Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Kdyby mi někdo v časech první Mafie řekl, že v roce 2017 budeme v Mafii bojovat s kultisty a zneškodňovat atomovky, nevěřil bych mu. *15*
    • Mart9
      Extrémní jízda *4*
    • readyxx
      jak to vzali amici tak se neni cemu divit , jeste tam chybej zombi , draci a ufoni, tak snad v nakem dodatku .. usa zeme neomezenych moznosti
      • jamar28
        Jo no, nějaké to voodoo a zombie, to je myslím dost dobrý tip, to se naplní. *2*
  • Prej povedený svět. *15*
  • KrPa
    "vdechnout do sympatického a povedeného světa trochu života"

    tahle veta si nejak sama sobe odporuje
    • Overwatch
      Ten svět mi sympatický a povedený přišel. Na rozdíl některých misí, hratelnosti v open worldu, stealth a dalších průměrných či lehce nadprůměrných prvků.
      • Veskoslav
        A co je na něm sympatické? Mizerný design, graficky žádná sláva, město živě naprosto nepůsobí. Co je na něm sympatického? Zpracování? Mafie I i II měli několikanásobně lepší. Návrh samotného města? Ani to ne, opět předchozí díly zcela jinde i ostatní hry počínaje GTA IV. Opravdu by mě zajímalo, co je na tom sympatické a povedené, protože reakce mrtvé ryby, co je týden mrtvá a smrtelné záškuby možná dávají naději na pořádnou "zombie akci", ale třeba se pletu a hra je jiná na pc než na ostatních platformách, protože i když jsem ji dostal ZDARMA, tak po vyzkoušení konzolové verze jsem ani neměl potřebu tu pc verzi instalovat, natož hrát. Co je skvělé na hře, tak jedině soundtrack. Ten je skvělý a na ebay jsem koupil za "200 Kč" obě vinylové desky, co byly v té "superedici".
      • KrPa
        asi mame jine meritka, dle me je poveden svet, kde je zivot i bez zasahu hrace pripadne se svet meni s drastickymi zasahy do sveta hracem

        je fakt hrozne, jak je furt staricky gothic 1 symbolem skvele fungujicih sveta a nove AAAAAAAA hry na to proste nemaji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit