Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde je den a noc ?
    Kde je jine pocasi ?
    Zadne auta nidke neparkuji...
    unreal hra

    u me hra ma 6/10

    Ja bych vam toho mohl zde napsat....
  • aha tak mozno nie je :)
  • Proc ne? Stava se to i v realu :)
    Navic Ti nic nebrani v minimalizaci poskozeni majetku a civilistu. Je to prece jen na Tobe.
  • ...a to Tanner, policista se převtělí do nějakého řidiče, kterého klidně nehodou zmrzačí, nebo zabije, jenom aby zatarasil cestu prchajícímu??? "Zajímavé..." *7*
  • Snad tam budou takové ty skryté auta jako ve 2ce. Když jsem hrál demo, tak mě to docela nudilo jenom tak jezdit po městě. (Hráno xbox 360 demo + použit time glitch)
  • Pokud jsi to tam vYděl tak se ani nedivím tvému komentáři. .. odsoudit hru jen podle traileru je u mě hloupost. Tato hra nás nepřenáší do skutečnosti. Je to pořád hra s fantazií pro člověka. A pokud ta možnost je tak proč jí nevyzkoušet a nezablbnout si. V Just Cause si taky přeskakoval z auta do auta, jen jsi při tom ovládal blbý skorto nekonečný lano které na postavě nebylo nikde namotané. Holt Fantazie a té já se vehře nebráním, protože jak už jsem říkal je to JENOM HRA PRO ZÁBAVU.
  • Ludo
    prvy diel pre jednoduchych hracov? ten uvodny tutorial v garazi by si nedal, minimalne prvy den nie
  • janchor
    Je to na tobě! Jednou jsem si protivníka dal narážením, jindy na něj o kilometr dál připravil past, jindy poslal proti ten autobus, když se mi nechtělo zdržovat se. Jaký si to uděláš..

    ad vlákna - to omezení je v současný podobě nutný (jinak by se donekonečna roztahovala stránka), uvažuje se nad nějakým elegantnějším řešením, ale ve většině případů zatím tenhle počet stačí
  • Pan_Klobouk
    zase uz dosly reakce ve vlaknu, sakra. opravi to nekdy nekdo?

    to janchor: souhlas, ja to rozehral predevcirem, vim jak to je. Jasne, v ukolech kde je cilu vic to bez shiftu nejde, hra na nem stavi a tvori nove hratelnosti prvky.

    Ale pravda taky je, ze shift mas vetsinou k dispozici porad. I v ukolech kde je jen jeden cil a az tak o nic nejde, na vsechno je casu dost. A bohuzel ani tam se s pronasledovanim nemusis obtezovat a nekoho dlouze nahanet, jen se prepnes na autobus a za deset vterin ho sundas. Zabava. :(
  • janchor
    Pánové, omyl. V pokročilejch úkolech a závodech musíš třeba ovládat víc aut najednou, likvidovat víc cílů najednou, atd. - přepínání generuje nový variace na starej obsah.
  • Pan_Klobouk
    To si pis, ze to ulehcuje hru. Pokud by ti v normalni honicce nekdo ujel, v ty shiftovany se jen posunes do auta jedouciho za nim a ses porad v kontaktu. A tam kde bys normalne musel soupere nabourat a zastavit, staci diky shiftu ovladnout nakladak v protismeru a provest celni naraz. Presne jak rikas, je to takova tupa berlicka pro vsechny, kdo nestihaji nebo neumi ridit. Jakmile maji pocit, ze zacina prituhovat, vyvolaji shift a jsou za machry. Proste moderni zabava, no... starej Driver je starej Driver. :(
  • V recenzi stojí "Zatímco na startu funguje skok mezi auty spíš jako cheat, časem je takové zvýhodnění nutností, protože soupeři vám dokážou solidně zatopit." Takže podle tohodle bych řekl, že v nějaké části hry, kde začíná přituhovat by normální honičkou nešel daný pachatel (či jak to nazvat) dohonit jinak, než za pomoci této "skvělé vychytávky". Takže podle mě to ulehčuje hru.
  • Inovací můžou udělat v driverovi plno, jenže tohle? Já tu nepsal nic o arkádovym ježdění, tak nechápu, proč sem taháš nfs. Já píšu o tom, že si honičku v autě užiju mnohem víc, když vim, že se musim snažit uhýbat a ne jen přehazovat se z auta do auta, tomu neřikám honička, ale možná nějaká sci-fi sledovačka ze vzduchu.
  • janchor
    Ne, převtělování neslouží žádnýmu ulehčení, viz text recenze.
  • inovace je zřejmě pojem, který ti nic neříká.. Na normální arkádový ježdění tu máš nfs.
  • Tu hru jsem nehrál ale už z principu mi vadí ten systém převtělování. K čemu to tam je? Aby to ulehčilo hraní těm, kteří prostě nedokáží kličkovat mezi auty a tak při první srážce prostě auto zahodí a převtělí se do toho supersportu, co zrovna jel kolem? Mi to přijde jako strašná ubohost, ještě tam měli dát to, že hlavní postava umí silou vůle zvedat auta do vzduchu a mohli tu hru domrdat uplně.

    Zkusim to, ale moc šancí tomu (díky tomuhle hovadskýmu systému) nedávám. Jestli na tom stojí celá hra, tak tim hůř. Rozhodně mi přijde lepší honička, kde po zdemolování auta je šmitec, nebo možnost vystoupit a ukrást jiný a ne jen tak kliknout a převtělit se.
  • stejna nudna zhovadilost jako prvni dil, hra o ho*ne pro jednoduche hrace.
  • *4*
  • prodej trabanta a kup si lepší počítač
  • RakeW
    Ok, mě mnohem víc zajímají "pocitovky" (a ano vím, že lze jít střední cestou, ale tohle mě prostě baví víc), ale holt to máme každej jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit