Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Games.tiscali, skvělý web, ale ta komunita v diskuzích..., jeden vývojář a spekulant vedle druhého. Chtěl bych některá individua vidět naživo, ale když si představím, kdo by se tak mohl pod jednotlivými příspěvky profilovat, tak snad radši ani ne. Pro redaktory Games, diskuze okolo swtor má asi takový význam, jako okolo wow...příliš mnoho zaujatých jedinců.
    • Trol.diskuzni
      Rozes*aná hra, rozes*ané diskuze... Fair enough.
      • Ringwraith
        V podstatě se potvrzuje to, že dnes nemůžeš dělat žádnou kritiku bez toho aniž by tě nazývali zaujatým = haterem.

        Příklad:
        Na Ilumu prostě hra padá spoustě lidí asi na 5 FPS. Jsou k tomu rozbory, tuny videí, dlouhé diskuze, prostě to tak je. Nevymyslel jsem si to já, ani ti lidé, co to tom mluví, prostě to tak je.

        Ale když to zmíníš v diskuzi, tak si zaujatý hater. Jakoby totiž potenciální zájemce o hru nesměl vědět, že ho mohou postihnout pády FPS. Pšššššt, nikomu to neříkejme. Tím pádem možná neměl Aleš Smutný zmiňovat technické problémy s hrou v recenzi Gotham City Impostors a dávat kvůli nim 3/10. Ale to je ta subjektivita, že? Já dávám GCI 7/10.

        A tohle není nějaký hloupý trolling. To je prosté zmínění faktu. Existuje dobře zdokumentovaná možnost pádu FPS na Ilumu. S tím nehne ani Pánbůh. (Ok, ten asi jo.)

        Ale kdysi tu jeden moudrý uživatel napsal, že proti faktům se nejhůře hledá obrana, a tak nejvíc pálí.
        • ty prispevky jsou ale koncipovane stylem:

          Na Ilumu pada FPS a ted koukejte jakou shi@t hru hrajete, kdyz...predstavte si to, na ILUMU vam padne fps....

          Pritom Ilum je 1% ze hry ? Navic Fps je nestabilni jen v PvP oblasti, kde stejne kazdy jen udela daily. Takze kdyz uz chce nekdo psat jak je neco spatne a kritizovat, tak to musi taky napsat v souvislostech a objektivne. Jinak je holt oznacen za hatera.
          • Ringwraith
            Hmm, to sedí s videem jednoho WoW PVP hráče o tom, proč quitnoul SWtOR.

            Nebudu to video ani postovat, protože tam až moc vychvaluje WoW a s něčím tam i nesouhlasím, ale říká tam, že jako pro PvP hráče je pro něj Ilum zklamáním, protože tam všichni chodí jen kvůli daily a musí přežívat otřesné slideshow.

            Takže asi PvP hráči mají smůlu, když to 1% určené pro ně moc nefunguje jak má. Ale je fakt, že SWtOR se jako PvP hra moc neprezentoval, takže PvP hráč tam asi nemá moc co dělat a má zůstat jinde.

            Jinak víš, co mě na tom dopaluje?
            Můžu ti linknout odkaz, kde tvůrce Hero Enginu říká, jak varoval Bioware, že engine není odladěný a připravený pro ostrý provoz. A zástupce Bioware odvětil, že mají stovky programátorů, kteří to dají do kupy. No a existují objektivní a souvislé důkazy o tom, že se jim toto velkohubé prohlášení nepovedlo splnit. Třeba spousta Youtube videí ukazující ono zmiňované slideshow.
            • Ano, hraci co se chce venovat primarne PvP nenabizi Swtor plne vyziti. Nicmene pro hrace co si da PvE a obcas PvP je to v pohode. Osobne si myslim, ze tam jsou podstatnejsi nedostatky co shazuji hratelnost nez Ilum.
    • Ringwraith
      Myslíš lidi, co říkají svůj názor? Takové bych taky nechtěl vidět naživo, monstra jedna.

      Ale myslím, že např. Petr Poláček za ně bude rád... sám přece pořád zmiňuje, že recenze na Games.cz jsou velmi subjektivní... tak je snad jen dobře, když jsou takoví i diskutéři. Bez nich by ta diskuze jaksi postrádala smysl.

      No, můžu ti ale doporučit navštívení nějaké přesně orientované fanstránky. Tam se lidi většinou drží jednotných názorů a ti vyčnívající jsou vykopnuti.

      Jinak nevím, koho považuješ za zaujatého, ale já považuju třeba sebe. Vůči Bioware a hlavně mnohem víc EA. Z toho, co provádí mi jde hlava kolem. A nejenom kolem SwtOR, ale prostě celkově. Hezky to vystihl Jim Sterling tady v poslední větě: http://www.destructoid.com/better-business-bureau-says-ea-lied-about-mass-effect-3-225725.phtml

      Dá se říct, že mám až morbidní zvědavost jak se to bude celé dál vyvíjet.
  • 2 dny jsem stahoval trial, hrál jsem to asi 5 minut a slo to z disku..
    • Thrax
      J měl vybrat odpověď v rozhovoru a bohužel to nezvládl *5*. Tak šla hra z disku *6*
    • Cahir
      Takovejch pacientů tady máme víc. Můžeš si podat ruku s Ghastykem...
    • To vis kdyz za tech 5 min si ani nestacis vybrat charakter, upravit ho a naloadovat do hry , ono se vlastne vubec divim, ze jsi dokazal hru stahnout a nainstalovat , pri tve obrovske inteligenci.


      Miluji tyhlety idioty, kde hodonta sdeleni prispevku se rovna prilepenemu lejnu na bote :-)
      Nicmene jeste se da prihlednout k zamerne provokaci prispivatele v opacnem pripade by se jednalo o zavaznou dusevni poruchu.
  • Trol.diskuzni
    Chybí mi tady nějací poctiví biodroni, kampak se asi poděli?
    • praseek
      Drtivá většina bude v Novare Coast nebo Explosive conflict *3*
  • Trol.diskuzni
    Tak pokud to už i Smutný přestal hrát, pak již nepomůže nic...
  • Ringwraith
    Škoda, že ranked warzóny to nezvládly.
    http://www.swtor.com/blog/update-ranked-warzones-game-update-1.2

    I když ono dělat něco s Bioware verzí Hero Enginu asi nebude žádný med.

    Každopádně 1.2 je tedy venku - a já se zaujetím sleduju, jak se situace kolem SWtOR bude dál vyvíjet. Zaslechl jsem totiž mezi lidmi, že pro spoustu z nich 1.2 rozhodne, zda budou hrát dál... tak uvidíme.
  • Moznost osobni upravy UI na tohle jsem cekal..a musim rict,ze se to povedlo.Je to lehce ovladatelne a prinasi to presne to co hraci chteli-good job! Legacy system je sam o sobe vyborny napad a pridava dalsi motivaci k hrani
    • Ringwraith
      Já nechci nějak chytračit, ale ovládání UI je naprosto standardní featura všech MMO už několik let.

      Jistě, Bioware dělá první MMO, ale kdyby Sony najednou začlo dělat auta, tak taky nezapomene na dveře...

      Ale přece jen... lepší pozdě než nikdy.
      • ono například ve wowku je to až záležitostí addonu, jinak nevím, jestli kdy šlo tak moc měnit ui, jak je to teď. tak bych se všema mmočkama neoháněl. navíc tak pozdě to není. a na druhou stranu to není až tak výrazný prvek, bez kterého se hráč nemůže obejít.
        • ale tak proto ty addony umoznili
        • Ringwraith
          Jistě, to je věc názoru.

          Hraju jiné MMO a náramně se mi hodilo, že si můžu 100% všechno dát kam chci a 100% si vyfiltrovat, které kanály chci v jednotlivých záložkách chatu. Dále velikost chatu, velikost písma v chatu, barva textu jednotlivých kanálů v záložkách... no prostě 100% cokoliv.

          Jo, dokud tu možnost nemáš, tak ti nechybí... ale jakmile to jednou vyzkoušíš, tak začne.
          • praseek
            Tak ono to tam ve velmi zjednodušené fomě bylo - chatovací okno nebylo nijak fixní, stejně jako barva písma příspěvků v něm od různých odesilatelů, definovatelný karty atd.
            Bohužel nastavení UI končilo u toho, že sis mohl zapnout sidebary a bottom bar. Což je tedy naštěstí pro mě rozdělení, na který jsem zvyklý z dřívějška. Ale uvítám, že s tím po dnešku můžu hejbat jak chci a měnit tomu velikost
      • asi tak..a neni to uplne stadartni.Co si pamatuju tak v Conanovi snad neslo upravit vubec nic
        • ikdyz..ted jsem si vzpomnel ze sly stahnou UI z netu vlastne:)
        • Ringwraith
          Ah, tak to jsem nevěděl, má chyba.

          Každopádně to nemění nic na tom, že je dobrým zvykem to mít už od začátku.
          • jasne..v dnesni dobe rozhodne
  • po právě ukončeném týdením trialu (tak za něco stojí akorát imperial agent story/gameplay, ostatní je trapárna) se jen směju všem, co za tohle solí měsíční (ne jen) "fíčka"
    bye bye
    • Thrax
      Kritika od lidí co celou hru prošli za týden a ještě v trialu je vrchol ignorace *16* . Měly byste se nad sebou zamyslet a nekazit lidem dobrou náladu *7*. Beztak kdyby SW byl F2P, tak to většina hraje, sice nadává na kde co, ale hraje. *6*
      • Jak dlouho podle tebe musim teda hru hrat, abych mohl rict ze me nebavi? Staci muj mesic, abych rekl ze SWTOR ma fakt bliz k singlu nez k MMO?
      • pravda, kdyby tenhle automat na koridor byl f2P tak bych to hrál dokud by to nechtělo vhodit další peníze... pokud jde o lidi co to hrajou - jakej si level šašku? a copak si předvedl za gameplay? odpovím si sám, akorát si cáloval a doběhl dál v single-player koridoru...
        • Thrax
          Za toho šaška bych ti dal hlavu *16*. Jinak 50 + alti, hraju už od bety. Názor nikomu neberu a chápu, že to někoho nebaví, ale vynášení ortel po týdnu a ohánět se placením je ubohý. *6*
          • me stacilo prvni hodina abych si udelal obrazek ze to je opravu fail q nuda a ta trapna grafika, mobove co se chovaj jak voskovy figuriny urcite je to krok zpet :p latka je az moc vysoka, swotr tak leda zadarmo :p
          • ... šašku :-D
          • A k cemu ten trial teda je nez k tomu aby si clovek udelal nazor?
          • hlavu si šetři, máš šaška v avataru a přitom si myslíš, že jsi 50+ Sith *1*
            chápu, že to někoho baví a hraje to měsíce, i tak si ale ubohej....
    • Cahir
      Prošel jsi všechny postavy za tejden jo? Na čem jedeš?
      • 7days SWTOR free trial.. tak nějak *2*
      • Ringwraith
        Tak očividně na SWtOR, ne? *15*
  • no kdybych to zrovna včera neodinstaloval tak bych to možná i zkusil... Ale na to abych to teda instaloval znovu, se budou muset vytasit s víc updatama a podstatnějších věcí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit