Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak to vubec vypada s Remake Duke Nukem 3D do unreal 3 Engine?
  • Sakra.... už se nemužu dočkat až budu mordovat prase za prasetem !!!! *5*
  • Autor se neustále v článku vrací k tomu, že DNF bude zřejmě zkostnatělá 3D akce. Osobně nečekám, že přinese něco převratného, jeho mechanismy budou dnes (oproti DN 3D) opravdu starší a "nepřevratné", nadruhou stranu ... tolik toho hry za těch 13 let opravdu nenabídli - můžete jmenovat. Jaká je dnes nejhranejší FPS? Nějaké Call of Duty? Celá série CoD je nejen přímočará, čistě předskriptovaná, ale nevíc nepřináší ani nic nového. Nic. Nevyniká grafikou, nevyniká hratelností, nevyniká svobodou pohybu, otevřeností světa ani jeho interakcí.

    DNF vypadá na takové CoD, jen bohatší o jednoduchý, ale osobitý humor Duka, erotiku, minihry a barvitější příběh. Takže jestli dnes, po 13 letech evoluce, které zmiňuje autor, je nejprodávanější série COD, tak nevidím žádný důvod, proč by neuspěl DNF. Sám očekávám od DNF jednat více zábavy, druhak lepší hratelnost a nakonec i propracovanost. Nevadí mi, že grafika obsahuje méně polygonů. Podstatné je, jaké textury použijí, jak vypadají objekty jako celek, jaký je leveldesign a souměrná detailnost prostředí. U CoD:MW2 jsou detaily, které se mi moc zamlouvaly, třeba šplnání cepínem po ledovci, nadruhou stranu jiné nepochopitelně chybí. Hra není detailní, obsahuje detailů jen pár, na něž upozorní. Například v CoD pro mne nepochopitelně nevidíte svoje nohy, jen "blob" pod sebou. V DNF vím, že tohle rozhodně chybět nebude, ba více ...viz scéna s oním bossem na hřišti - svezete se blátem po svých zádech a nohy poletí za vámi :-)

    Takže uvidíme. Revoluci nečekám, bohatou akci ano.
    • A co se grafiky týče, když jsme u té zastaralosti, moc se mi líbí ve videu jak textury prostředí, tak práce se světlem. Myslím, že DNF přinese hodně muziky za málo peněz (HW nároky - takže by šel spustit i na konzolích, he? :-D ).
  • jeden muj kamarad to shrnul slovy "stripterky, prasata a chcani, to je duke nukem. co by asi tak melo byt v dnf navic? elfove?"
    staci kdyz prevlecou klasiku do novyho kabatu a bude 99% lidi spokojenych. staci se podivat jak se dneska kurvi klasiky do nehratelnych mainstream sracek viz. jagged alliance.
  • Nepříliš pozitivní první dojmy mě z míry nevyvedly z jednoho prostého důvodu - on ani Duke Nukem 3D nebyl revoluční... Vyšel jako konkurence přibližně v době, kdy přišel revoluční Quake, který byl po technické stránce na mnohem lepší úrovni. Přesto si získal svoje hráčské obecenstvo díky skvělému humoru a v recenzích získával hodnocení okolo 8/10, respektive 80 %. Myslím, že s DNF to bude stejné. Nikdo soudný od něj nečeká nějakou revoluci, ale prostě jen návrat starých dobrých časů (podobně jako se to třeba přihodilo na filmovém plátně se Stalloneho Expendables). *3*
    • Akorát, že v tý době. 80% či 8/10 to už něco znamenalo. Dneska každá průměrná hra má 8/10...
      • Jo tak podle recenzi u AAA her se dnes neridim naprosto vubec,protoze to vubec nema cenu.Jakmile je to ackova vyhypovana hra tak to jsou samy 8/10 9/10 ,maximalne 7/10 a to uz musi byt,takze vypovidaci hodnota je uplne nulova.
        Jediny ,kdy se podle recenzi da jaks taks orientovat jsou recenze malych nezavislych her,kde hype a marketing nemaji takovy vliv.
        Kde jsou casy,kdy hra co dostala 8/10 uz byla opravdu kvalita a o 9/10 ani nemluve,tehdy ty cisla meli nejakou vahu *3*
      • V tom máš nepochybně pravdu... I když srovnávám hrušky s jablkama (FPS se strategií), tak si vzpomínám, že takový Warcraft jednička kdysi ve Score dostal dokonce snad pouhých 7/10. I přesto je ta hra vnímána po řadu let pozitivně. Přitom dneska skoro každá taková hra, která dostane hodnocení 70 %, upadne do zapomnění. DNF od zapomnění ale pomůže už jenom název a taky nelehký vývoj, kterým tahle hra prošla...
        • Já tě nějak nemínil napadnout:) Já jen, že i přesto, že to nebyla nějak revoluční hra ani ve své době, tak byla velmi dobře přijata. A vůbec co tu meleme o revoluci. Zábava je to nejdůležitější:) Na to se v poslední době docela zapomíná. Bohužel hry už kolem sebe nemaj takovou tu auru vyjímečnosti. Možná jsem to tak měl jenom já. Když jsem byl malej. Dnešní hry jsou spíš jak spotřební zboží zahraj a vyhoď. Nejsou to srdcovky. Není to nic co ti prostě přiroste k srdci. Na co by jsi vzpomínal ještě několik týdnů potom. Možná je to opravdu ve mně. Možná jsem dospěl do takového stádia, že je mi to lhostejné a mám jiné priority. Nebo se ne? Nebo to je tak, že hry už nejsou to co bývaly?
    • blby priklad, skor ako Serious Sam HD ;)
      • mmrrxx
        First encounter *3*
  • Nic se "neomlouvej" ve všem jsi měl pravdu. Ten pohled, kterým se autor na tu hru díval, byl opravdu špatnej :)
  • Jsem moc strašně rád, že se tu najdou lidi s názorem, že tohle nebude AAA titul plný inovací. Od toho je tady Valve a jeho FPS, páč ruku na srdce, nikdo neudělal nikdy žádnou FPS, která by byla revoluční tak jako HL a HL2, co se po stránce mechanismů a hratelnosti týče, ano jsem Valve fanboy ale i tak mám pravdu:).

    Jak už několikrát jsem říkal (psal), tak DNF bude prostě oldschool hra, zabij, projdi, nechutnost, vtip. Nic víc nic míň. Ale to přece všichni od ní čekáme! My víme, že taková bude. Proto se na ní tak těšíme. Bude to naše malá oddechovka. Prostě bezmyšlenkovitě kosit hordy nepřátel, u toho udělat nějakou tu kravinu. Co víc si přát po celý dnu v práci nebo ve škole.

    P.S: Přišlo vám taky, že to vypadalo, že se mluví o CoD? Koridor, kde se tupě střílejí nabíhající vojáci, když stojíte doplní se zdraví? Kdyby se vážně odříznuly odstavce kde jsou ty minihry a vtip a psalo by se jenom o designu levelů tak si myslím, že se píše o CoD.
    • vzdycky jsem preferoval hry ktere maji jako zaklad Q3 engine (vsechny cod, atd..) tenhle engine je dodnes neprekonany v hratelnosti :) ale je fakt ze HL hry jsou revolucni v jinych smerech
    • Přesně, taky jsem měl pocit, že autor článku píše o Call of Duty. Přestě ho kritizoval.
  • ze je to naskriptovane?ktera fps dnes neni....ze je to sranda?...ktera fps dnes je?

    duke nukem, shadow warrior, redneck rampage......vtipne hry, dnes se to nenosi
  • Jsem rád, že nakonec DNF vyjde - btw v které střílečce (FPS) můžete střílet bossy velké jako 4 patrové baráky a chcát do hajzlu?

    Mně se prostě tenhle Duke líbí.
  • Ach jo. Tak komu věřit? Tomu koho pozvali na mega akci do Las Vegas, nebo tomu koho nepozvali?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit