Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hru spustim uplně v pohodě ukoly celkem dou hra je pěkně udělaná konečně hra z pořádnýma autama jenže !!! místama spiš celkem často mám černou obrazovku zvuky ale slyšim nic nevydim pak zase jo a ktak to mám pořád znova a znova. grafickou kartu mám aktualizovanou tudiž mám aktuální ovladače a stále to blbne stáhl sem si patch 1.01 a pak 1.04 a stejně se to děje pořád dokola je to dost otravný,zvláště pak při úkolech. další věc co sem našel a stále to nepochopim proč výrobci nebo programátoři dělaj tak debilně tuhý ovládání,dit se to nedá řídit ? mačkám čudliky jak V.L a zatáčí to uplně debilně a když nasadim gamepad tak v nastaveni pro volant nebo přímo pro gamepad de nastavit jen něco, to nestačí. vubec tam není řídit v levo nebo v pravo hra je jinak dobrá rozhodně by se na týhle hře mělo eště zapracovat, protože do světa pustily pěknej hnus. SORRY VŠEM ZA HRUBKY A NADÁVKY. *16* *16* *16* *16* *16*
  • Zprvu docela super hra, která se později mění ve fádnost a stereotyp, kdy jedinou útěchou jsou nová objevující se komereční auta, jako VW, AUDI, ROVER, ALFY, atp. Výzvy a plnění misí jsou po pár levelech nuda. Proč utrácet za drahá auta parkovaná v garáži, když je stejnak nevyužijete, a navíc má člověk možnost se shiftnout do jakéhokoliv vozidla, takže je fakt zbytečné za ty pálky, co člověk tvrdě nastřádá kupovat auta do zblbnutí. Nuda pokračuje a graduje už někdy kolem 4 části. Čím dále člověk v misích postupuje, najednou zjišťuje, jak hra sama o sobě dělá naschvály v chování vozidel a prostředí. První zrada je vozidlo hlavního hrdiny žlutej Chevrolet SS, kterej je v podstatě neuříditlenej a neustále klouže jak sáně a hrabě jako smyslů zbavený, což je opravdu otravné. Draze koupené nitro a zásobníky jsou před soupeři v podstatě k ničemu, jelikož jejich akcelerace či rychlost je stejná jako vaše, byť nitrem topíte jak o život. V jezdecké výzvě pak neustále člověku cpou pod nos AUDI TT a starej se. V 60 kmh člověk dostane smyk a jede tak dlouho, dokud něco nerozstřelí a ztrácí tak čas; je jedno, jestli brzdíte, anebo zaručkujete a necháte tahat přední kola. 4x4 je vám k ničemu, když vozovka je led a na pneumatikách máte zřejmě igelitové pytle. V lepším případě se auto roztancuje jak Harapes a nekončí to jinak, nežli sestřelením okolních předmětů. Auto hrabe jak o život, nebrzdí, klouže jak sáně a chová se naprosto nepříčetně i při nízké rychlosti, kdy pohon 4x4 je k ničemu. Buď ulítne zadek absolutně nepříčetně a nesmyslně, anebo se stočí sám od sebe předek do zdi, hlavně aby řidič nestíhal plnit úkol. Když už se člověk popere i s tímto, zjišťuje, že vozidlo nezatáčí a jeho akční rádius je asi o 80% zkrácen o proti volné jízdě, kde je TT nejlepší vozidlo na blbnutí. Když už se člověk ze všeho vyklouže a vybourá, najednou máte ve hře vozidlo z okolního provozu, které vám odbočí nelogicky do cesty, byť jste rychlejší a opticky tam musíte být dříve nežli ono vozidlo z běžného provozu, anebo se auto jako magnet sápe k dalším vozidlům abyste se nevyhnuli bouračce a vzteky rozmlátili klávesnici. Při pokusu skočit z náklaďáku s plošinou vám tento neustále uhybá o centimetry abyste si rozbili hubu, a když neuhne, auto samo začne zatáčet, anebo tancovat.. Super je mise s Hummerem 3, kdy policistům neujedete i kdybyste se podělali. Když je zlikvidujete pomocí shiftování, najednou se kdesi tusi vynoří další kordon, nemluvě o využívání vedlejších cest, kdy máte 2 sekundy do ujetí a hle- Opět kordon policistů, nehledě na jízdní vlastnosti hummeru, kterej se chová opět jak sáně na ledě... V podstatě veškeré plnění misí je ztíženo tím, že vozidla se chovají tak irelevantně, až to vede k vypnutí hry... Ze zábavy se stává ťukání na čelo, jelikož tak abnormální záseky vozidel a nahrávání protistraně je fakt otravné.
  • Ano, je na win 7 nebo aspoň je to tam napsaný.(na hře) *2*
  • Nazdárek...po instalaci mi nejsou vidět v menu žádné texty...nic, ani písmeno:-( čím to?? *8*
  • Koupil jsem si DSF. chci to nainstalovat a skočí mi hláška že nemuže byt instalováno něco že špatne uživatelské rozhraní přesně ted nevim jak to je prosim poradte mi co stím mám win 8
  • Předevčírem jsem Drivera SF koupil, mám W7, ale hra nejela. Pořád padala a psala hlášku program DRIVER.exe přestal pracovat. Problém byl v ovladači grafické karty. Byl tam z roku 2010. Tak jsem ho aktualizoval, teď je tam ovladač z ledna 2012 a hra jede jako víno. Tudíž Driver SF na windows 7 jede.
  • čau při instalaci me to v pulce vyhodi chybovou hlašku: SYSTEM WINDOWVS NEMUŽE NAJÍT POLOŽKU C:\PROGRAM FILES(86x)\UBISOFT\DRIVER SAN FRANCISCO\SUPPORT\VCREDIST\vcREDIST_2005_86exe. ujistete se,zda jenázev zadan spravne,a akci opakujte. Konec citace-STAHL JSEM NOVEJ REDIST 2005 86 ALE NIC. BYL BYCH RAD ZA NEJAKOU RADU-DÍK chorus69@seznam.cz
  • prominte je hra driver na windows 7 prosím poradte
  • ja teda nevim jak to vidíte vy, ale me se ta hra celkem libi. jedine co me vadí je, že nevím jak si odemčít Uplay výzvy, můžete mi prosím někdo poradit?
  • tak asi smyk ne... ja tam teda mam "udelej 200m smyk"
  • Dobrý den našel sem nejlepší ČeskoSlovenskej server pro hru Live For Speed ,můžete si tam zahrát zadarmo,dokonce mají ten server upravenej různé hodnosti,body,statistiky atd... je to vážně super,jezdí tam dobrá parta Čechů a Slováků ,dokonce tam pořádaj demo ligy v LFS,zde vám přikladám odkaz podívejte se www.lfszacler.websnadno.cz ,,,
  • Big s h it tahle hra...
  • Dobrý den, nemá někdo zkušenosti s nastavením volantu ve hře, nějak se mi to nedaří nastavit. Mám volant Trust GM-3200. Předem Vám děkuji za odpověď.
  • V jednom úkolu mám předjet 5 aut za 45 sekund v rychlosti nad 160 km/h. Vždycky se započítá jen to první, rozběhne se čas a pak můžu předjíždět jak chci třeba v 300 km/h, ale už se žádné nezapočítá. Nechápu, co dělám špatně.
  • Se nediv že to máš zubatý když to hraješ na :1280x1024.....a ty barvy cos zminoval to se mi taky nezdá....si kup pořádnej kompl at to můžeš hrát na full hd rozlišení....k tomu ledkovej monták a máš barvy a hrany jak víno *5* Já to tak aspon mám kámo *16*
  • Hraju PC verzi. Pokud jde o shift, s tím jsem se asi smířil. Beru to jako součást "příběhu" a věděl jsem dopředu, že tam bude. Bohužel jsem byl ale postižený přehnaným očekáváním z trailerů, cockpitů, "návratu ke kořenům" atd., takže moje zklamání je obrovské. S původním Driverem to má společného jen pramálo, snad jen pocitově podobné řízení a stejná demence cheatující policie. Nějak mi tady chybí jakákoliv atmosféra. Město je jen nefunkční kulisa: "křižovatky" jsou k smíchu, ulice moc široké, reakce okolní dopravy nelogické. Možnosti ovládání jako BOOST a RAM v Driverovi nemají co dělat. Obecně mám pocit, jako kdyby byli vývojáři neschopní udělat použitelné ovládaní volantem a funkční AI (a to v době, kdy už se testují skutečná robotická auta), tak se tomu radši rovnou vyhnuli a nějak to okecali. Tím nechci říct, že by to byla úplně špatná hra....jen to není nástupce Drivera a já očividně nepatřím do cílové skupiny hráčů, jak jsem se mylně domníval.
  • po parallel lines sem byl skepticky a mrzela me i absence podpory volantu g27 ktery mam a je nevyuzity. tento novy driver je ale bozi. graficky natoze nabizi takovou rozlohu a je to primarne konzolova hra je to uzasne. perfektni soundtrack. pribeh je perfektni. nevim proc ho nekdo kritizuje. je to takova 80kova akcni komedie s dvouma policajtama (jeden cernoch s afrem samo sebou) a zlym zaporakem... spousta vtipku. shift funguje bezvadne a nedokazu si bez nej hru predstavit. ovladani aut na gamepadu paradni. pohled z kokpitu. spousta aut. co vic si prat
  • Ahoj všichni :)
    jak to čtu, hodně se tu řeší SHIFT, upřimně, ze začátku jsem byl proti tomu, taková blbost, převtělování *7* . Je ale fakt že jsem si nakonec celkem zvykl a není to taková hrůza, (jsem asi v polovině), některé úkoly bez něj prostě nejdou a ten zbytek si přece nebudu kazit nějakým ulehčováním. Rozhodnutí je jen na Vás. Příběh atd. nebudu komentovat, hra má své + i -.
    Co mě ale mrzí je fak že si nemůžu vychutnat jednotlivé čtyřkolové poklady které hra nabízí. Je to hlavní důvod proč jsem se na Drivera těšil. Sice si ho koupím ale co pak, nejsem v NFS ale alespoň barva by mohla jít zvolit. Můžu sním popojíždět ulicemi k úkolům kde kolikrát stejně dostanu jiné auto. Celkově je nevyužita kapacita tehle hry.
  • Tak jsem to předevčírem dohrál a moje dojmy?
    1. Kéž by hra vypadala tak jako na screenech - PS3 verze má takový nažloutlý obraz mě osobně se to líbí (viz screeny), ale PC verze má grafiku dosti strašnou, strašně syté barvy, všechno je barevné jak v pohádce, AA je doslova ubohý i když ho zapnu pořád je všechno zubaté (hraju na 1280x1024), nejde nastavit gamma korekce, takže stíny jsou strašně černé a v tunelu jde vidět prd, modely domů jsou jen krychle s textůrama. Čekal jsem od toho podle screenů více. Kdo přišel s módou, že hráčům stačí nastavení grafiky ve hře jen formou LOW/MEDIUM/HIGH??? WTF?!
    2. Příběh je o ničem (závěr doslova směšný alá padající auta, ale nebudu spoilovat), nicméně díky tomu, že ovládání aut je podobné tomu ovládání, které známe z Driver 1 tak to, to trošku zachraňuje a i na SHI(F)T si časem zvyknete a přestane vám vadit (nebo já si pak tedy zvykl) - pravdou je, že díky tomu můžete kolikrát páchat psí kusy, nicméně to pak hru strašně zlehčuje (na co závodit, když můžete na všechny oponenty poslat kamiony a zničit jim káru? = výhra za 1min)

    3. Ze screenů jsem čekal, že bude ve hře existovat něco jako volná jízda, kde budou jen auta ze 70.let. Omyl! Screeny, na kterých jsou dobové lodě silnic jsou všechny jen z CHALLENGES "MOVIES" - které se vám otvírají v průběhu hry a jsou to jen prach prosté závody podle filmu. Takže volně po městě se můžete projíždět pouze v moderní době...je to jen můj názor, ale jezdit v Driverovi ve Ferrarri či Pagani mě osobně nebaví stejně tak mě nebaví jezdit v Gran Torinu 1972, když kolem mě jezdí Lamborghini a policajti mají auta dvakrát rychlejší než mám tím pádem já.
    4. Soundrtack mi osobně moc nesedl.
    Suma Sumárum dávám hře 60% a to za ovládání aut alá Driver 1, za tu hrstku vozů ze 70. let a za to, že po dlouhé době může hráč být ve volné jízdě městem jako policajt - dnes věc velice vzácná. Celkově mě hra, ale zklamala, grafika hnus, příběh hnus, vozový park alá Driver minimální... Škoda, těšil jsem se...
  • G25 nebo G27 vam na to taky fugovat nebude ;(
    Nektere mise jsou tak blbe popsane ze clovek ani nevi co delat jako: "Udelej 200m" <-- ale co 200m udelat ? no proste hruza...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit