Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Co konkrétně má ta hra vlastně společného se systemshockem? Jsou tam vůbec nějaké odkazy na starou hru???
    • misho8723
      Možno obtiažnosť nazvanú "1999" (rok vydania SS2), ktorá by mala byť asi najťažšia obtiažnosť v hre
    • krome lidi co to dela asi nic a to ani zanrove, pokud to bude stejna akcnarna jako bioshock
      • MidnighT91
        Ptám se protože vždicky, všude každej tvdí, jak je to nástupce Systemshocku což je blbost když tam není sebemenší odkaz na původní hry...
        • Coffin.Corner
          V prvním Bioshocku máš hodně odkazů ze System Shocku. Ať už jde o psionické projekce, audiology, které vytvářejí podobně tíživou atmosféru, oživovací komory a vlastně téměř stejně nastavený desing gameplaye, kdy osamělý hlavní hrdina prochází tísnivým "post apokalyptickým" prostředím a je přitom navigován, nějakou tajemnou osobou na vysílačce, která s ním má své vlastní úmysly...
          Ifinite je naopak první hrou, která se od tohoto schématu výrazně odklání.
        • ringmancz
          duchovní nástupce
          • No právě že to nástupce není , ani duchovní a skoro už ani tím gameplayem . A je to škoda
    • systemshockem? nejsi ve spatny diskusi?
      • Tým, který stvořil System shock I II tvořil tým (alespon hlavní vývojáři), co stvořil Bioschock. Nevím, kdo pak dělal Bioschock II, ale na tomhle by měli zase dělat původní lidé.
        • Bioshock II dělal jiný tým, Ken Levine s ním už neměl moc společného. :)
          • Bioshock 2 dělali Arkane Studios.
            • By mě zajímalo za co ty mínusy? :) Digital Extremes dělali jen multiplayer, singl slepili v Arcane, posvětil to Irrational. Tečka :)
    • a měly by jako proč?
  • Wtf ? jestli tam jsou checkpointy tak to zas domr***** Jako,abych prezil sekvenci a doufal, v zachrany bod misto toho,abych si to v klidu pred akci ulozil ,....
    • neni to uplne jedno jestli to ma checkpoint nebo normalni save? je

      PS: si pamatuji jak jsem musel hrat o 3hod z5 protoze jsem si to neulozil byl jsem moc zazranej do hry takze vidim i prinos checkpointu :D
      • Tak on není problém udělat tam obojí že. Já mám také raději klasický save, člověk má mít možnosti uložit si hru kdykoli se jen zamane a ne kdy mu to zrovna nadiktují vývojáři, ale z důvodu, který popisuješ níže nepohrdnu ani checkpointem *3*
      • MrSanta
        Ale jak máš zkoušet různé postupy, testovat zbraně nebo vylepšení bez možnosti normálního save systému? Osobně upřednostňuji klasický save systém před checkpointy. Ideální by byla kombinace checkpointu a klasiky. Pak odpadá problém s neuložením hry *4*.
        Vzhledem k tomu, že obtížnost "Mod 1999" by měla mít omezenou možnost ukládání předpokládám, že v plné verzi bude možnost si hru uložit podle chuti.
        Systém ukládání hry ovšem není důležitý, už mám stejně předobjednáno.
        • To jsi strefil hřebík na hlavičku. Problém je, že dnes se hry dělají jinak. Asi před měsícem jsem viděl rozhovor s Warrenem Spectorem, kde říkal, že nechce, aby lidi savovali, loadovali a zkoušeli různý cesty - jako to v jeho hrách typicky dělali. Naopak, chce, aby lidi nic neřešili "a prostě si hráli". A to jsou přesně quicksavy. Loadovat se pořádně nedá, pokud nechceš opakovat kus hry a některé hry se automaticky ukládají po důležitých rozhodnutích, abys je nemohl změnit a zkoušet různé cesty. Je to zvláštní kombinace zdebilnění a celkového zhoršení hráčského komfortu a zábavy ze hry. Teď nemyslím Infinite, to je obecná poznámka.
          • davidBray
            myslíš, SAVE kouknu do místnosti kde kdo je LOAD hupsnu tam, přežiju s 55% zdraví, LOAD, hupsnu tam, přežiju s 45% zdraví, LOAD hupsnu tam, přežiju 75% hmmm to není špatný SAVE JINEJ SLOT a LOAD, hupsnu tam, přežiju ... atd atd tohle já považuju za zdebilnění systému. Ukládání systémem checkpointů mi nevadí, nebo omezený počet save jako to měl třeba IGI.
            • Ale to je jenom na tobě, jestli takhle hraješ. Podle mě je lepší, když hra umožňuje volné ukládání, jak s tím kdo umí/neumí naložit, to je jen na něm. Vezmi si třeba to, že dřív bylo normální mít u her (na PC) víc nebo dokonce nekonečně savů, takže člověk si mohl uložit před oblíbenou scénou a třeba za půl roku si nahrát pozici a pustit si jí znovu. To je dnes takřka nemyslitelné. Dneska má člověk maximálně screenshot a "post to Facebook", ale možnost pustit si znova pěkný rozhovor, nebo i animačku, je pryč. S tím vším skoncovaly konzole. Omezený počet pozic, nemožnost si save pojmenovat (éélgh... nemáme klávesnici), často chybí i screenshot, takže se v savech skoro nedá orientovat. Nemám rád, když mi hry berou svobodu. Ve hře, v rozhodování, v nastavení, v ukládání pozic.
    • jasně, takže uděláš pět kroků F5 ... deset kroků, zabít jednoho enemáka F5 ...
  • Lawliet
    No nekup to. Po tomhle článku. *1*
  • No je to pokrok od Systemshocku k naprosté utopii v Infinite . Ač bych rád zpátky do vesmíru ... možná neodolám a proběhnu se i v nachových červáncích .
  • GlaDOS
    Ten čas rychle utekl. Ještě teď si vzpomínám, jak jsem slintal nad první ukázkou a říkal si, že ten rok bude utíkat hrozně pomalu.
  • Na tuhle hru se nehorázně těším a díky AMD na ni nemusím čekat 1-2 roky :)
  • Super, konečně nějaká zajímavá hra i pro nás lidi s IQ nad 180
    • pobavilo :-D
    • Nechci ti kazit radost, ale výsledky z jednotlivých IQ testů se nesčítají.
      • Inquisitor
        V jeho případě spíš nenásobí :)
        • Ale 0krát cokoli, je přece stále nula ne?
          • Tohle už bylo trapný.
            • Tak vždycky se to nepovede no.
  • Tesim se uz davno a ujisteni, ze je na co, to jen umocnuje :)
  • Trochu zamrzí ty chybějící minihry. A nemožnost ukládat (nejde quicksave nebo nejde ukládat vůbec, kromě checkpointů?).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit