Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kickasl
    DA:I moc nesleduju, ale tenhle clanek me zaujal... doufam, ze si porad budeme moci vybrat kdo s nama pude a kdo ne?
  • Moc se mi to nelíbí a to hlavně proto, že se mi to bude asi sekat. Novej komp budu kupovat až na konci 2015 v listopadu. Můj stavající Počítač: AMD Phenom II x4 955 BE, 4GB ram DDR3, HD 6870 1 GB. Když koukám na ty obrázky tak si myslí že dám tak 25 fps, co myslíte?
    • Hele mam obdobnou konfiguraci jen, ale vic ram. Podle me 4G je fakt malo v dnesni dobe. Co jsem koukal na vytizeni tak u nekterych her to je vic jak 4G a to nepocitam, kdyz jeste neco sezere system a ostatni spustene veci.
      Kazdopadne zatim bych se toho nebal. Nemusis jet vsechno na max :) Ja vicemene az ted nektere detaily davam niz. Jeste pred rokem jsem vetsinu veci mel na Ultra nebo Very High (zalezi na konfiguraci ve hrach).
      • Ono stačí jen stáhnout rozlišení a pak klidně ten zbytek nastavit vysoko. Tak to dělám já na staré 5670 a zatím spokojenost :-).
    • 25 fps je v poho jakmile nejsi zvyklý na 60. Pak už se to nedá.

      Taky jsem léta hrával na slabším železe, než jsem se odhodlal "vyhodit" peníze za nějakou mašinu. No a teď hraju vše na 60. Bohužel, když jsem se rozhodnul osolit ARMU3 na giga mega ultra detaily se supersamplingem a bůhví čím vším, tak mám 30fps a zvracím u toho. Zkrátka je to o zvyku.
    • Keyz
      Při jakém rozlišení?

      Na Low by to mělo jet 30 FPS. I když ideální by bylo aby jsi měl PC podobné konzoly a pak by hry měli jet na Low v pohodě. Protože to většinou portují skoro stejný.
    • 25 FPS je dobrý Já hra ACIV na 18-20FPS a nestěžoval jsem si. Popravdě většinu her hraji kolem 25-30 FPS. Mám něco podobného jako ty.
  • o co že to ve finále takhle hezky vypadat nebude, hlavně ty hires textury na brnění jsou dost podezřelé
  • Hral nekdo DA2 na xboxu? Jaky je tam styl ovladani, stejny jako treba u D3, nebo jiny (horsi)?Ma to taky coop jako D3?
    • Odpovi mi ku*va nekdo? Hadat se o pi*ovinach to jo, ale poradit ne:-D
      • Magister_Peditum
        Co třeba zkusit nějaké video na youtube nebo prostě zadat Dragon Age 2 co-op do google? Jestli ti to něco ukáže, tak to asi má. Když ne, tak...? *7*
        • Tak jasne, me spis hlavne zajimalo jak se to hraje a tam bych rad nejaky ten subjektivni dojem. Ten coop uz me tak netrapi. Navic muj net v mobilu se s yt moc nekamaradi:-)
  • Please HELP ví někdo jestli bude Romancable?
  • https://www.youtube.com/watch?v=f8xJMWRI-cA Zkuste např 11 minutu. Pokud někdo pochybuje o infantilnosti i přes toto video, tak je jen hloupý fanboy.
    • tak to je riadny hnus
    • Tak nekomu se to libi a nekomu na a co ma jako byt?! Porad se snazim prijit na to, co temahle sra*koidnima kecama sledujete, ale stale jsem na nic neprisel. Za*rali jste s tim pulku diskuze a k cemu jste se dobrali? Jste tak tupi, nebo proste jen nechcete prijmout fakt, ze se kazdemu libi neco jineho?! Ja se treba slusne zeptal, jak se hraje DA2 na xku, ale na to jsem odpoved jeste nedostal a navic ted jeste musim rolovat pres tyhle pi*oviny!
      • Někteří lidi už mají dost tohoto infantilního vizuálu a chtěji to říct na hlas?
        • Jezisi tak proc nervou na foru bioware, kde to treba bude mit do budoucna nejaky mizivy ucinek. Je jasne, ze vzdycky mas skupinu, co s tebou souhlasi a skupinu co nesouhlasi, to je proste zivot. Ale kdyz te neco se*e, tak to snad smeruj tak aby se s tim neco udelalo ne? Kdyz na sebe budou rvat dva lidi v restauraci a rusit ostatni, budes jen potichu rikat kamaradum u stolu, jaci jsou to de*ilove a nebo je spolu s ostatnimi okriknes?! Lidi k sobe ztraci respekt a neumi se chovat. A to je k zbliti!
        • někteří evidentně nevědí, co slovo infantilní vůbec znamená *3*
      • wenceslaus
        Můžeš sem dát seznam toho, co je v diskuzi o hře přípustné téma? Grafika/desing teda ne... co dál?

        PS: Pořád lepší tyhle hádky, než ty tvoje hvězdičky. Fakt ironie, že si stěžuješ na takový věci s tímhle slohem...
        • Tomu rikas diskuze o grafice? Ze se tu vzajemne lidi urazi, ze nekdo oznaci nekoho za inteligenta ci posmesne za fanboye?! Co kdybych ti napsal, ze jsi deb*l jen proto ze mam jiny nazor? Chapej to ted samozrejme bez urazky.
          • wenceslaus
            Urážky jsou jiná věc. Přišlo mi, že se spíš divíš tomu těmatu (je ta grafika dětinská?), který mi přijde na forum úplně normální.
            • Pouzivam sice vulgarni vyrazy, ale nenadavam primo konkretnimu cloveku.
            • "DETINSKE" .... to slovo se da pouzit ve vice pripadech, ale u grafiky se bavime zase jenom o vkusu a to uz jsem zrovna s tebou probiral a jsme zase zpatky na zacatku. Proto je takova diskuze bezpredmetna. A jelikoz si tohle lidi neuvedomuji, snizuji se k urazkam. Je to zacarovany kruh a diskuze pak vypada tak jak vypada.
        • martin.mares.984
          Zda se Ti relevantni resit v ramci grafiky a designu to ze zena tmave pleti ma velke rty a podobne nesmysly, ktere navic nejsou ve skutecnosti nic jineho nez prvoplanovy hate par desitek lidi? Resi snad nekdo delku a barvu vousu u trpasliku u Witchera? To je jenom zasterka pro to, aby si par lidi mohlo zanadavat na neco, co jim se zrovna nelibi.
          • Prý žena tmavé pleti. Tvl. Černoška. Sami mezi sebou se černoši nazývají negry, takže se dej do pohody. Žena tmavé pleti může být někdo, kdo to přehnal v solárku.
            • Magister_Peditum
              Mareš: Ty to trochu moc žereš, nezdá se ti? Tohle určitě ve hře řeší, jestli je černoška, mulatka, mestic, zamba nebo opálená eskymačka. *1* *1* Ale co já se divím, zase jeden internetový bojovník za politickou korektnost s titulem z wikipedie. *4*
            • martin.mares.984
              Inu, mile rad Ti nastavim druhou tvar.... nejsem "prechytraly moralista", jen nazyvam veci tak jak se nazyvat maji narozdil od par lidi, co tu hazi odborne terminy vzduchem aniz by znali jejich skutecny vyznam, ale jelikoz jde podle hry o zenu z Tevinter Empire, kde se nachazeji i jine etnicke skupiny, tak proto jsem pouzil tohle neutralni oznaceni. Jinak mulat je jen jedna varianta smisene rasy a tech je nekolik desitek (namatkou zambo, mestic...) - pokud nevis co nejake odborne slovo znamena, radeji ho nepouzivej...
            • & Magister: To nebylo na tebe *3*. To bylo na to přechytralého moralistu nad tebou *3*
            • Magister_Peditum
              Fast: Jen jsem nazval správným termínem ty "Marešovy ženy tmavé pleti". Mě je to upřímně jedno, klidně to může být eskymačka. *15*
            • Co sem cpeš mulaty? Na obrázku je klasická černoška, těžko ji nazvat jinak, jelikož nevím odkud pochází. Pokud by byla z USA, nazval bych ji afro-američankou.
            • Magister_Peditum
              Tak to jsou mulati, no... *7*
            • martin.mares.984
              http://en.wikipedia.org/wiki/Multiracial
            • Ne neříká. Jak to vzniká? Klonováním?
            • martin.mares.984
              Zena tmave pleti - rika Ti neco pojem smisene rasy?
  • no ako na to tak pozerám, prvý týždeň až dva budem čakať na moderskú komunitu, ktorá vždy dokázala prekonať originál...
  • jako fanda rpg jsem nehrál žadny dil dragon age a zdá se, že jsem ani o moc nepřišel
    • Pethulla
      Tak já jsem jedničku, po docela dlouhé době, rozjel nedávno a musím říct, že mě to pořád dost baví. Podle mého názoru to je poslední fakt povedená věc od Bioware.
    • Prijde na to.....Ja na jednicku u kamarada nejdriv cumel s odporem, ale jak jsem se do toho trosku dostal, zcela me to pohltilo a dohral jsem to jednim dechem. Dvojku nehodnotim - nehral jsem.
  • smejki
    to je takový... ošklivý. Nesourodý. Snad je to tou alfou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit