Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Jak kupovat věci na Originu levněji přes Mexiko a jak hrát ihned s prvním datem vydání ve světě:
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=813562

    Pak stačí použít VPN pro stáhnutí preloadu -> a s použitou VPN zapnout hru. Poté co to již bude venku všude tohle již není potřeba opakovat.

    - Zjistil někdo jaký vliv má ta ochrana na využití HW? Zprávy jsou nejasné. Od využití CPU po šílenosti typu častého zapisování dat na HDD/SSD. Nějak to kóduje věci během hraní a to nevypadá "neaktivně"
    *16* Pak si to člověk koupí a bude to zase dělat potají nějakou blbost.
    • Použití VPN pro preload a dřívější aktivaci sice není "nelegální" (ačkoliv to občas můžou na service desku od EA tvrdit - obecně s tím ale nemůžou nic dělat, neporušuje to EULA..akorát ti neposkytnou podporu, pokud se ti s hrou něco stane před oficiálním datem vydání v tvé zemi), ale použití VPN pro nákup v jiné zemi ano a pokud ti na to přijdou, tak počítej se zabanováním svého Origin účtu
  • miker17
    jinak pro lidi co mají to mají preloadlé a chcou už hrát http://www.reddit.com/r/titanfall/comments/1z9npl/guide_how_to_use_a_vpn_to_unlock_titanfall_early funguje to i u DAI. A je to naprosto legální :3
  • Krásná zaplacená recenze, pane Smutný. Předpokládám, že na Vás v EA dostali kontakt od Segy, když jste jim tak pěkně vychválil TW: Rome2. *1*

    Těším se za tejden na ten shitstorm na metacritic, až se stádo ovcí dozví, že je EA letos zase podělalo. Tak jako s BF4, SimCity, DA2, ME3, FIFA 15 atd atd *1*
    • Gordar
      Tohle ale nemyslíš vážně, že ne.
      • Samozřejmě, že nemyslím. Nejsmutnější je, že to Smutný zřejmě dělá zadarmo (kromě honoráře od games.cz).

        Za zbytkem si stojím. Nicméně pokud se ukáže, že EA po X letech vydalo něco jinýho než mělkou, nedomrlou sra*ku plnou fillerů, tak se předem omlouvám. *3*
        • Ha, to je logika. Takže třeba když k někomu přijdeš, řekneš mu, že je kretén, lže, manželka mu zahýbá a navíc krade v sámošce, ale že pokud to není pravda, tak se předem omlouváš, tak je to úplně v pohodě? *1* *7*
          Paní, vy jste ale k*áva a pokud se pletu, tak se předem omlouvám .. omg *1* (games.cz cenzuruje i SPISOVNÝ název samice tura domácího? "good" job! *7* )

          Dokud si svým výrokem nejsi jistý, tak by sis ho raději měl nechat sám pro sebe a neurážet hru, kterou jsi ani nehrál.

          AYY..: "Ty v*le, ten film XY je ale blbost, na něj může do kina jen de*il"
          BYY: "Jo? Tys ho už viděl? Fakt je o ničem?"
          AYY: "Ne, neviděl, ale četl jsem recenzi"
          BYY: "Fakt? Byla negativní? Já zatím viděl jen samé pozitivní a film všichni chválí"
          AYY: "Ne, byla pozitivní a proto taky určitě podplacená a pokud se pletu, tak se předem omlouvám"
          • A jen tak mimochodem, na Dragon Age 2 byly taky samý pochvalný recenze (od Smutnýho tu dostala 8/10) a jaká potom byla realita víme všichni. *3*
            • Né tak strašná, jak někteří hysteričtí re*ardi pořád opakují.
              Zrovna to hraju a docela to de. Možná, ale je to tím, že to teď beru jen jako pilot k DA3
              DA O: 10/10
              DA A: 9/10
              DA 2: 7/10
              DA I: ?
          • V tom máš samozřejmě pravdu a tak by to mělo být. Nicméně se jedná hru od EA a to přebíjí všechno. *1*
          • celoush
            Dokonalý popis typického českého hatera *3*
  • No, tak na recenzi mi vadi - docela slabe popsane souboje - napr. je tam doskakovani odnikud jako ve 2?, jak moc je to akcni - z videi to nevypadalo uplne dobre, rozvoj postavy - mag, valecnik a zlodej mi prijde docela malo - nejake srovnani s 1 nebo 2 ci jinymi RPG, jake je ovladani na PC, jsou tam nejake hadanky nebo puzzly, jaky je inventar, management postav - jako ve 2 nebo v 1 atd. atd. atd. Vlastne se clovek dozvi, ze to ma nelinearni pribeh se spoustou voleb s trochu nudnym zacatkem. Tak trochu jako Wasteland 2, ktery ma taky pomaly rozjezd. Asi zkusim jine weby.
    • Tak asi nezkusim, prave jsem se docetl, ze to pouziva Denuvo ochranu krome Uplay registrace. Takze EA bezte do ( )!( ) moje penize neuvidite.
      • 1. Uplay nemá s Dragon Age nic společného
        2. Denuvo dělá akorát to, že brání úpravě exe souboru hry - tedy není možné běžným způsobem na ni udělat crack (a zatím tato ochrana není prolomená, takže piráti mají smůlu)

        3. Ne, nepřátelé nedoskakují odjinud, jako v DA2 (naštěstí) .. samozřejmě pokud nepočítám případ, kdy se zavírá rift z kterého se zhmotňují démoni
        4. Hlavní povolání jsou 3 - válečník, zloděj a mág a každé z těchto 3 povolání se následně dělí ještě na 3 specializace (k těm se dostaneš v pozdější fázi hry, vybrat si můžeš jenom jednu a NPC mají specializaci určenou - což je pochopitelné, protože je to součást jejich osobnosti). Každé povolání má 3 základní stromy, ke kterému se později přidá jeden strom specializace a v případě hl.postavy ještě myslím nějaký inkvizitorský strom (jen pár speciálních schopností).
        Schopnosti si můžeš pomocí lektvaru vyresetovat, což se hodí hlavně později, když získáš specializaci a budeš do ní chtít investovat více bodů a naopak zrušit dovednosti, které ti jsou v tu dobu už na nic. Aktivně můžeš mít v boji použitelných max. 8 (nepočítaje pasivní dovednosti)

        5. Hádanky a puzzly ve hře jsou - jak moc jsou náročné ještě nevím
        6. Inventář je celkem na prd, opět takový ten tabulkový, kterým musíš neustále scrollovat. Má limitovaný počet předmětů, které u sebe můžeš nosit a do toho limitu se (naštěstí) nezapočítavají suroviny pro crafting. Ten limit jde myslím v průběhu hry o něco navýšit, ale maximum je mám pocit 60. Jde o "soft cap", takže když budeš mít už třeba 58 předmětů a v rámci questu dostaneš za odměnu 6 dalších, tak se 4 z nich nezničí a nebo neodhodí na zem, ale budeš je mít všechny v inventáři s tím, že dokud se těch nadbytečných nezbavíš, tak už do inventáře nic dalšího přidat nemůžeš (kromě těch zmíněných surovin).
        7. Management postav je blíže Origins. Všem můžeš měnit výstroj a výzbroj s tím, že výjimkou je Varricova Bianca (nemůžeš mu dát jinou zbraň, než jeho kuši). Dále tam mají NPCčka ještě tu drobnou úpravu, že na nich oblečení/zbroje vypadají trochu jinak, než když je dáš třeba svému inkvizitorovi - přizpůsobí se jejich stylu (ale možná to není případ všech obleků/zbrojí).
        • Magister_Peditum
          Nepoužívá danuvo i The Sims 4? Protože ta cracknutá byla docela rychle.
          • U The Sims 4 si nejsem jistý, myslím že ne - 100% jej ale využívá FIFA 15 (necracknuto) a Lords of the Fallen (taktéž)
        • A ještě malé doplnění k bodu 7 - Varric sice může používat jenom Biancu, ale to pouze co se střelných zbraní týče, jinak prý může používat i 2 dýky
        • ad 2.) to je jen oficiální info k Denuvo - je klidně možné, že dělá i něco jiného (slyšel jsem o nějakém zatěžování CPU, ale to bylo následně popřeno jako že nebyla dokázána souvislost a že by to ani nemělo proč zatěžovat CPU, když to jen chrání ten exe soubor a nic víc), ale vývojáří tvrdí, že dělá jenom tohle a nemám důkaz, který by dokazoval opak
          • no moje cpu se az prilis casto dostava na 100% pravdou vsak je ze mam starika q6600 na 3ghz nicmene hraju pouze na rozliseni 1280-1024 taky pokud se prepnu do offline modu nefunguje mi mantle ale je mozny ze je to jen muj problem krom toho se ale zda se ze to dela i horsi veci http://forum.bioware.com/topic/519697-denuvo-drm-in-dai-how-much-will-it-impact-performance/page-3 no jdu spat doufam ze zitra bude nejakej patch
      • Ano, Uplay registrace u EA... občas mi připadá, že se sem někteří lidé fakt přijdou jen vyvztekat. Tu ochranu nijak při hraní nepoznáš sakra, ani ťuk, prostě zadáš kód do originu, nainstaluješ/stáhneš a hraješ...
        • On to myslel tak, že si to neupirátí. *1*
  • S fakt dobrýma hrama je to stejné jako u knih. :) Fakt dobré knihy začínají nudně. První dvě kapitoly máš tolikrát chuť ji zahodit a najít si něco jiného. :) Jenže pak to začne mít grády a najednou se od ní neodtrhneš a jedeš i přes noc. :D
    Aspoň takhle to u mě probíhá. Jak u knih tak u her. Všechny hry co se mi nejvíc líbili začínali podobně. :) Takže když někdo napíše že začátek je nuda, vzbudí to ve mě spíš zájem. :D
    • Souhlas,takový Malaz je taky ze začátku dost zamotanej a pak když se to rozjede, zjistíš že čteš poklad.
    • Tak to u mě je to spíš naopak. Dobrý začátek je hodně důležitý, ať už jde o hru, knihu, film nebo cokoliv jiného. V knize může mít silný efekt už prvních pár vět, stačí se podívat na Moby Dicka, Krysaře nebo Klub rváčů. Nikdy nezapomenu na úvod Maxe Payna, Mafie, Uncharted 2 nebo Silent Hillu, protože ty intra člověku rozproudí krev a dokonale ho připraví na nadcházející jízdu.
      • Samozřejmě, že kdyby to mělo i skvělý začátek je to perfektní. Já tím jenom chtěla říci, že nudný rozjezd neznamená nutně, že to bude propadák, kterého nikdo nebude bavit. :)
  • Tento rok budou v rpg žánru žně, nejdřív Assassins Creed, pak nové Call of Duty a teď tohle.
    • COD je rpg jak noha, to bude maxi žeň
    • Tento rok budou v komentářích žně pro trolly to taky.
  • Psychotic
    Fak nevím jestli to mám koupit na PS4 nebo počkat a koupit to za rok na PC. Jestli je to blíž jedničce, pak by to volalo po počítači, ale zase se mi nechce čekat...
    Babo, raď.
    • proč píšete za rok na pc? ono to nebude vycházet zároven s konzolema? je tady na stránkách uvedeno 21. listopadu i pro PC
      • Třeba na to nemá dost výkonné PC a bude upgradovat až za rok.
        • Když jsme u toho, neví se o nějakém demu?
          Technicky jsem pod minimálními požadavky, ale už se mi stalo, že jsem jednou min. požadavky nesplňoval a hru přesto stabilně na 30fps rozjel, nicméně to nechci úplně riskovat a finance na nový comp by se mi docela hodily jinde :)
          • Demo zatím venku není. Ale sleduj Origin. Věřím, že dřív nebo později se tam DA:I objeví v Game Time.
            • To jsem ani nevěděl, že funguje, dík :)
              Nakonec stejně objednáno, hrníček vypadá super :D
    • Psychotic
      Dík za odpovědi. Proklikal jsem gameplay tady na GAMES a vy se o PS4 verzi vyjadřujete dobře (a Petr říká "na čem se ti hraje líp"), tak asi zvolím konzolovou verzi. Ale přeci jen u RPG s více hratelnými postavami PC za vážnou úvahu stojí.
    • Tak to už záleží na tobě, kde se ti příjemněji hraje :)
      Ale vzhledem k tomu, že u toho strávíš mnoho a mnoho hodin, bych spíš doporučoval počkat na pc, už kvůli zádům. Navíc se za ten rok nakupí patchů... :)
    • Co jsem zahlédl tak ps4 verzi není co vytknout, hra běží skvěle a vypadá skvěle. na PC verzi je akorát ten bonus, že určitě bude obří modová komunita, takže se budou hrnout stovky dodatečného obsahu. Jinak ovládání na konzoli nemůžu nic vytknout, hraje se to skvěle.
      • Pokud to modeři ten frostbite 3 prolomí :D :) což zatím moc nevypadá
    • Těžko říct pokud dokážeš vydržet tak asi počkej na pc za rok .. ale na druhou stranu si myslím že maj na to PSko celkem dost vychytaný a pěkný a nevím proč do toho nejít ... a jestli se to blíží jedničce? dejme tomu že ano (myslím si že jí to možná předčí )
  • jestli chce hrat nekdo uz dneska tak se staci pripojit na korejske vpn
  • Po recenzi na Total War:Rome 2..jsem velice opatrný na text z "pera" pana Smutného..
    • unvisible.hologram
      Buď - ta hra se mi dostala pod ruce a rovnou ti říkám; tuhle recenzi psal fanoušek série, jehož IQ nedosahuje týden přestárlého salátu. Hra je nudná, questy jednotvárné, 99% důsledků znáš předem a na překvapení se netěš. Hra zatím žádná neukázala (8 hodin). Jediné pěkné plus je XOne optimalizace.
      • unvisible.hologram
        Za 27 hodin jsem názor nezměnil.

        DAI má nezáživný, nezajímavý a neoriginální příběh, ploché postavy, předpokládané dějové zvraty, nudné efekty a směšné lokace (to trochu přeháním, ale když les, tak 3 modely stromů a pořád dokola, to samé platí pro všechno všude a efekty jsou tak přehnané, až skrze ně člověk ani nevidí, co se děje - viz exploze aj. efekty, které jsou zdrojem světla). U 99% všech questů je jasné, jak to skončí, co se stane a konec započatého úkolu pochopí hráč takřka ihned, nebo je "naznačen" z dialogů postav. Našli jsme dvě výjimky, které nás velice pěkně překvapily, ale jeden by čekal víc...).
        Jediné plus je dobrá optimalizace (XOne) a odkazy na předchozí díly.
      • Já se s Alešem Smutným taky moc neztotožňuju, zase kvůli 9/10 pro Black Flag, ale na druhou stranu, jasně v recenzi napsal, že prvních 15 hodin není nic moc. Tak mi přijde nefér, recenzenta urážet po osmi hodinách hraní.

        Bioware v posledních letech moc nemusím, ale na tenhle díl jsem doopravdy zvědavý a docela se na něj těším.
        • Sedet 15 hodin (coz je pro me cca tyden realneho casu) u neceho jen proto, ze to pak mozna bude lepsi, to mi tedy prijde ujete.
          • tak nehraj hry když nemas cas, venuj se necemu kde ten cas vyuzijes lip a nebudes mit pocit ze ho ztrácíš...(tim jsme chtěl rict ze to je tvůj osobní problém, plno lidi to ma jinak)
            • nevim, nejsem gynekolog...navíc to je jedno, i prumerna opicka pochopi co jsem myslel..
            • Prvních 10 % zážitku je nudných... u dvouhodinového filmu je to 12 minut, to máš jak reklamy v kině (ani ne), tak se s tím smiř. Snad dokážeš odhadnout, jestli tě podobná hra dokáže bavit, je to furt to samé u Bioware dokola, jen tady o něco lépe provedené než bylo v minulých letech zvykem, což ti řekla recenze. Takže buď tě hra nebude bavit vůbec, nebo těch pár hodin ne zcela optimálního zážitku přežiješ.

              - už z principu to prostě není hra pro lidi, co potřebují každou (i první) vteřinu nabitou nekonečnou zábavou, těch 100+ hodin si vyžaduje schopnost a ochotu nechat hru plynout svým tempem, což je korektní a spousta hráčů to tak má ráda
            • A jak vis ze te tech prvních 15 hodin nebude bavit? Jste snad s panem Smutnym jednobunecna dvojčata?
            • Vkladas mi do ust neco co jsem vubec nerekl. Je tak tezke proste prijmout jiny nazor?
              Ja si jen myslim ze tech "nudnych 15 hodin" by se melo promitnout do hodnoceni hry.
              Hral jsem spoustu RPG nebo i strategii kde jsem stravil 100+hodin. Ale u zadne jsem se nemusel prokousavat 8-15 hodinami "nic-moc" zabavy. A za normalni to opravdu nepovazuji.
        • U hry co ma 100 a vic hodin rikat po 8 hodinách hrani ze za nic nestoji je fakt vtipny..ona i ta recenze je takova trochu nejista s ohledem na to kolik hodin to autor hral..ale chápu ze to muselo ven, pac to by neslo:)
      • Zato ty máš v hlavě tolik salátu, že to stádo ovcí nespase ani za týden.
      • týden přestárlý salát máš v trenkách. ukaž svou objektivní recenzi, zahrál sis 6 hodin hry, to v podstatě ani nezačalo a budeš tady psát taková h...a
      • Tak když byl schopný dát Dragon Age II 8/10...která je oproti prvnímu dílu tragická...tak mě to ani nepřekvapuje..:))
  • Haha, ty si prototyp trotla v každém (skoro) článku samý veskoslav bla bla. I na trolling špatný. Prostě už pochop že boj s veskoslavem je horší než s větrnými mlýny... díky oblíbenosti u redakce ( napsal jsem něco urážlivého?)

    Jím se to rozhodně líbit nebude že ... V... je , atp... ( zbytek si domysli... myslím že je to hodně choulostivé téma). Možná si rozumnej kluk, zato tohle bys ale zasloužil ban.

    Baví to jen tebe a tvé kamarády ale ostatní už ne. Je to trapné, nudné a prázdné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší