Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Aukro je stejne bezpecne jako eshop :). Veskery platby jdou nyni pres Aukro, takze pokud nedostanes zbozi, Aukro ma jasne na ucte od tebe penize, vrati ti je ze svojeho a pak si to vyresi s prodejcem. 100% bezpecne. Jediny co je spatny je ze pokud neco prodas a posles na dobirku stane se treba jednou za rok ze to dotycnej neprevezme a ty jsi prodelal 80kc za postu. S tim Aukro bohuzel nic neudela, jinak je to proti podvodnikum tak ostry, ze za poslednich par let byl jen jeden podvodnik, a razne vyreseno :)
  • Těmhle řečem nelze věřit, protože už je vývojáři tolikrát porušili tolikrát, že když řeknou "PC verze nebude", tak je to zpravidla v 90% případů její první potvrzení. :)

    Navíc když vidí Japíci úspěch Skyrimu (té hry s draky) na PC jenž chválila Bethesda už v prosinci, že se toho prodalo daleko víc, než mysleli (nj. objevili taje digitální distribuce), tak musejí být nyní ve velkém pokušení dosáhnout s DD "Skyrim efektu" na PC.*9*
  • To nevim, ja ji mam digitalne, jinak bych ji na Vitu nedostal :-).
  • Jo jo čekám :-D . Některé hry kupuji hned, ale momentálně mám průvan v peněžence. Takže si musím počkat :). Z aukra nevím nějak tomu nevěřím :) .
  • nevim jestli ste slepy, ale pc verze se vubec neplanuje, jak bylo nekolikrat receno
  • Tactics Ogre má snad nejhezčí sběratelku PSP hry, co jsem kdy viděl, samý papír, jako byly kdysi big boxy. Jinak o hře nic nevím, ale kamarád ji hraje pořád.
  • Jo, taky si myslím, že PC port je nedaleko. Akorát doufali, že se jim podaří uklohnit kus bezplatnýho marketingu nějakou peticí, což očividně nevyšlo.:D
  • PC verze bude jen v případě úspěchu těch konzolových, takže milí konzolisti koukejte kupovat... *15*
  • Hlavně Dana Vávru.
  • No, o tom jsem ale psal, kdyz uz akcni RPG, tak poradne. Jinak osobne nejvic preferuji RPG, kde nezalezi na skillu hrace, ale postavy, tedy tahove. Momentalne hraju Tactics Ogre a to je fakt balzam na dusi.
  • Port na PC je snad jasná věc, Capcom má PCčkáře rád, poněvadž mu také dělají jen samou radost (rozuměj zisky) a už přes 5 let. Dokonce i to nový DMC zas bude na PC. V případě DD šéfík čekal, že PCčkáři rozjedou nějakou petici, ale přece nebudem o každou hru prosit, vývojáři a vydavatel musejí sami vědět co chtějí. Jinak se petice zdevalvují a budou všem jen pro smích.
  • Jo Skyrim má konečně dobře hratelný third person, ale co ztrácí s DD na soubojích, dorovnává v hloubce jiných věcí, není to bojovka jako DD, třebaže se to tak Bethesda křečovitě snaží prezentovat.
  • tak to já doufam dokonce veřejně :-) (na forech capcomu :-D)
  • ale to je právě to demo :D ale jo nechápu proč to omezovali...
  • Malleth
    Možná tě to nechtělo pustit ven z obdelníčku právě proto že to bylo demo *3*
  • Cahir
    *1* *1*
  • Z dema jsem dojem open world nepochytil, když i na volným prostranství jsem byl na blbým obdélníčku a nechtělo mě to pustit dál. No a souboje byly dobré ale tělo na tělo v DM je lepší.
  • Cahir
    Tak hlavně, že jsi pobavil sám sebe.
  • Cahir
    Tak teď už jen počkat na port na PC...

    BTW, docela mě mrzí, že parta stojí na principu IWD - hráč udělá bandu anonymních hrdinů. Neříkám, že nutně potřebuji propracované charaktery parťáků jako v hrách od BW, ale tady jsem se na nějakou vnitřní interakci těšil, trailer na mě působil jako takové epické příběhové dobrodružství se vším všudy.
  • Miserius
    Ja bychto bral tak ze koupis za 300 (koupis na aukru nebo levnej eshop a prodas s ztratou 300), ze za 3 kilka si koupis herni zazitek na par desitek hodin. To je jako rict, proc kupovat jidlo protoze ho snim, vy*eru a pak uz z nej nic nemam, krome toho ze mi jednou uspokojilo hlad. Kazdy strujcem sveho stesti :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit