Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To je strašný obrázek. To zase budou komické romantické rozhovory apod. *11*

    Opravu, poté co vyšel Zaklínač a hrál jsem zpětně Mass Effect 3, tak rozhovory a příběh působil tak komicky. Jsem zvědav, zda to nějak posunou.

    Btw opravdu jsem zvědav na téma inkvizice. Z obrázků to vše vypadá tak hezky, žádná hrůza ani strach. Ta ženská s daným oblečením, tam taky zapadá.
    • Njn. Vsetko okolo pribehu ME3 bolo komicke, nielen rozhovory.. Nie, komicke nie je to spravne slovo.. Bolestive bolo to hrat...
    • Je třeba si uvědomit, že Bioware už nejsou ti samí Bioware, co vytvořili KOTOR, Neverwinter, BG a další. Tihle hoši jsou nanejvýš průměrní a dokazuje to příběh a dialogy v ME nebo v DA. Klišé střídá klišé a příběh vlastně stojí na ostatních dílech.
      • C-BEAM
        jednak to už nie sú tí istí vývojári a takisto je tu velmi jasný trend podávania príbehu a deju tak aby ho zvládli široké masy. Ale napriek tomu ti väčšina ľudí povie, že je to tak dobre a že hry sa kontinuálne vo všetkom zlepšujú.
        • Keyz
          Bral bych, kdyby to bylo jako u filmu.

          Tam máš taky velké AAA filmy, které mají tupý příběh plný klišé ale musí něčím upoutat. Většinou skvělou technickou stránkou a stojí to hodně peněz aby se pokaždé předvedli, když již kašlou na příběh. To beru.

          Ale u her to je často 2x špatné. Copak měl Mass Effect 3 super technickou stránkou? Nastavil novou laťku? Ne.
          Kdyby tohle udělal nějaký film, tak by rychle zapadl.

          Tedy když to má být již blbý příběhem. Tak by se na to mělo dát alespoň koukat.
        • *4* Skoro totožné myšlenky ve stejnou dobu :)
      • Keyz
        *9*

        Právě, ale stále doufám v nějaké zlepšení a radost by mi udělala i malá změna. Neočekávám návrat starých mistrů najednou.

        Kde je sakra nějaká hloubka, nutnost myslet a radost když na to člověk SÁM přijde? Je zde hlavně důraz na super modely postav aby byly jako z fotky a komickou romantika. Viz kecy hlavního hrdiny v ME. Kde jako velitel, má naprosto divné kecy a máš dvě možnosti. Být hodně jemný anebo přísný. Obojí je tak přehrávané, že to snad ani není možný.

        Otázka pak je v jaké kategorii to získává často velká hodnocení? V RPG? Tam je pro srovnání mnoho her kde se tvůrci zamysleli. V nějaké RPG pro mladé publikum? To existuje? Příběh hrál v RPG vždy velkou roli a byl na to kladen přísný důraz.
        • Nejsem si jist, jestli může přijít zlepšení, když hlavní představitelé zlaté éry Bioware už tam nejsou, navíc makají pod herní fabrikou EA a podle screenu se dá odvodit do jaké sféry je tento díl mířen. Jediné štěstí pro Bioware a EA, že byl Witcher 3 odložen.
  • další infantilní omalovánky. Do jaké doby jsme se to dostali?
    • kickasl
      No jo, holt je to cool nadavat na jinej grafickej styl, nez jakej si predstavuju. Ja se na to porad tesim.
      EDIT- reakce na ten flame dole: Pokud by se nikomu tenhle styl nelibil(do takove miry, ze by mu to nicilo zazitek ze hry) tak si to nikdo nekoupi->spolecnost na hre nevydela->dalsi dil nebude/bude vyrazne jiny. Ale klidne bych se vsadil, ze si to na sebe vydela.
      Nijak hru nehajim(vzdyt jeste nevysla), ale prijde mi stupidni nadavat kazdymu kdo ma jinej vkus.
      • Ano, na tohle budu nadávat pořád, jelikož je mi z toho nablití. To je takový problém udělat hru bez dětinské stylizace???
        • Stylizace je vec vkusu, nikoliv veku ;-)
          • wenceslaus
            Tak nějak obojího.
            • Bavime se o stylizaci a ta je veci vkusu bez ohledu na vek, takze hadat se, jaka je lepsi, je jako hadat se, zda jsou lepsi jabka nebo hrusky. Kazdy ma v danou chvili, ci obdobi radeji neco jineho. Debata ano, ale tohle podsouvani a urazky jsou na tom vsem okolo DA to jedine, co je detinske. Vkus se s vekem samozrejme menit muze, o tom zadna.
        • prosím definuj co ti na tom obrázku připadá jako dětinská stylizace
          • conflig
            Zayn: Takže zaklínač je přepálený a DA:I je podle tebe utlumenější a realističtější?? *8* *8* to, že to má velké rozlišení textur a tisíce polygonů na metr čtvereční nedefinuje realističnost.
            • conflig
              Tak upřímně ani jeden nevypadá realisticky *1* a přiznám se, že jsem nehrál ani Zaklínače ani DA fantasi prostě nemám moc rád... to jen tak k zaujatosti ;)

              Mně osobně ta grafika v DA:I nevadí, přijde my to stejné jako japonské RPG jako třeba Aion (myšleno barevnou paletou)

              Nicméně proč jsem na tebe reagoval.. pokud se ti to líbí tak ok, ale opatrně ze slovíčkem realistické *3*
            • ano, to tvrdím, otevři si vedle sebe na monitoru tyhle dva obrázky a řekni mi upřímně, který ma realističtější barvy?

              http://cdn4.steampowered.com/v/gfx/apps/20920/ss_967bdeb10e2c2060b21a24bc7a86be36dd84e698.1920x1080.jpg?t=1392985567

              http://www.continue-play.com/live/wp-content/uploads/2014/03/dragon_age_inquisition_8.jpg
          • Pokud se musíš ptát, tak už jsi kompletně propadl síle nevkusu dnešních her. Amen s tebou.
            • to máš pravdu, ale když mi někdo tvrdí o zjevně realisticky vyvedeném obrázku že je infantilní a dětinsky stylizovaný a na otázku proč si to myslí odpoví "protože tam je černoška co má velký rty a brnění se leskne" tak mi to v pochopení jeho myšlenkových pochodů moc nepomůže

              jinak Witcher 2 měl výbornou grafiku, ale místy byl zkrátka až moc přesvícený, tohle mi podle obrázků přijde takové utlumenější, Wicther 3 podle ukázek vypadal temnější a už tolik nesvítil, tak uvdíme
            • wenceslaus
              Zayn: Nikdo není schopen objasnit svůj pohled někomu, kdo o to nestojí.

              PS: Reálnější, než Zaklínač? To mi přijde jako porovnávat Xenu a Johanku z Arku.
            • to je dobře, snad ti v tom kroužku dokážou brzy pomoci, držím palce za brzke uzrdavení
            • Zyan? Ty si nějaký BIFAN? Nebo máš oči z Kašparovi krávy? Každou středu mám diskuzní kroužek, kde se řeší narušení jedinci v diskuzi mezi sebou.
            • wenceslav: ne, já se ho ptal proto že tu plácal nesmysly, tak jsem po něm chtěl aby mi to objasnil, čehož evidentně není schopen
            • promiň, ale to co vidím na obrázcích na linku co jsi poslal je asi tak o 100% realističtější pojetí než mělo DA1 a DA2, ať už se jedná o proporce postav, mnohem míň křiklavé barvy nebo prostředí ve kterém se pohybují, nebál bych se říct, že to vypadá mnohem reálněji než první dva Zaklínači
            • wenceslaus
              Zayn, ty jsi se ho zeptal jen proto, aby jsi ho mohl chytat za slovo? To jsi opravdu v kategorii, pro kterou je ta dětská grafika určena :-)
            • http://www.continue-play.com/news/bioware-dragon-age-screenshots/ Tohle řekne více než tisíc slov.
            • přepálená jako že přesvícená? chlapče, ty si s těmi slovy kterým nerozumíš vážně nedáš pokoj *1*

              jinak na svou otázku co ti n obrázku připadá infantilní či dětisnké jsem zatím dostal odpovědi

              1. je tam černoška
              2. má velké rty
              3. kovové brnění se leskne
              4. zelená je přepálená
            • Chlapče si říkej svému klukovi. My jsme spolu husy nepásli. Takže ještě jednou a naposledy. DA:I je omalovánka. Stačí se podívat na včerejší screeny nebo videa ze hry. Hra má komiksový až dětinský look a s tím nenaděláš vůbec nic. Stačí se podívat na zelenou, jak je přepálená.
            • ano? a to že je černá a je podle tebe infantilní či dětinské, či snad stylizace? Chalpče, jdi si prosím nají ve slovníku význam těch slov co používáš, ať tu ze sebe dál neděláš ještě většího troubu *3*
            • Ach jo, vkus je subjektivni vec, takoveto debaty nidy nikam nevedou. Svuj vkus proste nevnutis nekomu, kdo ho ma jiny.
            • Proč bych to měl dělat? Snad každý vidí černou panenku se rty jako kačer v naprosto umělohmotném obleku.
            • spíš jenom nevíš co vlastně plácáš a teď se z toho snažíš vybruslit, ale ne tak rychle, pořád čekám na Tvojí definici toho co je na daném screenshotu dětinsky infantilní, prosím, rozepiš se, oslň mě svým intelektem borče
  • Inquisitor
    Jednička byla dobrá, dvojku jsem po tý vší kritice radši ani nezkoušel, tak jsem zvědavej na tohle pokračování.
    • MrSanta
      Dvojky se zas tak moc bát nemusíš. Má svoje mouchy, ale celkově je to dobrá (tak 3 hvězdy z 5) a zábavná hra. Teď se nechá sehnat za pár peněz, takže jestli máš nějaký volný 'videoherní' čas, tak do dvojky jdi. Ta kritika je, jako snad každá internetová 'kritika' poněkud hysterická.
    • No já došel tak daleko že jsem to vždy nainstaloval (3x) a po prvním boji odinstaloval.Kamera byla hrozná.Postava mizela mimo obraz a viděl jsme jen meč.No tak že dvojce jsem šanci nedal.
    • tomocz
      vskutku, dvojka za to určitě stojí, co se týče příběhu a vyprávění. Ale je pravda, že jsem tu změnu oproti jedničce hodně dlouho překousával...
    • Taky jsem se tomu dlouho vyhejbal ale nakonec sem si to docela užil
  • Vypadá hrozně umělohmotně. Modelka navlečená v šatečkách ze silonu a bakelitu. Musíme se skutečně v dobách Zaklínače koukat na tohle?
    • kickasl
      Proboha. Me taky zaklinac bavil, ale to ted budeme nadavat na vsechno co je jiny? Od ted uz jenom zaklinac a nic jinyho? Vzdyt to je uplna jina serie, jinej styl.
      • Ale, kdo by nemel rad prsa, akorát ty rty napchané botoxem jsou... negří? :D
  • houmrhoumr
    birches be like...
  • Inquisitor
    Hlavně doufám, že příběh nebude zase o nahánění spojenců proti pravidelně vracejícímu se všehozlu.
    • Keyz
      Největší sranda je. Že to všezlo jakoby zničíš a v dalším díle zjistíš, že to není pravda. *15*

      Problém je, že to je moc epické a na konci prostě ničíš nějakého hlavního pána zla a pak máš dojem, že to musí být konec a ono ne....
    • Magister_Peditum
      To je bohužel velmi pravděpodobný scénář. Protože ho měly všechny BW hry od dob KotOR I, tak bych se velmi divil, kdyby tomu nebylo tak i teď.
  • davidBray
    ... aby ve světě panoval pořád ... to je nějakej její král nebo kdo/co to je?

    celej článek je diletantismus. Chtěl bych být ten poslední komu to vadí, ale fakt to jde do kytek, když si to Aleš po sobě není schopen ani přečíst.
    • Kdyby jen to... v článku jsou minimálně 4 překlepy.
  • tahle diskuse zase ukazuje jak špatný světlo vrhá pár omezenců na celou komunitu hráčů včetně tý slušný většiny. pak se divte že média informuj o hráčích tak špatně když nejvíc jsou slyšet řvouni a jejich xenofóbní bláboly. místo hry se řeší jeden screen a to že čarodějka není bělostně bílá.
    • no pro mě je to docela důležité.. moje snoubenka je Afričanka.. Jsem vždycky rád když vidím ve hrách černošky (nestává se tak často)... Dokonce i Skyrim neměl žádnou, teda jen jednu ale ta byla zavřená v nějaký svatyni. Musel jsem si vyrobit vlastní mod na černošku parťačku-romancable... Když jsou ve hře možnosti romance ale není tam černoška, tak do toho nejdu a ošidim se tak o část hry... A ve Skyrimu je třeba dobrý mít manželku/manžela, pač dostáváš nějakej ten income z obchodu, který on/ona provozuje každý den...
      • Jsou lepsi, nez nase holky? Ja mel, krom nasich, jen rusku a slovenku. Ale to mi asi stejne nereknes:-D I kdyz...mohl bys, jsme tu v naproste anonymite:-)
        • neni nic jako "lepší" nebo "horší".. každý má to svoje... Každý má rád něco jiného... Já jsem hodně zkoušel než jsem našel... Jsou lidé, kterým to prostě sedne a nechtějí nic jiného... Jediné co můžu doporučit je být otevřený všem možnostem... Ale je pravda že v tom popisu je Vivienne hodně podobná černoškám obecně... Ať ti řeknou cokoliv tak vždycky maj uvnitř někde tu Iron Lady... I ty co se tvářej jako plaché a nevýrazné... Nějak je to v nich, většina z nich ale netají silnou osobnost... Takže mi v tomhle ta Vivienne hodně připomíná charakter černošek... Chlap na to musí bejt připravenej jinak to pořádně schytá od černošky... Jsou hodně hrdé a nenechaj si jen tak něco líbit... Myslím že Vivienne v tomhle bude dělat dobrý obrázek černošky (ne všech samozřejmě) za který se nikdo nemusí stydět.. so love it or leave it...
      • máš recht. už ve starejch hrách jako ishar nebo arena byly jiný rasy jako asiati nebo afričani a nikdo kolem nehudroval. netrápil bych se tim na tvym místě protože i tady najdeš rozumný názory jako mr.santa, smajdal nebo příspěvěk od martin.mares984 s nejvíc mínuskama se zároveň líbí redakci který beru taky jako rozumný lidi a to ukazuje na úroveň pár desítek křiklounů a jejich hnidopišských blábolů. místo rtů a barvy kůže bych řešil třeba to jaký bude mít vivianne schopnosti po přidání do party. bylo by docela směšný kdyby se jako first enchanter musela učit celý strom kouzel a schopnosti od nuly.
  • Hmmm....stejně bude hlavní jak se to bude hrát. Nejsem až zas tak náruživý na grafiku, i když ta v DA:I je taková trochu nezvyklá.
  • ta černoska vypadá že ji tam nacpali jenom, aby se vyhnuli poznákám že "rasismus" PROBOHA živého co furt s tím rasismem ve hrách mají ? víž Kingdom come kde chtělí v 14 století do čech Černocha.
    • smajdal
      Někdo má blbé kecy, že absence barevných lidí je rasismus, ty máš blbé kecy, že neabsence barevných je znakem vyhnutí se nařčení z rasismu. Oboje je stejně otravné.
      • PravyMonty
        Ale u Bioware je to vážně podezřelé, jelikož v jejich pár posledních hrách byl vždy JEDEN(neříkal bych kdyby jich tam bylo více, ale takhle je to moc nápadné) společník z nějaké menšiny.
        • smajdal
          A jaká je tvoje pointa? Že nemaj černoši, asiati nebo eskymáci právo vyskytovat se v fantasy hře? Tohle odsuzování je pravý rasismus a to beze srandy. Druhá věc je logika výskytu ras v daném světě. Ještě bych dodal, že co je u nás menšina, v jiných státech je třeba většina a tam tu hru taky někdo bude chtít hrát.
          • pajmic
            Souhlasím s tebou kolego. Navíc jak fanoušci DA vědí Vivienne (čokoládová slečna na obrázku) je z Orlais, a Orlais je země postavená na Francii (teď nevím z jakého století). Nevím jak to z černochy bylo ve Francii kdysi, pravděpodobně dost kůly otroctví, ale v nynější době je černochů ve Francii tolik jako snad v žádné jiné zemi v Evropě. Z toho vyplývá i ta zvláštní moda a ujetá barevnost všeho kolem. Kdo hrál Mark of the Assasin, ví o čem je řeč.

            S tou stylizací je to divné, jelikož spousta lokací takto barevně nevypadá. Možná že se snaží o reflexi? Ferelden temný a "špinavý" Orlais barevné? Kdo ví. Každopádně mi je úplně jedno jestli to bude vypadat tak či onak. Ve výsledku mě zajímá kvalita té hry, v tomto případě RPG.
    • smejki
      "nacpali"? Je to fantasy. Tam si mohou rasy běhat dle libovůle páně tvůrcovy. jakou to má tenhle výkřik spojitost s KCD, nechápu.
    • Oni s rasismem nic nemaji, to jen tobe podobni zoufalci, citici potrebu neustale u kazdyho cernocha ve hre na to upozornovat.
    • Spades
      Jako poprvé jak sem ten obrázek viděl, tak sem si řekl, že zase změnili vzhled Qunari. Docela sem si oddych, že to je jen člověk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit