Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ciri! Můj ty Bože. Moc ty informace kolem vývoje a příběhu nesleduji, ale když jsem četl, že bychom měli hrát za druhou postavu, trochu jsem se zděsil. Avšak když jsem zjistil, že to bude zrovna Ciri, mé srdce zaplesalo. Já nemohu býti více spokojen.
    • Tedy až na ten titulek. "Geraltova žačka"? No podle knihy je to mnohem, mnohem víc než jen žačka, ale to je jen takové hnidopištví. Rozhodně velká spokojenost!
      • Možná nechcou spoilovat. Vzhledem k tomu, že dnešní společnost je (mimo jiné) na spoilování velice citlivá. *1*
      • zcna pichana muze byt stale zacka
        • No asi jsi nečetl knihy co?
    • Amen
    • morokura
      Amen
      • alah akbar
  • lol když hraju rpg tak určite nechci aby mi scenarista dal do ruky nekoho jineho když on chce
    • A zrovna v pripade Ciri bych byl radsi kdyby mi ji dal scenarista do ruky od jednicky misto Geralta :D
    • budes delat to co chce on, ne to co chces ty. Pokud chces delat to co chces ty, vytvor si vlastni hru. A ne, ze si za to zaplatil neni padny argument.
  • Pozerám z obrázkov, že Ciri stratila niekde stratila zaklínačský medailón. Hra to bude asi dobrá, ale príbeh a postavy dostanú kôli 'cool' efektu dobre nafrak. ;)
    • misho8723
      Má aj medailón v tvare mačky, len ho ma priviazaný ku opasku
      http://static.cdprojektred.com/thewitcher/upload/mkt/ciri3.jpg

      A nechápem prečo jeho odstránenie by ju malo spraviť viac "cool"..skús mi to vysvetliť
      • Nejen ji, ale všechny. Geralt a jeho náhlé zdědkovatění (zaklínači téměř nestárnou, Geraltovi je přes 100 let a najednou ve třetím díle vypadá jak kdyby se chystal v nejbližší době na casting pro roli Gandalfa), Triss a její výstřihy až po kolena (v knihách jasně uvedeno, že díky jizvám nikdy nebude nosit šaty s výstřihem), Ciri a její jizva na tváři (tady sotva jizvička), Yennefer a její téměř minimální kudrnaté vlasy a téměř neexistující fialkové oči. Mohl bych pokračovat.

        Jako je to sice jen hra a tvůrci se ji snaží prodat kde čím, ale i tak mě pokaždé zamrzí, když vidím, jak si upravují vzhledy postav ke svému obrazu a nedrží se předlohy. Ale je to spíše hnidopišství.
        Zakl hry považuji spíše jako DLC ke knížkám :D
        I tak ale držím tvůrcům maximálně palce, ať v prodejích nadrtí DA a ať se zapíší do historie jako nejlepší a nejlépe prodávaná RPG hra.
        • To, že je Geralt mutant neznamená, že nestárne a přece jen mu je už opravdu dost přes 100 let a tak si snad vzhled "padesátníka" může dovolit. Mimoto ten dojem dělá hlavně to, že se jaksi přestal holit a že jsou přirozeně jeho vlasy a vousy bílé (což s těmi vousy vynikne o to víc).

          Triss je ok, výstřihy už nejsou tak hrozné, i když tady tu výhradu trochu chápu (osobně s tím ale problém nemám).

          U Ciri nevidím problém a jizva má dle mého odpovídající velikost a stav (víš, že se jizvy hojí, že?)

          Ona hlavně herní zaklínačská série není přesným zrcadlem písemné předlohy (což jde stejně hodně těžko - VŽDYCKY se najdou takoví, kteří měli o vzhledu postav atd. při čtení jinou představu, než autoři) a sám Sapkowski od ní dal dávno ruce pryč, takže s těmihle drobnostmi nemá vůbec smysl lámat si hlavu.
          Pokud postavy nezmění úplně zásadním způsobem (respektive nezprzní) a udrží si výpravnou kvalitu předchozích dílů, tak budu nadmíru spokojen
          • Ještě dodám: reprodukce knižních postav je silně subjektivní záležitost a když takovou postavu slovy popíšeš 10 různým kreslířům, tak dostaneš 10 různých výsledků
            • vím, že se jizvy časem hojí, ale ne až takhle. Zatímco Ciriina jizva časem mizí, tak geraltova naopak nabírá na hloubce?
              A představa vzhledu postavy je subjektivní záležitostí, s tím souhlasím :) Proto říkám, že si z toho nic nedělám. Jen když si nějakové takové "větší" změny všimnu, tak si řeknu hmmmm... http://i.imgur.com/Tnvyn.gif
        • misho8723
          Triss a jej výstrihy? Možno tak v jednotke, ale v dvojke som nevidel žeby mala výstrih (iba v tých prás scénach, kde bola nahá) http://vignette3.wikia.nocookie.net/witcher/images/6/6c/Tw2_journal_Triss.png/revision/latest?cb=20110529041003

          Videl si obrázky zo Zaklínača 3, kde je Geralt oholený? V podstate vyzerá tak isto staro ako v dvojke a aj tak neviem ako urobí starnutie z postavy "cool" - to by ho mali omladiť aby bol viac "cool" nie?..
          Neviem ako ty, ale tú jazvu u Ciri som si predstavoval v podstate tak ako je zobrazená na tých screenoch, a čo som čítal fóra, tak väčšina ľudí sú spokojní s tým ako jej ju urobili.. S očami Yennefer nemám najmenší problém, má ich fialové, tak nemám čo riešiť.. Ciri má zelené, tiež žiadny problém.. s vlasami u Yennefer neviem no, má ich podľa mňa v pohode (az takéto drobnosti si sám nepamätám).. zase tak si nezakladám na tom aby bolo presne ako v knižkách.. ani autori knižiek si toľko nezakladajú na vzhľade ich postáv ako čitatelia ich diel.. a netreba zabúdať, že v hrách čas od konca knižiek dosť pokročil, tak zmeny v vzhľade postáv sa dajú čakať..
          Ja si myslím, že CD Projekt RED sa dosť pridržiavajú knižiek, o dosť viac ako sa západné firmy držia iných licencovaných svetov.. skôr mám problém s tou kušou čo má Geralt v trojke, ale to sa zase dá tak obísť, že ju proste človek nebude používať
          • jj jak říkám, já s tím nemám nijak extra velký problém, ale i tak to pokaždé lehce trkne, když vidím nějakou takovouhle změnu oproti předloze. Ale rozhodně to není nic, kvůli čemu bych vyráběl voodoo panenky vývojářů :D
            Tu Ciri jsem si teda ale rozhodně takhle při čtení knížky nepředstavoval. Díra v obličeji zanechá mnohem větší jizvu a hlavně ne takovou rovnou, jako má na screenech. Takhle to vypadá jako by ji spíš škrábl nějaký gryff. Navíc přeci byla úplně zničená, když svou jizvu viděla. Místo toho má vrďáckou geralt-like jizvu.
            Screeny Geralta jsem samozřejmě viděl, včetně gameplayů, ale i oholený vypadá mnohem starší, než vypadal ve druhém díle a jak říkám zaklínači stárnou pomaleji, takže nějakých 5,10,15 let by na něm nemělo být nijak extra poznat. O "cool" efektu ze stárnutí teda ale nic nevím.
            A k těm očím - ehm...
            http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140605203419/wiedzmin/images/a/ac/Yennefer_w_W3_HQ.jpg
            http://scifimonkeys.com/wp-content/uploads/2014/10/the-witcher-3-wild-hunt-opening-cinematic-the-trailjpg-415d12_1280w.jpg

            Hej a ta kuš j taky mě překvapila, co tam blbnou :D Asi inspirace Assassins Creedy nebo nvm. Spíš bych mu uvěřil luk od dryád z brokylonu.
        • Tady mozna bude rozdil v tom, ze v te knizce je to nejak popsane a nejak si to predstavis (a kazdy si to predstavi jinak). Kdyz ti pak nekdo ukaze ve hre obraz te postavy, tak se v zasade jedna o jeho predstavu a ta se nemusi shodovat s tou tvou.

          Ale teda souhlasim s tim starnoucim Geraltem, ten me trochu zamrzel.
          • Ony "představy" byly poměrně přesně explicitně popsány.
        • Na to nelze říci nic jiného než souhlas. A i ten odklad ať je jen ku prospěchu hry jak optimalizace, tak propracovanosti questů (už mohou ladit maximálně mouchy).

          Ať je to best RPG. Mě na Szapkowského Zaklínači dostávalo, jak dokázal tu slovanskou mytologii a i pohádky a ne jen ty slovanské geniálně zakomponovat do svých knih.
    • http://yepan.net/data/file/news/3546856691_ce7ba9ee_img1892_05.jpg

      Říkal si něco?
    • Vrook
      Tak to bejvá, proto je potřeba ke hrám o zaklínači přistupovat jako k "něčemu navíc" a v tom případě je to docela slušnej nášup.. Ale pro fanouška je určitě podstatnější, že už je venku i s českym překladem Bouřková sezona - nová kniha od Sapkowskiho.. Ještě jsem se do ní teda nepustil a asi to nechám po zkouškách (ne že bych se nějak věnoval studiu, ale zrovna louskám Palahniuka, jako vždy kolem Vánoc), ale alespoň je na co se těšit.
      • Bouřková sezona je výborná. Len má veľký nedostatok. Je hrozné krátka. Ale sklamaný som nebol.
  • Tak to jdu nabrouslit brusle...
    • Nebyla by to špatná herní jednohubka. Jestli teda myslíš to co myslím já.
  • Bleh, néé, ja ji nesnášel, rozmazlená, problémy působící, nudná... bude to znít divně, ale jediná scéna s ní, která mne doopravdy bavila byla ta, ve které ji Bonhart pobil ty kamarády před očima. Jo, hnus, ale já ji fakt neměl rád =D
    • Ah, ačkoliv nemohu souhlasit s první částí tvé zprávy, scéna kde Leo pobil potkany byla přímo dokonalá. Leo Bonhart, byť outsider, se od té doby stal jednou z mých nejoblíbenějších postav ze světa Zaklínače. Daleko více než všechny čarodějky či Marigold.
      • Tak, tak, taky jsem ho okamžitě miloval. Byl totiž skvěle napsanej, nemyslím, že šlo děsivost postavy vykreslit líp, než jak to udělal Sapkowski - totiž že Bonharta v podvlíkačkách se báli i jeho slouhové v plný zbroji.
        • Jo a ty zaklínačské medailony co sbíral. Byl to borec. Když to tak člověk vezme, tak Jak Cirti tak Geralt našli svoji nemesis a dali je jen se štěstím. Bonhart a Vilgeforz. No já osobně čekal a těšil se, že s Bonharten změří síly i Geralt. Škoda nestalo se.
          • Ano, PŘESNĚ tak, pokud měl někdo sundat Bonharta, tak to měl být Geralt a ne ta zatracená fiflena... a Vilgefortz to měl přežít, pač byl prostě frajer. I když když spálil Regise, přiznám se, že to bylo podruhé v životě, co jsem u knížky na férovku bulel =D.

            Poprvé to bylo v Silmarillionu v baladě o Belegu Lučištníkovi. Jen tak mimochodem.
            • Silmarilionu toho bylo skoro i více. Těch silných momentů je tam kupa.
    • Ked bola mala tak urcite bola rozmaznana, ved predsa bola princezna. No nemyslim si, ze po tom co zazila, je stale to male rozmaznane dievcatko.
      Teraz je to skor rozmazane dievcatko.. nepriatelia vidia len nieco rozmazane co ich zlozi k zemi, ani nestihnu pochopit co sa vlastne deje *1*
  • ukaž kozy!! *1* *1*
  • Nedavno som docital poslednu knihu. V piatok mi zacina dovolenka takze sa chystam na prejdenie Zaklinaca 2, dufal som, ze vo februari si uz zahram aj trojku ale snad to nejak vydrzim :)
    • Myslíš tu co vyšla teď v prosinci?
      • Bohuzial, to som zistil len vdaka tuto komentarom. Takze beriem spat co som napisal. 8cku ale idem citat teraz urcite :)
  • Doufám že se setkáme aspoň s jedním jednorožcem :D
  • Díky za spoiler, právě jsem začal číst Vež Vlaštovky.

    Ale nikdo nemohl vědět, nvm.
    • V pohodě hra není kánon a všechno si vymýšlejí takže žáden spoiler
  • tak trochu jsem doufal že druhou hratelnou postavou bude ciri v v knihách jsem jsi ji moc oblíbil :) To čekáni mně asi zabije :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit