Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    Libi se mi ten retro styl ze to vypadá úplně stejně jako bf3.... *12*
  • Chce se to umět ovládat hoši, pokud se vám to nelíbí nehrajte to, pokud se vám zdá cena moc vysoká, počkejte si rok na slevu, pokud říkáte, že je 2 nejlepší hrajte 2. Chce to klid není důvod se rozčilovat nebo střík@t nad nějakou hrou.. *2*
  • TheGGG
    tatata, bum bum bum, ratatatata, vžííum, kráách. We need reinforcements. Buch krach tatata, Man down, We have casualties ratata. bůům aaaah. vžůůmm.
    Ku*va já se těším.
    *16* *16* *16*
    • Ty jseš hroznej debílek...
    • Ooooh baby baby oooh
    • tak ses vyřval a teď si můžeš vzít dudlíka
  • "sorry kluci, že to kazím, teprv se to učím"

    BF3 je první ze série, kde jsem se naučil létat s heli a jetem tak, abych byl platným členem týmu. A to asi taky díky tomu, že jsem ho kupoval hned po vydání a měl šanci se tam taky dostat, než to začala obsazovat stále stejná dua lidí. Tutorial by mi tehdá v BF2 a BC2 bodl, takže KONEČNĚ! *1*
  • ach tato moderna doba, osobne si myslim, ze mapy z predchadzajucich dielov by mali byt samozrejmost a sucast hry, a nie ako platene DLC *11*
  • Redneck
    "Pokud jste soupeře zranili o blíže neurčené, ale podstatné množství zbraní (? zdraví ?) a následně jej někdo dorazí, vy dostanete za svou asistenci také kill."

    Buď jsem natvrdlej anebo by to chtělo edit.
    • Natvrdlý nejsi ty, pravda to být
      • Známe se my?
        • Stalo se něco? Měl jsem právě pocit, jako by milion hlasů vykřiklo hrůzou a bylo naráz umlčeno
          • to byl mladej Anakin a jeho "yypieeee"
  • kennyB
    Bylo by dobrý, kdyby v second assault bylo metro, protože podle ukázek budou mapy dost velký, tak nějaká jen pro pěchotu by se hodila.
    • Metro si strc niekam. M320 a nade spamu mam dost, dakujem. Chcem pocit aky som mal pri BF2 a niektorych mapach BC2 a ne hrat s bandou kktov, ktori vedia len navolit granat a hadzat.
      • kennyB
        Jenže metro byla dost hraná mapa. Vždy, když jsem se chtěl připojit k serveru, kde se hrálo jenom metro, jsem musel docela dlouho čekat, než jsem se dostal na řadu *3*
        • to bohuzel nic nemeni na tom, ze metro je imbalanced mapa.
  • Neurazte se ,ale tak proc lidi co to okamzite odsuzuji nevydaji vlastni hru ? Nechapu co vzdycky vsichni od toho ocekavate . Ja si myslim , ze zmen je tam spousty a pro ty co tvrdej , ze je to jen mapa do Bf3. je videt ,ze ste bf3 moc nehrali . Navic nikdy to realita nebude,protoze by se to pak nedalo hrat tak, aby to kazdyho bavilo. A jestli pada barak doleva nebo doprava , je uspech ze tam alespon neco pada. Ja sem spokojenej .
    • kdyby EA s Dice v soucasne dobe podporovali moderskou komunitu, vydali poradne mod tools, editory a dokumentaci, tak by nikdo nemusel delat novou hru a hraci by si to upravili sami, ale predstava ze by si hraci pridavali do hry nove mapy a mody zadarmo pro ne musi byt naprosto odpudiva
    • Spades
      Protoze nejde o to, ze by to bylo tezke naprogramovat, jde o to, ze je to spatny desing, zamereny na casual hrace. BF4 se o dost zlepsi podle prvotnich informci, ale furt to neni to prave, jak tomu bylo u BF2.

      Vsichni hraci proste chcou BF2 na Frostbite 3 (tzn. s destrukci) a podporou modifikaci.
      • JO Bf2 bylo best to je fakt . Ta trojka byla uz dost odlehcena ,ale tak stejne ji hraju do ted a na 4ku se jen tesim . At to stoji co chce . pokud mi to vydrzi dva roky jako bf3 ,tak penez nelituju .
  • Veskoslav
    Jako uvažuji o koupi, co Bf3 mám jenom základní hru, takže pokud bude nějaký rozumný season pack, tak bych o tom i uvažoval. Pokud ne, zůstanu nadále u PlanetSide 2:)
  • BF4 DLC Second Assault a přinese čtyři mapy z Battlefieldu 3, a bude samozřejmě placené i pro ty kdo už BF3 mají že?
    Je to docela ubohé, zvláštěpak když zabili moderskou komunitu...
    • preto si BF4 nekupujem, ako inak im dat vediet ze su to retardi a komercaci
    • Njn EA,čekal někdo něco jinýho?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit