Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ten tunel ma byt Skyrim nebo DD? Serie MaM je uznavana, ale me osobne bohuzel nikdy k srdci neprirostla. Jinak ja ve Skyrimu davam pri bojich prednost third person pohledu.
  • No DD open world je, ale oproti Skyrimu bude tunel asi všechno. Navíc srovnávat Skyrim se šlehárnou typu DD je fakt nefér.
  • trapas
  • Malleth
    Tak Dragons Dogma je open world, proto má mnohem blíž k tomu Skyrimu.
  • No, jestli tam maj hajzlíky, tak tomu dám šanci. *15*
  • Špatná představa, koupit za 600 kč něco, co už nikdy nebudu mít.
  • A kam se hrabe Dragon's Dogma na takový Dark Messiah of Might and Magic (2006), tam jsou dodnes nepřekonané souboje a hezky z first person pohledu. Když už srovnávat, tak srovnatelné a ne tunel s open world RPG. *3*
  • Odulin
    Když nemastim D3 na pc tak jedu DD na Xku a moc se mi to líbí. Grafika by mohla někoho odradit ale mně se líbí ta střízlivá barevná paleta, který prostě věřim.:) Uživatelskej interface je pro mě tak tak na hraně... ale hlavně má to atmošku a systém pawnů je super + některý bitvy ala SoC..perfektní. Kdo koupí neprohloupí.
  • Ty zas perlíš...
  • Je to paradni hra, kam se na to hrabe Skyrim, kdyz uz akcni RPG, tak at jsou ty souboje poradne akcni.
  • eBay, thehut.com, zavvi.com, atd... ceny oproti českým poloviční, platba bezpečně paypalem, doprava do ČR za 30,- Kč (ano, opravdu je to levnější, než doprava z českého e-shopu). Novinky za devět stovek, měsíc staré hry za šest stovek fakt není moc... a v akcích je cena ještě mnohem nižší, stačí to sledovat.
  • Proboha *7* Nejsou tví rodiče sourozenci?
  • Miserius
    Aukro, 999 prozatim, dej tomu tyden a bude to 8 stoveček. Nebo kup novy, zapar 2 tydny a prodej s ztratou 4 stovek. 4 stovky za 50 hodin hrani, to si myslim ze se da :)
  • *1*
    Trocha vedle.
  • Je to Anglicky jak titulky tak dabing
  • Malleth
    Ta hra má celkem dost chyb, hlavně co se uživatelskýho rozhraní týče. Některý jsou navíc zcela nepochopitelný. Grafika je místama taky dost slabá. Když to ale člověk překousne čeká ho parádní zážitek. Kombinace otevřenýho světa, učení nových schopností a skvěle zpracovaných soubojů je neuvěřitelně návyková.
  • docela lituju konzolisty ze musí hrat hry v japonštine, btw kouknul jsem asi 10 sekund toho videa a mam jasno že by me to nebavilo
  • BoB.2
    Dark Souls vyjde na PC, ještě tohle a jsem spokojenej borec.
  • Hrál sem demo a moc dobré. Jen kde fur brát ty prachy na konzolové hry. 1399 :(
  • ámen bratře..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit