Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v recenzi na hru o jezdeni a honičkách nespomenout jizdni model a umelou inteligenci je hodne velky fail.
    Taky se vam to video seka?
    • Co taras, o umele inteligenci tam mluvi. A arkadni jizdni model vidis v akci, nebo ses dival s klapkama na ocich? *1* FAIL
      • o umele inteligenci nemluvi, rika ze si souperi nenechaji nic libit to nic nerika o tom jestli je tam treba catch up, jestli cheatuji a pod. jak poznam jizdni model, to jest jak auto reaguje na ovladani z videa? To se da? Ty seš asi nejakej totalni koko. *11*
        • A z toho si neodvodis, ze asi UI nebude uplne blba? O kecupech nemluvi protoze tam nejsou (soudim podle dema...) *7* jizdni model asi takovej, jakej muze podle videa byt = destrukce minimalni, ale uplna arkada taky ne. OK, asi ti to meli napsat velkym cervenym blikajicim fontem...
        • pič. zas to skočilo na jinej nick tenhle chat je napič
  • jindra.veliky
    ta grafika je tragicka, to je jako kdyz pouzily engine ze ctyrky *7*
  • zatial som to začal da sa ako na GTA to nemá iba akurat grafiky je to pekne a hlavne animacie postav su brutalné realistické
  • Mechwarrior_bw
    možno je to dobrá hra ale nejak sa nedokážem preniesť cez to prevtelovanie :(
    • Tak si koukej vzpomenout, jaké to je si hrát a osvoboď se od těch pseudorealistických pohnutek. Je to hra přece.
      • Mechwarrior_bw
        snažil som sa, nejde to...
        • Sto lidí, sto chutí. *3*
          • Ber to takhle. Tanner je v komatu, tudiz se mu to prevtelovani jakoby jenom zda (to, ze to jeho kolegove berou vazne muze byt zase na doporuceni lekaru) a vzhledem k tomu, ze ma v pokoji pustenou televizi si muze v hlave ten pribeh poskladat.
            • Já to tak beru, Mechwarrior ne.
  • johnysak
    Sakra nemužete to hodit na youtube. pls *16* *16*
    • co s tim mate za problem? ja to prehravam pres wifi, kabel doma i kabel na koleji a pokazde mi to okamzite nacte.
      • jo načítá to solidně rychle ale prostě nevim čim to je ale video se seká, na yt koukám na fullhd videa bez problémů ve fullscreenu a tady ani náhodou
    • jo souhlasim, na mim netbooku, kterej ted musim bohužel používat, tyto skvělé stránky jedou nesnesitelně pomalu.
    • jindra.veliky
      tam by si v budoucnu pred videa nemohli davat reklamy za penizky kapis to? *16*
    • no driver nic moc. 8 bych tomu nedal.

      Sem ale zvedav na recenzi Rage protoze to zatim vypada na Carmacuv hype v podobě vydani Fallout 3 2011. za mě driver 6/10 Rage 7/10 (alespon dokud se nedoresi doskakovani textur)
      • jindra.veliky
        za me ma rage zatim 10/10 a to jsem dohral jen jednu misi !!! je to narez *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • přesně, ten media player co tu je je TRAGICKEJ *16* *16* *16* *16*
      • ja uz automaticky ked vidim nejake video na tiscali idem to vyhladat na youtube lebo toto co tu maju to je cisty fail, nechapem naco sem ten player tlacia, mozno raz do tyzdna o druhej rano nejake video streamuje ako treba
      • Jo je. Proto delaji na novym, ma byt uz brzo.
        • Ale tak stejne to na ten youtube muzou rovnouhodit, protoze se na to rovnou kouknes z jakyhokoliv padu. Jestli ma android nebo ios je uz pak jedno
          • Na youtube ty videa dávali někdy před rokem a tam jim je kdejakej šašek flagnul a samotný youtube nějaký games.cz neřešil a stahoval je.
  • B.o.b
    Už i demo mě přesvědčilo takže jasná koupě !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit