Biowaru se mi líbí skoro bez výjimky (jedině snad Jade empire nebyl tak úžasnej,ale stejně jsem ho dohrál). Například Mass Effect 1 byl dobrej, Dvojka mě zklamala, když jsem jí začal hrát zejména svou akčností, ale zároveň uchvátila filmovými sekvencemi. Když hodnotím s odstupem, tak se mi dvojka líbila asi víc. Proč to ale píšu? Rád bych věděl, jestli je to u DA posun v podobném gardu. Demo mi v tom nijak moc nepomohlo.
    • Bohužel ne. Dragon Age: Origins byla fakt dobrá promakaná hra. Tohle je hodně odfláknutá rychlokvaška, která nepřináší skoro nic dobrýho. Třeba tomu mass effectu 2 to omezení RPG prvků až tolik neškodilo, ale v klasickým fantasy RPG... no prostě je to prasárna. Jestlis hrál Origins a líbilo se ti to, tohle radši neinstaluj. Připadá mi to skoro jak mix arkády s průměrnou adventurou.
  • Zdravím,
    včera jsem tomu dal 4 hodiny, docela se ztotožňuju s okolními komentáři.Co mne nejvíce mrzí na DA2 a ME2 je totální linearita a "tunelový" styl lokací i města tak působí...
    Zlatý BG2 o TES:Dagerfall ani nemluvě. Akční OK, konverzace supr, zmizelo přesvědčování, což ubírá RPG prvky. Prostě je to tunelová mlátička s občasným nákupem a rozhodováním stylu zabij, přizabij,zastraš, nezanij ..... RPG prvky skoro zmizely... :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit