Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, jestli tam maj hajzlíky, tak tomu dám šanci. *15*
    • Jen tak pro info hajzlíky tam opravdu jsou *15*
    • Cahir
      Tak hlavně, že jsi pobavil sám sebe.
      • Hlavně Dana Vávru.
    • trapas
  • Odulin
    Když nemastim D3 na pc tak jedu DD na Xku a moc se mi to líbí. Grafika by mohla někoho odradit ale mně se líbí ta střízlivá barevná paleta, který prostě věřim.:) Uživatelskej interface je pro mě tak tak na hraně... ale hlavně má to atmošku a systém pawnů je super + některý bitvy ala SoC..perfektní. Kdo koupí neprohloupí.
  • Je to paradni hra, kam se na to hrabe Skyrim, kdyz uz akcni RPG, tak at jsou ty souboje poradne akcni.
    • A kam se hrabe Dragon's Dogma na takový Dark Messiah of Might and Magic (2006), tam jsou dodnes nepřekonané souboje a hezky z first person pohledu. Když už srovnávat, tak srovnatelné a ne tunel s open world RPG. *3*
      • jedine ze by nie
      • A ten tunel ma byt Skyrim nebo DD? Serie MaM je uznavana, ale me osobne bohuzel nikdy k srdci neprirostla. Jinak ja ve Skyrimu davam pri bojich prednost third person pohledu.
        • Jo Skyrim má konečně dobře hratelný third person, ale co ztrácí s DD na soubojích, dorovnává v hloubce jiných věcí, není to bojovka jako DD, třebaže se to tak Bethesda křečovitě snaží prezentovat.
          • No, o tom jsem ale psal, kdyz uz akcni RPG, tak poradne. Jinak osobne nejvic preferuji RPG, kde nezalezi na skillu hrace, ale postavy, tedy tahove. Momentalne hraju Tactics Ogre a to je fakt balzam na dusi.
            • To nevim, ja ji mam digitalne, jinak bych ji na Vitu nedostal :-).
            • Tactics Ogre má snad nejhezčí sběratelku PSP hry, co jsem kdy viděl, samý papír, jako byly kdysi big boxy. Jinak o hře nic nevím, ale kamarád ji hraje pořád.
      • No DD open world je, ale oproti Skyrimu bude tunel asi všechno. Navíc srovnávat Skyrim se šlehárnou typu DD je fakt nefér.
        • Z dema jsem dojem open world nepochytil, když i na volným prostranství jsem byl na blbým obdélníčku a nechtělo mě to pustit dál. No a souboje byly dobré ale tělo na tělo v DM je lepší.
          • ale to je právě to demo :D ale jo nechápu proč to omezovali...
          • Malleth
            Možná tě to nechtělo pustit ven z obdelníčku právě proto že to bylo demo *3*
      • Malleth
        Tak Dragons Dogma je open world, proto má mnohem blíž k tomu Skyrimu.
  • Malleth
    Ta hra má celkem dost chyb, hlavně co se uživatelskýho rozhraní týče. Některý jsou navíc zcela nepochopitelný. Grafika je místama taky dost slabá. Když to ale člověk překousne čeká ho parádní zážitek. Kombinace otevřenýho světa, učení nových schopností a skvěle zpracovaných soubojů je neuvěřitelně návyková.
  • docela lituju konzolisty ze musí hrat hry v japonštine, btw kouknul jsem asi 10 sekund toho videa a mam jasno že by me to nebavilo
    • Ty zas perlíš...
    • Proboha *7* Nejsou tví rodiče sourozenci?
      • Cahir
        *1* *1*
    • *1*
      Trocha vedle.
    • Je to Anglicky jak titulky tak dabing
  • Hrál sem demo a moc dobré. Jen kde fur brát ty prachy na konzolové hry. 1399 :(
    • eBay, thehut.com, zavvi.com, atd... ceny oproti českým poloviční, platba bezpečně paypalem, doprava do ČR za 30,- Kč (ano, opravdu je to levnější, než doprava z českého e-shopu). Novinky za devět stovek, měsíc staré hry za šest stovek fakt není moc... a v akcích je cena ještě mnohem nižší, stačí to sledovat.
      • Presne tak, nechapu kdo muze kupovat konzolove hry v cr? Vyjimku delam pouze u lokalizovanych verzi.
    • Miserius
      Aukro, 999 prozatim, dej tomu tyden a bude to 8 stoveček. Nebo kup novy, zapar 2 tydny a prodej s ztratou 4 stovek. 4 stovky za 50 hodin hrani, to si myslim ze se da :)
      • Jo jo čekám :-D . Některé hry kupuji hned, ale momentálně mám průvan v peněžence. Takže si musím počkat :). Z aukra nevím nějak tomu nevěřím :) .
        • Miserius
          Aukro je stejne bezpecne jako eshop :). Veskery platby jdou nyni pres Aukro, takze pokud nedostanes zbozi, Aukro ma jasne na ucte od tebe penize, vrati ti je ze svojeho a pak si to vyresi s prodejcem. 100% bezpecne. Jediny co je spatny je ze pokud neco prodas a posles na dobirku stane se treba jednou za rok ze to dotycnej neprevezme a ty jsi prodelal 80kc za postu. S tim Aukro bohuzel nic neudela, jinak je to proti podvodnikum tak ostry, ze za poslednich par let byl jen jeden podvodnik, a razne vyreseno :)
      • Špatná představa, koupit za 600 kč něco, co už nikdy nebudu mít.
        • Miserius
          Ja bychto bral tak ze koupis za 300 (koupis na aukru nebo levnej eshop a prodas s ztratou 300), ze za 3 kilka si koupis herni zazitek na par desitek hodin. To je jako rict, proc kupovat jidlo protoze ho snim, vy*eru a pak uz z nej nic nemam, krome toho ze mi jednou uspokojilo hlad. Kazdy strujcem sveho stesti :)
  • BoB.2
    Tajně doufám v předělávku na PC.
    • MrSanta
      Já doufám zcela otevřeně *1*.
      Co jsem zatím viděl videa z hraní, tak mě to láká mnohem víc než Dark Souls.
    • Míra utajení: nulová
    • tak to já doufam dokonce veřejně :-) (na forech capcomu :-D)
    • ámen bratře..
      • BoB.2
        Dark Souls vyjde na PC, ještě tohle a jsem spokojenej borec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit