Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • irdzi
    Sosám demo a jsem zvědavej:) Trošku mi vadí, že je to skupinovka, ale třeba to bude super a změním názor...
  • Těším na pc verzi *14*
  • Demon Souls petici za vydani na PC jsem podepsal, kde je stejne druh petice k tehle zalezitosti? .)
    • a sven z Capcomu US psal na fóru že PC verzi máme requestovat na FB hry
    • http://petitionbureau.org/dragonsdogmaforpc
  • MickTheMage
    Jo, tato hra sposobila, ze teraz neviem, ci je RPG hrou roku 2012 Legend of Grimrock alebo toto...ehm. Nie, fakt je to vyborne a uzivatelske rozhranie je len minoritny problem (a to horovirm ako PC hrac, ktoreho na jeho PS3 sere skoro vsetko tykajuce sa uzivatelskeho rozhrania :) ). Teda, ono by sa naslo par dalsich namietok, ale zatial nie su tolko otravne - uvidime tak za dalsich odohranych cca 10 hodin. Co ma vsak uz teraz zacina pomaly vytacat je ten zbytocny backtracking. Ono je sice fajn, ze to nema "too easy" fast travel, ale po case vam niekolkonasobne behanie z hlavneho mesta do bodu A (B alebo C - to je fuk) a spat, zacne trochu liezt na nervy :) A teleportovacie kamene su (aspon zatial) trochu moc drahe :)
    • Mno já třeba nepoužíval fast travel ani ve skyrimu,red dead redemption, .. vlastně zbytečny vypisovat,protože jsem to nepoužíval nikde:), takže mi tohle příjde jako docela dobrá vlastnost. Když je openworld hra dobře navržená, tak tam je cesta cíl;)... a clověk si pak rozmyslí jestli jít už zpátky nebo jestli se vrhnout do boje po kterým se by se musel vracet. Pokud tě tam teda questy nehoněj jak čamrdu semtam, i když těch vedlejších bych tam čekal hodně, takže se určite pude dát dajít způsob jak je na sebe navázat bez backtrackingu, ale DD jsem nehrál tudiž tak usuzuju jen z toho jak to vždycky fungovalo jinde. Tyhle "procházky" u mě byli vždycky rozhodujícím faktorem jestli u nějaký hry strávim čas nebo ne, protože u nich nejvíc užiju svět daný hry.
      • Podívej se na na toto video: http://www.youtube.com/watch?v=bGlgpncvNps&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ&index=1&feature=plcp . Část o fast travelu je od 4:15 (doporučuju ale celou recenzi, obzvlášť začátek, Angry Joe má super recenze :) ). Z té ukázky mi vyplývá, že Dragon´s Dogma by FT opravdu potřebovalo, protože "cesta je cíl" zde očividně neplatí (stejní nepřátelé, na stejných místech, kde se objevují stále dokola).
        • To treba v Dark Souls taky, to neni vubec na zavadu. Navic pozdeji pro tebe nepredstavuji zadny vazny problem, staci jeden dest sipu, a vsichni skreti v dohledu jsou mrtvi.
  • Tak u skyrimu a dark soul jsem proparil dlouhý hodiny a ještě nemám dohrano..až dohraju dark souls,tak si koupím tohle. Bych na to všechno potřeboval ještě jeden život abych to stihal. A to jsem zaklinace zatím jen přečet a kouknul na první akt...a v grimrocku se zasek na 8.patře...rpgckum se poslední dobou daří. Jen škoda, že není žádný open world kde bych dal bandu s kamosema...i když to bych byl asi úplně ztracenej:)
    • dendyman
      pokud chceš v dark souls help, pomuzu, mam platinu a paladina na 148 a mága na 145lvl
      • Mno tomu řikám pěkná práce:)...já mám zatím jen rangera na 35., ale spis nez o neprokonatelnym nepriteli je to o case. Každopádně jsem zatím moc humanitu neřešil. Zrovna v DS se přes ty výzvy rád dostávám sám. Coop mi chybí spíš u skyrimu a dragons dogma nebo stalkerovi, kde bych s kamošema bloumal po světě a pak využival při bojích taktiku skupiny. Trochu jako v MMO, ale tam mě zas moc nelákaj ty světy a system soubojů(nejbliz asi LOTRO a AOC). Na tohle byla nejlepši hra poslední doby Borderlands, ale ve fantasy , a nejen tam, žadná alternativa neexistuje.
  • Koňina japonska *6*
    • janchor
      "Koňina" podle vzoru konichiwa?
      • Konichiwa janchor
  • Ty kokšo, vyzera to celkom pekne, neroztopi sa vam ta krabička ?? *1*
  • ok, presvedcili ste ma, po vysokom hodnoteni od eg ste dalsi s 9kou, takze uz nieje o com rozmyslat. Po praci utekam do obchodaku :-P
  • Dark souls a TADLE PECKA NA PC !!!! MUSI VYJIT!!!!! MUSI !!! Prosim prosim !! *14* *14*
  • Cahir
    Tak teď už jen počkat na port na PC...

    BTW, docela mě mrzí, že parta stojí na principu IWD - hráč udělá bandu anonymních hrdinů. Neříkám, že nutně potřebuji propracované charaktery parťáků jako v hrách od BW, ale tady jsem se na nějakou vnitřní interakci těšil, trailer na mě působil jako takové epické příběhové dobrodružství se vším všudy.
    • MikeKing
      U IWD tohle naštěstí řeší mody, ale u DD s něčím takovým zřejmě počítat nemůžeme bohužel. *9*
    • taky sem toto nemel na iwd rad :) .... vzdy me ukapne slza kdyz si vzpomenu na spolecniky z planescape torment
    • No ak budu robit port na PC tak maju co robit aby vylepsili grafiku na dnesne PC standardy.
      • Skyrim taky vypadá, jako kdyby to byla hra z roku 2005.
    • nevim jestli ste slepy, ale pc verze se vubec neplanuje, jak bylo nekolikrat receno
      • Těmhle řečem nelze věřit, protože už je vývojáři tolikrát porušili tolikrát, že když řeknou "PC verze nebude", tak je to zpravidla v 90% případů její první potvrzení. :)

        Navíc když vidí Japíci úspěch Skyrimu (té hry s draky) na PC jenž chválila Bethesda už v prosinci, že se toho prodalo daleko víc, než mysleli (nj. objevili taje digitální distribuce), tak musejí být nyní ve velkém pokušení dosáhnout s DD "Skyrim efektu" na PC.*9*
    • Port na PC je snad jasná věc, Capcom má PCčkáře rád, poněvadž mu také dělají jen samou radost (rozuměj zisky) a už přes 5 let. Dokonce i to nový DMC zas bude na PC. V případě DD šéfík čekal, že PCčkáři rozjedou nějakou petici, ale přece nebudem o každou hru prosit, vývojáři a vydavatel musejí sami vědět co chtějí. Jinak se petice zdevalvují a budou všem jen pro smích.
      • Jo, taky si myslím, že PC port je nedaleko. Akorát doufali, že se jim podaří uklohnit kus bezplatnýho marketingu nějakou peticí, což očividně nevyšlo.:D
      • PC verze bude jen v případě úspěchu těch konzolových, takže milí konzolisti koukejte kupovat... *15*
        • Milí konzolisté koukejte kupovat, abychom my PCčkáři mohly stahovat :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit