Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechcem zniet ako debil, ale na obrazku nemoze byt to Lamborghini ako v Nfs1 pretoze tam bolo Diablo VT ktore ma okruhle zadne svetla, kdezto na tomto obrazku ma stvorcove co znamena, ze je to Countach, ktory v nfs 1 nebol. p.s: Driver obsahuje obidva automobily
  • 13_11
    Na čem prohlížíš? i486 a ViolaWWW?
  • V animačce před nějakou misí. A pokud se nepleto, bylo tam "Refractions", ne Reflections :)
  • u mna recenzia mala uspech, lebo ma navnadila pozriet si bullita po dlhej dobe este raz
    a inak hra ma mina :-)
  • pozerat videa na vasej stranke je ciste utrpenie.. ak to tak to pojde dalej budem musiet ozeliet aj vas web bo sa nasierat zakazdym ma fakt nebavi nehovoriac o neskutocne dlhych loadingoch pri obrazkoch ! poslite vasho ajtaka do p***.
  • Kde to tam bylo??
  • tys to hral?
  • To Lambo na 4. malom screene je z NFS 1 :)
  • jediná dobrá věc na téhře je ten ďábelskej Dodge Challanger 1970...(kdo zná klasickej Vanishing Point, nebo jeho poctu v Tarantinově Death Proof, ten ví)
  • Ale tak ono vlastne jo. Nez jsem si tu recenzi precetl, tak me ta hra absolutne nezajimala.
    Ted uz ji vnimam, uvazuju o ni, jdu se zajimat dal. Tim me ale posilas ke konkurenci ; P
    A pak ji teda treba i koupim.
    Takze jestli to mas takhle, tak vlastne mišn ekomplišd...
  • Ludo
    Ked sa povie Driver tak sa mi vybavi nocne mory vzbudzujuci tutorial, hodiny stravene preskumavanim miest a jeden easter egg z GTA San Andreas:

    How could Reflections mess up so bad? Tanner, you suck ass.
  • janchor
    Recenzi vnímám jako inspiraci: inspiraci hru koupit, odmítnout, uvažovat o ní, zajímat se dál, vnímat tak či onak. Na každej pád ale taky smutním - že tobě jako inspirace neposloužila.
  • O zbranich jsem nic nepsal, netahej to prosim ad absurdum. Cekal bych ale, ze se dozvim aspon kolik a jakyho obsahu v ty hre je - mise, jejich napln, mesto, pribeh, atd.
    Nerikam ze musi byt v kazdy recenzi zmineny vsechno, ale aspon nektery z tech veci co jsem predtim vypsal by tam preci byt mely.
    Nemam si snad z recenze udelat co nejpresnejsi obrazek o hre, jejiz koupi zvazuju?
    Kdyz to k tomu umi recenzent nejak neotrele, nebo prinejmensim ctive podat, tak je to urcite plus, ale uz i mne to teda pripada, ze Lukas ma ty dve priority prohozeny naopak. Zly jazyk by to shrnul treba do tri slov "Exhibice nad informace" : /
    Tak asi nezbyva nez to akceptovat, a poohlednout se jinde.
    ...jakkoli jindy Lukasuv styl ocenuju. Mozna ted prekrocil unosnou mez, mozna mam jindy ty informace odjinud... nevim, neresim, smutnim : D
  • Ocelot23
    Já spíš seznam písniček :D
  • Diky za info *5*.

    P.S.: ta poznamka o prekakovani byla mirena hlavne na ostatni diskutujici (u nekterych mam pocit, ze ani recenzi necetli).
  • [sarkasmus] To je seznam automobilek, který jsou ve hře zastoupený. Seznam aut vypadá trochu jinak [/sarkasmus] Je to dobrý šéfe *1* A co se týče teda toho seznamu aut, tak jsem byl moc mile překvapenej, když jsem si ho vygooglil. E-type, Countach, Diablo, Mc F1. A taky Volkswagen Camper *1* Když už nic jinýho, tak za tohle maj plus. Kdykoliv se ve hře objeví nějaká ta "klasika", tak je to vždy Stang, Camaro a Challenger nebo Charger. Jako kdyby paradoxně historii měla jen Amerika *7* O zbylejch kvalitách se přesvědčím až za měsíc, tak snad. Musí to mít pořádnej jízdní model, přes to u mě nejede vlak...
  • janchor
    Vzadu černá, vepředu bílá s modrým artem.

    Multiplayer jsme měli možnost testovat na E3 a v podstatě pro něj platilo totéž, co pro jízdu v singlu, jen umělou inteligenci nahradíš živou. Ale review verzi nebylo možný v tomhle směru otestovat nějak dál.

    K přeskakování nevím, co víc dodat - stejně jako hra samotná na něm (jak co se mechaniky, tak rozpracování v příběhu) text recenze dost jasně stojí.
  • dodnes vím, kde přesně se práší na tu jeho bílou krabici
    Nemuzu si pomoct, ale nebyla ta krabice modro-cerna (ja uz ji pri stehovani davno ztratil, ale v pameti ji vidim cernou)?

    Nevsiml jsem si v recenzi zminku o MP?! Pry je super!

    Jo a o tom preskakovani z auta do auta: to je pry take super a docela to i dava smysl (vzhledem k pribehu) *3*
    Neni to sice Driver 1, ale kdybych si chtel zahrat Driver 1, proste nekde vyhrabu CD. Ta grafika byla docela dobra a mozna s forced AA by to mohlo vypadat i docela hezky.
  • Přesně moje řeč. Hrál sem demo a to přeskakování z auta do auta mi tam vůbec nesedlo. Někde se četl, že se hra vrací ke kořenům ale tohle nemá s parádní jedničkou a dvojkou nic společného.
  • janchor
    A já bláhovej si říkal, jakou radost vám určitě udělá seznam aut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit