Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim proč tolik negativismu, já bych té hře dal osobně tak 6/10.. mírny nadprůměr, od prvního a druhého dílu nám to dost zkonzolovatělo pravda, ale hraje se to dobře, obzvášt coop na jednom pc je fajn.. sice nevim proč se to jmenuje Dungeon Siege ale budiž.. a vůbec bych se nedivil, kdyby se podobně hrálo Diablo 3, které mi to místama celkem připomíná.. když má vyjít na konzole.. tahle hra niják vůbec neoslní, ale aby člověk říkal, že je to totální sračkoidní hra.. to si myslim, že některé tituly k tomuto výrazu mají mnohem blíž..
  • *1* budeme zlí, budeme přísní, ale ve finále spíš k smíchu
  • Este dodam ze udajne autori planuju velmi radikalny patch ktory ma vraj zmenit cely control system, zrejme ze to bude potom ako povodne hry serie co sa tyka ovladania. Moc sa mi to nechce verit ale uvidime...
  • Este by som mal dodat, i ked som pisal ze hra neni moc dobra v mnohych veciach, pamatajte ze s gamepadom je to *uplne* iny zazitok - akoby ste hrali inu hru. S gamepadom to uz trochu zacina pripominat zeldu nebo silver i ked na ne nema, mnohy z vas by urcite hru najednou videli v inom svetle. Ten rozdiel je obrovsky. A kamera je potom ok pretoze to neni povodny point&click. Bez padu je to uplne sialenstvo hrat. Tych 6.5 by som dal hlavne preto ze RPG system mi nesedi, nepriatel obvovuje v sekciach mapy vratane lootu ked sa tam vraciate a ma obmedzeny pocet modelov. Pribeh a svet je dobre vysvetleny len nema ziadne super zvraty a memorable cool momenty a dialogy byt profesionalne dabovane su ako bez ducha co bol problem i s AlphaProtocol on nich. Je to vsak "ok" hra ak nemate co hrat a mate pad.
  • Sice jsem trojku nehrál ale v porovnání s jedničkou je to velký krok zpět.Škoda...
  • jako sorry, ale tahle hra je absolutne beckova. nudil jsem se, nicim me nechytla. prvni dil byl skvely, jedno z nejlepsich rpg, co jsem hral. dvojce jsem se vyhnul. zkusil jsem trojku a...velike ZKLAMANI. tahle hra si sedmnicku absolutne nezaslouzi...
  • pro me byla dobra jen dungeon siege 1 dvojku sem hral a nedohral protoze me nebavila...ze bych vyhrabal ceda s jednickou *2*
    • Taky se chystam, byla uzasna, hlavne to prostredi a vlastne vsechno
  • normálne som aj čakal, že tento odpad (ktorý by som ani nenazval Dungeon Siege) dostal 7ku, recenzent očividne nehral predošlý diel keď tomuto dal také hodnotenie. Nulová hratelnosť, kamera no comment, rozdelovanie "talentov" je fakt vtipné, ozvučenie funguje podivne trhane, jediné za čo má táto hra u mňa plus je že aj staršie stroje ju rozchodia.
    • zdar, no tak to te zklamu, na mym notesu HP na kerym rozjdeu KRASNE deadspace 1+2, Far cry 2, CRY eng 2, novou Alici, TDU1 na full a co ja vim co jeste, se tahle debilní hra nehejbala ani v 640x480 a vse na low. Takže asi tak.

      Jinak souhlasim s tema, co si o teto hre mysli svoje. Kdo hral DS1 tak ví. Tohle neomluví nic.

      Hodnoceni sou tu trapny, TAHLE HOVADINA DOSTALA 7/10???? NO OMG
  • tahle hra je fakt vtip a hodnoceni taky.. nedal bych tomu bod uz za to potupeni predchozich dilu.. a existence samotna by to mela hnat az do zaporu.. jak jste tomu mohli dat 7 bodu proste nechapu... *11*
  • .... neda mi to... kolik asi dostal recenzent zaplaceno ? :-)...

    Jinak.. todle neni DS, todle je naka Xboxova radoby zabavna hra. S puvodniho DS to ma jen nazev. Nicmene.. nedivim se, herni prumysl.. a ne jen ten.. je jen a pouze o penezich. Stejne tak bylo pohrbeno spousta vybornych her.. za vsechny treba Supreme Commander. Tak jak tak... za tu 7cku v hodnoceni bych recenzentovi usek ruku :-)
    • Sak jo, proto si vsechno kupuju az kdyz sem spokojen, jinak ani korunu, at brecej a at klidne krachnou.
    • Tak tak, je to jen o penezich, hry budou cim dal vice stupidni aby se priblizily co nejvetsimu poctu lidi. Snad jen Valve, Blizzard jsou porad sazka na jistotu. Uz ani ten CryTek neni co byval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit