Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po právě ukončeném týdením trialu (tak za něco stojí akorát imperial agent story/gameplay, ostatní je trapárna) se jen směju všem, co za tohle solí měsíční (ne jen) "fíčka"
    bye bye
    • Thrax
      Kritika od lidí co celou hru prošli za týden a ještě v trialu je vrchol ignorace *16* . Měly byste se nad sebou zamyslet a nekazit lidem dobrou náladu *7*. Beztak kdyby SW byl F2P, tak to většina hraje, sice nadává na kde co, ale hraje. *6*
      • Jak dlouho podle tebe musim teda hru hrat, abych mohl rict ze me nebavi? Staci muj mesic, abych rekl ze SWTOR ma fakt bliz k singlu nez k MMO?
      • pravda, kdyby tenhle automat na koridor byl f2P tak bych to hrál dokud by to nechtělo vhodit další peníze... pokud jde o lidi co to hrajou - jakej si level šašku? a copak si předvedl za gameplay? odpovím si sám, akorát si cáloval a doběhl dál v single-player koridoru...
        • Thrax
          Za toho šaška bych ti dal hlavu *16*. Jinak 50 + alti, hraju už od bety. Názor nikomu neberu a chápu, že to někoho nebaví, ale vynášení ortel po týdnu a ohánět se placením je ubohý. *6*
          • me stacilo prvni hodina abych si udelal obrazek ze to je opravu fail q nuda a ta trapna grafika, mobove co se chovaj jak voskovy figuriny urcite je to krok zpet :p latka je az moc vysoka, swotr tak leda zadarmo :p
          • ... šašku :-D
          • A k cemu ten trial teda je nez k tomu aby si clovek udelal nazor?
          • hlavu si šetři, máš šaška v avataru a přitom si myslíš, že jsi 50+ Sith *1*
            chápu, že to někoho baví a hraje to měsíce, i tak si ale ubohej....
    • Cahir
      Prošel jsi všechny postavy za tejden jo? Na čem jedeš?
      • 7days SWTOR free trial.. tak nějak *2*
      • Ringwraith
        Tak očividně na SWtOR, ne? *15*
  • GW2 a D3 mi tento rok jistí dokonale. :)
    • thisway
    • SW:TOR je sice dobrá hra, ale stále mi to přijde hlavně jako singleplayer. A ano hrál jsem to a udělal jsem 42 lvl. Přesto mě to potom přestalo bavit. Rozhodně jim však uděluji plus za práci na vylepšení Guild. Sice jen GB, ale časem toho snad přibude více :) .
      • souhlas... bohužel ten single-player kazí MMO/gambling mechanismy (a asi i "vice versa "), snad příště... *1*
      • Naprosto s tebou souhlasím a prakticky jsem zažil to samé.
  • Moznost osobni upravy UI na tohle jsem cekal..a musim rict,ze se to povedlo.Je to lehce ovladatelne a prinasi to presne to co hraci chteli-good job! Legacy system je sam o sobe vyborny napad a pridava dalsi motivaci k hrani
    • Ringwraith
      Já nechci nějak chytračit, ale ovládání UI je naprosto standardní featura všech MMO už několik let.

      Jistě, Bioware dělá první MMO, ale kdyby Sony najednou začlo dělat auta, tak taky nezapomene na dveře...

      Ale přece jen... lepší pozdě než nikdy.
      • ono například ve wowku je to až záležitostí addonu, jinak nevím, jestli kdy šlo tak moc měnit ui, jak je to teď. tak bych se všema mmočkama neoháněl. navíc tak pozdě to není. a na druhou stranu to není až tak výrazný prvek, bez kterého se hráč nemůže obejít.
        • ale tak proto ty addony umoznili
        • Ringwraith
          Jistě, to je věc názoru.

          Hraju jiné MMO a náramně se mi hodilo, že si můžu 100% všechno dát kam chci a 100% si vyfiltrovat, které kanály chci v jednotlivých záložkách chatu. Dále velikost chatu, velikost písma v chatu, barva textu jednotlivých kanálů v záložkách... no prostě 100% cokoliv.

          Jo, dokud tu možnost nemáš, tak ti nechybí... ale jakmile to jednou vyzkoušíš, tak začne.
          • praseek
            Tak ono to tam ve velmi zjednodušené fomě bylo - chatovací okno nebylo nijak fixní, stejně jako barva písma příspěvků v něm od různých odesilatelů, definovatelný karty atd.
            Bohužel nastavení UI končilo u toho, že sis mohl zapnout sidebary a bottom bar. Což je tedy naštěstí pro mě rozdělení, na který jsem zvyklý z dřívějška. Ale uvítám, že s tím po dnešku můžu hejbat jak chci a měnit tomu velikost
      • asi tak..a neni to uplne stadartni.Co si pamatuju tak v Conanovi snad neslo upravit vubec nic
        • ikdyz..ted jsem si vzpomnel ze sly stahnou UI z netu vlastne:)
        • Ringwraith
          Ah, tak to jsem nevěděl, má chyba.

          Každopádně to nemění nic na tom, že je dobrým zvykem to mít už od začátku.
          • jasne..v dnesni dobe rozhodne
  • Ringwraith
    Škoda, že ranked warzóny to nezvládly.
    http://www.swtor.com/blog/update-ranked-warzones-game-update-1.2

    I když ono dělat něco s Bioware verzí Hero Enginu asi nebude žádný med.

    Každopádně 1.2 je tedy venku - a já se zaujetím sleduju, jak se situace kolem SWtOR bude dál vyvíjet. Zaslechl jsem totiž mezi lidmi, že pro spoustu z nich 1.2 rozhodne, zda budou hrát dál... tak uvidíme.
  • Jen at pridavaji a pridavaji SW si zaplatim znova az nejdriv na novej rok jak bude poradnej obsah :) . Diablo3 cekani zkrati :)
  • Tak co? Jak hra vypadá po tom čase co je venku?:) Udělal jsem dobře, že jsem nenaletěl?
    • praseek
      Já ti nabídnu jiný názor - hraji od prelaunche, máme partu pohodovejch lidí se kterou jsme prošli téměř veškerý obsah, naše guilda pořád roste (i když ne tempem desítek memberů za týden - ale to ani nikdy nebyly naše ambice), raidujeme, vybavujeme sebe a čerstvé padesátky a chodíme PVP, děláme eventy, levelujeme si alty (ať už kvůli příběhovejm linkám nebo chuti zkusit jiný styl hraní) a pořád je to sranda a baví nás to a stále je co objevovat a co dělat. Zdaleka za ty tři/čtyři měsíce nemáme prošlou celou hru, nemáme všecky achievementy a podobné věci. Ani ty největší HC hráči u nás nemají ještě vše vymaxované, ta hra je obrovská. A navíc, to zapracování dabingu a možnosti voleb do MMO je prostě naprosto vychytaný, takovýhle zážitek ti jiná hra nenabídnne. A to beru v potaz i tak příběhově silné LotRO, prostě tohle je úplně jiná atmosféra než když pozoruješ cutscénu a pak čteš dvě stránky toho, co němé postavy říkají.
      Peněz nelituji, ba naopak, jsem rozhodnut si v předprodeji koupit další datadisk, až nějaký bude. V té hře se mi ještě nestalo, že bych se nudil, chodil od ničeho k ničemu a hledal něco/někoho do čeho píchnout (a podotýkám, že hraji téměř každý den).
      Ale pozor - pokud ti svět Star Wars nic neříká, tak to zvaž. Hra je to povedená, je to přesně takový mix toho všeho toho dobrého z MMO žánru a Star Wars (byť s důrazem na KotOR), který jsem doufal, že dostanu. Dokud mě ta hra bude bavit, tak jako do teď, tak se nechystám přesedlat na jinou
      • Ringwraith
        Zdá se, že jsi ten pravý koho se zeptat.

        Jak je to s levelovacími zónami.

        Slyšel jsem, že jsou v rámci jedné frakce stejné - tedy, že za každý class si projdeš stejné lokace a stejné sidequesty, jen story questy se liší.

        Je to tak?
        • Prvni low zona je samostatna, druha zona je okoli hlavniho mesta dane frakce, treti zona je mirror - jedni ju maj driv, druzi nejak pozdeji. A naopak. Takze se taky nepotkaji, ale dalsi zony uz jsou spolecny. Nejhezci mi prisel Tatooine.
          • Ringwraith
            praasek - jj, hrál jsem jeden ten free weekend a aspoň ze začátku na mě ten KotOR dýchl.

            Za zkoušku stojí.
            • Ringwraith
              Viš, mě hlavně fascinuje jakých chyb se někdy Bioware dopouští. Lidi mě už nazývali často trollem a haterem, ale já bohužel nekoupil alpha verzi enginu a neprohlásil, že moji programátoři to opraví. To Bioware. A pak mají tuny lidí pády FPS až pod 10 když mají víc jak pět lidí na obrazovce. (Kdyžtak k tomuto můžu vyhrabat linky s důkazy.)

              Těsně po vydání hry Bioware nkoho zabanovali, že šel vybírat highlevel truhly za lowlevel char. Já to tu tehdy zmínil a dostalo se mi nevybíravých nadávek a označení hater. Já bych spíš řekl, že je designová chyba, že lowlevel char může vybírat highlevel truhly a být za to banován.

              Fascinuje mě, že to je v dnešní době možné u tak velké společnosti s tak obrovským a obrovsky vyhypovaným projektem.

              Pointa - SWtOR mohlo být lepší. Technicky. A možná i obsahem, i když to můžu v zásadě soudit jen z doslechu.

              Ale jo, za zkoušku stojí, znovu opakuju. Ale na chyby Bioware a EA doplácí nejvíc fandové jako ty.
            • praseek
              Škoda, že tě to v testu pustí jen do prvních 15 levelů. Třeba jako velký fanda Kotoru jsem si naprosto užil Taris. Nemluvě o příběhu flashpointů, zejména těch, kam se dostaneš na obou stranách kolem lvl 30-40 (Taral V a Maelstorm Prison respektive Boarding Party a The Foundry)
          • je rozdil jestli hrajes pvp/pve server?hraju jen pve takze nevim ale jak rikas jsou to mirrory treba na jinem lvl..treba Balmorra je Empire 15-20 lvl,Republic 30-35 lvl takze mi neni jasne jak muze pvp fungovat
            • Balmorra pro empire je proste jina instance jak Balmorra pro republiku. Hraci cizich frakci se na te planete nepotkaji. To same na te druhe planete, se kterou se Balmorra switchuje. (uz nepamatuju jmeno)
          • Ringwraith
            Ne, nemyslel jsem zóny v rámci obou frakcí.

            Jde mi o toto:
            1. Hraješ za Impérium Sith Warriora - procházíš jednu zónu po druhé a plníš v nich side questy a do toho svůj hlavní příběh.
            2. Hraješ za Impérium Bounty Huntera - procházíš jednu zónu po druhé a plníš v nich side questy a do toho svůj hlavní příběh.
            2. Hraješ za Impérium Sith Inquisitora - procházíš jednu zónu po druhé a plníš v nich side questy a do toho svůj hlavní příběh.
            atd.

            Budou ty zóny, jejich pořadí a jejich sidequesty stejné pro všechny případy?
            • praseek
              Ten začátek je asi takovýhle - Pro Sith Warriora a Sith Inquisitora začínáš na stejné planetě (Korriban), Bounty Hunter a Agent (Nal Hutta) jsou taky na stejné planetě. V rámci té planety máš jednak svou příběhovou linku (naprosto odlišné questy) a pak klasické questy, jak to znáš z jiných her, které nabereš od NPCček v těch lokalitách. Samozřejmě se v rámci toho systému rozhodnutí můžeš vydat jiným směrem (tzn například místo toho abys někomu vyhrožoval od něj přijmeš typ, že podobnou věc co ty sháníš má banda neřádů někde za městem a půjdeš srovnat je). Po úvodních planetách tě to dovede jednak na flotilu, která slouží jako takový ten výchozí hub pro celou frakci a pak na hlavní planetu (v češtině to zní divně - prostě "capital planet"). Tady máš zase questy unikátní pro svou classu (i s tím, že si procházíš vlastní zóny kam se třeba s jinou classou nepodíváš) a taky ti přibude mimo těch questů od NPCček speciální questová řada s příběhem pro danou planetu. Tam už záleží na tvých rozhodnutích daleko víc, než u obyčejných questů, protože se podle toho vyvíjí ten příběh na planetě. A jakmile dokončíš tuhle linku, tak se ti objeví možnost tam dělat Bonus series, jakousi nadstavbovou příběhovou linku, která je ovšem o několik lvlů nad tím rozmezím, který ti hra doporučuje pro danou oblast.
              Ten postup planetami je od té hlavní daný příběhem u všech stejně, protože jsou rozděleny podle lvlů (tzn na jedné se objevují mobové v tom kterém rozmezí lvlů). Navíc u každý classy máš v příběhu nějaké questy, které se odehrávají na nějakých stanicích nebo lodích, kam se zase jiné classy nedostanou.
              Důležitá poznámka - Republika má pořadí, na které planety půjdeš trochu jinak. Když tě u impéria posílají po Dromund Kaasu nejprve na Balmorru a Nar Shaddaa, kdežto za Republiku se na Balmorru dostaneš v příběhu až kolem levelu 35.
              Však si tu hru zkus, v tom sedmidenním trialu budeš mít čas si to prozkoušet za různé classy (a kdybys to vážně chtěl zkusit, mě najdeš za Republiku na serveru The Red Eclipse *3* )
            • :)je mi jasne..tady to tak neni ale neprislo mi to nijak spatne,2 x jsem projel jedno misto a nevadilo to - vice jsem si uzival ty dialogy atd.Kdyz chces tak v pozdejsich lvl se muzes soustredit jen na nektere planety a udelat tam vse-nebo tam udelat jen class q a nechat si ji na priste..zalezi jak se ti dari levelovat
            • Ringwraith
              A abych netajnůstkařil...

              Ptal jsem se proto, že v mých to očích to ubližuje znovuhratelnosti za jiný class. A na tu SWtOR jaksi sází...

              Hraju jiné MMO, a tam je svět stejný pro všechny (žádné rozdělení na frakce), ale zase nabízejí několik zón pro expení na daných levelech, takže na altu prostě zajdeš jinam...
            • pak ma kazda class specialni samostane q nekde na lodich atd kolem 30 lvl a asi i pak-patri to do pribehove linie samo
            • Ringwraith
              Jacob - díky za info.

              Hmm, jistě pro frakce se to lišit musí.
            • ano-s treba trochu pozmenenymi dialogy..Rozdil je empire/republic samozrejme ikdyz prochazis stejne planety
    • Udělal jste dobře, s MMO ta hra nemá nic společného, jediné co je tam dobré je příběh postavy, který je jak nějaký singleplayer, nic víc.
    • Smutně musím říct, že ano. Věřím že SWOTR má našlápnuto ale v součsném stavu nestojí za ty peníze. Osobně mě to bavilo 3 měsíce ale pak jsem měsíc nehrál a když jsem se vrátil tak už to nebylo ono. Prostě to bylo takové nudné a jednotvárné. Příběh je sice super, dialogy taky ale to že neustále rakvím stovky imperiálů mě přišlo nudné. Uvidíme co přinese tenhle patch ale jak tady někdo psal. Já se připojím znovu až za velmi velmi dlouhou dobu. Plus současná politika Bioware a EA mě dali další záminku abych jim neplatil.
  • Trol.diskuzni
    Tak pokud to už i Smutný přestal hrát, pak již nepomůže nic...
  • a za rohem gw2 a d3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit