Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC hráči utřou jako obvykle luuul
    • miker17
      luul trapnej troll si tu zase ufnul
  • DarkHawk
    Miker17: Ano vyšly jenom dva DMC 3,4 co Capcom vydal na PC. Na klávesnici je to nehratelné takže stejně aby sis to užil naplno potřebuješ gamepad. Tudíž hlavní priorita pro tuhle hru jsou konzole po které tahle puvodně vznikla. Ale v pohodě jen mě pobavila tvoje ikona vzhledem k tvému příspěvku. *1*
    • Miker17: Ano vyšly jenom dva DMC 3,4 co Capcom vydal na PC. Na klávesnici je to nehratelné takže stejně aby sis to užil naplno potřebuješ gamepad. Tudíž hlavní priorita pro tuhle hru jsou konzole po které tahle puvodně vznikla. Ale v pohodě jen mě pobavila tvoje ikona vzhledem k tvému příspěvku.

      Nevidim u tohoto prispevku nic co by naznacovalo ze jsi PSAL ze to hrajes na Klavesnici ty dementni kreteeeene ze sulinove vody...Jen ze to je na klavese Nehratelne coz NENI... tak bez z pokojicku ven a rekni segre at ti jednu vypali *12* *12* *12* *12*
      • miker17
        n
      • DarkHawk
        Podle tvého vyjadřovaní seš nějaký 14letý puberták. Myslím, že kdyby si mi to řekl v realu tak bych tě propleskl a mamka by už ti nikdy nezapojila internet. *1*
        • rancor1223
          Počkej, neni 14 trochu moc *1*
    • miker17
      njn spíš jsem jenom zapoměl že jsem hrál DMC1,2 na emulátoru no bože a co jako že mám danteho na ikonce a z hraním na klávesnici pro DMC sérii jsem nikdy neměl problém
      • RavenHolm
        Takže z toho co jsi psal jsem pochopil, že konzole jsou špatné, ale hraní pravděpodobně warez konzolových her ti nevadí. Jsem zmaten.
        • miker17
          jedine co jsem napsal že si nechci koupit konzoli kvůli této hře a konzolví fanboyové se tu začali čertit
          • RavenHolm
            Pročti si celou diskuzy. Tady se čertí všichni, tak to neházej jen na konzolisty *3*
    • Devil may Cry ze nejde hrat na Klaviru ???Hahahah Mozna to nejde tobe tema ztuhlyma palcama z analogove packy *1* *1*
      • DarkHawk
        Antivir na tebe bacile. A psal sem že hraju na compu tak co jsi idiot? že mi tohle píšeš. Samozřejmě že to jde hrát klavesnici, ale je to konzolová hra a s gampadem se to hraje ladně a to ovladaní to mu sedí jako ulité. Tak si vždycky napočítej do deseti než něco napíšeš a přemýšlej trochu.
      • RavenHolm
        Tak dohraj třetí díl na PC bez gamepadu na obtížnost Dante Must Die. Pak se chlub:)
        • Icoboss
          No jááá to dal tak bych se tak nechvástal...A že to byla řežba kuaaaa
  • Noooo koukam ze se to tady zacíná rozjízdet ....
  • wow! az doted jsem si myslel ze cod je ultrakravina pak jsem si pustil to prvni videjko a... slova nestaci
    • slova nestačí?.. žasneš jak to ta "krabice" s Geforce 7 dokáže?... nesrovnávej FPS co vychází rok od roku horší a hru s dvojročním cyklem u které je každej následující díl mnohonásobně lepší než předchozí
    • To seš dobrej že to srovnáváš s CoD. Znalec se tu vždy hodí.
      • no zas taky rozdiel v tom neni ... v oboch strielas hordy nepriatelov bez AI, v oboch ti kulky neublizia kedze ta zachrani autoheal, obe maju bloody screen...so real. obe su linearne a naskriptoavane, v oboch najdes hollywoodske last moment sceny. a obe su prehypovane a precenovane. :) ja len tolko. to vsak neznamena ze sa stotoznujem s tym drbalom na ktoreho si reagoval, len som si neodpustil komentarik
      • Tak s cim jinym to mam srovnavat? Sra*ku jedine se sra*kou.
        • A nemáš náhodou sra*ku v hlavě?
          • Myslis jako jestli nejsme pribuzni? To asi ne promin..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit