Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • degenerace jsou perky ve Witcherovi 3.
  • to jako myslíš tu samurajskou suknici? V tom opravdu musí být zážitek kotoulovat... Tam musí být nějaký větší postih, o tom je RPG, to se na mě nezlob, pořád je to hra, takže beru, že kotouluje v suknici až k botám, ale proč je takový casual?
  • Špatně jsi koukal :D Měl jsem toho plnej, FB, plnej twitter, dosti článků i zde.. fallout kam se podívám Oo
  • Proč by nemohl kotoulovat, ty těžké zbroje nejsou full plate armory... do bezpečí můžeš klidně i odsprintovat, takže o co vlastně jde..?
  • ve dvojce mozna, ale ve trojce jsou celkem k nicemu...uhyby jsou mnohem mnohem lepsi
  • tak torment je spíše novela a adventůra než RPG hra, že ano? To je velice mizerný příklad pane DebilTormente...
  • to neni RPG system, to je degenerace veskereho RP
  • Keyz
    Je to klasicky hlavně o pohybu. Jakmile se naučíte mít přehled na bojišti a uskakovat / krýt / manévrovat, tak máte vyhráno na maximální obtížnost. Některé dovednosti to dost ulehčí. Jako třeba krvácení, nebo ten speciální útok rychlím stylem.

    Také nedávat více běžných ran do protivníků rychle po sobě, pak vás odrazí a ihned zaútočí. Je to jako ve 2 díle. Tedy být spíše opatrný.
  • Witcher od dvojky má taky hlavní strategii kotouly plus casual berličku queen, takže pokud nejsou schopni zpracovat kotouly a combat pro jednu melee clasu, tak jak se někdo může dovolit mluvit o hře roku?
  • to je divný, mě to všechno funguje... na podrobné staty je tam extra obrazovka s kompletnim shrnutím... Proboha na koho tu zas reaguju?

    Fallout 4 je Hype, poznás to na rozdílu hodnoceni lídí a recenzentů...
    Witcher je kvalitni hra, poznás to na rozdílu hodnoceni lídí a recenzentů...
  • Fallout byl oznámen před půl rokem a hypu jsem si teda nevšiml.
  • a to ti neprijde divne, ze mu z rukou slehaji plameny ? je to zaklinac...se muze kotoulet az do skonani sveta...ne kazda hra je darksouls, ktera musi simulovat kotouly podle brneni, protoze to je hlavni strategie u vetsiny souboju
  • rec je o fallout 4 predpokladam *6*
  • tobě připadá normální, že v těžké zbroji se můžeš kotoulovat , jak dlouho chceš a nemáš postih ani ke kotoulům? Navíc je tam dost malý radius, takže s těma kotoulama klidně odjedeš do bezpečí, kde tě nikdo nepronásleduje. *7*
  • Asi před týdnem jsem dohrál na Death March celou hru i s datadiskem. Udělal jsem všechny questy, které jsem našel, celková doba něco málo přes 180 hodin.

    Trvalo mi to 5 měsíců, ale rozhodně nelituji. Ta hra má spoustu chyb, to nikomu neberu, ale pro mě je to co do atmosféry, rozhovorů, příběhů, grafiky a zpracování světa o tolik dál před konkurencí, že to na 10/10 bohatě stačí.
  • Kotouly sice staminu nežerou, ale blokují její regeneraci, což je méně restriktivní s ohledem na to, že abys mohl vycastit znamení, tak potřebuješ staminu na full. Naopak to blokuje klasickej abuse, kdy můžeš kotoulovat dokud se ti nedobije stamina a pak castit znova - to zkrátka nejde, protože si prodloužíš recharge time pětinásobně.
    A těžké zbroje tě samozřejmě omezují, s light armorem jsem měl regeneraci staminy 20 bodů za sekundu myslím, s heavy armorem to bylo jen kolem 10 bodů za sekundu.
    Když pak investuješ do perků, které boostují znamení, tak získáváš bonus k regeneraci staminy potřebné pro tato znamení.. logické, jednoduché.
    Nevím proč by to měl být nesmyslný systém, naopak vyhovuje lore, kdy je zaklínač daná postava, která je oproti jiným humanoidům výrazně lepší jak v síle, tak v obratnosti, tudíž boostovat tyto staty nedává smysl...
  • del0
    Samozřejmě, že to, co tady píše můj trollí anonymní fanoušek Del1 je holý blábol. Ve spoustě kvalitních RPG (Torment, Final Fantasy) máš už nějakou předem danou postavu. Sakra, ve spoustě legendárních JRPG je to úplně stejný, jako u Witchera 3. Daná postava se jménem a těžce lineární příběh. Chtělo by to si nekálet do úst.

    "která nemůže měnit ani styl boje"

    Tohle mě zaujalo. Pravděpodobně DebilSboy, co si myslí, že RPG stojí na combatu a že to, že si naklikám body, vyberu styl boje a gear = role-playing. *7*

    "V žiti do role, kterou si sám..."

    Typický případ diletanta, který se dál, než k definici z wikipedie (která mimochodem platí hlavně pro stolní RPG, ne pro počítačové) nedostal. Vžívat se do role totiž můžu skoro v jakýkoliv hře. Vžít do role se můžu i v Jazz Jackrabbitovi potom, co si vyberu postavu. *15*
  • Já to nesrovnávám s BG2 :D Už proto že se tu začalo bavit o hře desetiletí a BG2 je starší :D
    Co se týče craftingu, nevzpomínám si že bych potřeboval endriarčí oči na nějakou svůj armor nebo sword, naopak to většinou chtělo kůži, ocel, dřevo stříbro atd.. přičemž tyto suroviny jsem většinou získal právě rozebráním toho haraburdí, čímž získalo alespoň nějaký význam. A crafting tím pádem rozhodně měl smysl, protože nejlepší zbroje ve hře šly pouze vycraftit, ne lootnout. Navíc ke každýmu receptu, který jsi musel získat v samostatném vedlejším questu, jsi měl obvykle i příběh lidí, kteří ten recept u sebe měli, jak ho získali, kde o něj přišli, proč kvůli němu zemřeli, kdo je zabil atd... hezkej detail imo. Nevidím tu část která je nefunkční, právě naopak - to nejlepší lze vycraftit, dokud nemáš to nejlepší tak sbíráš lepší a lepší loot a ten horší rozmontuješ aby sis mohl vycraftovat to nejlepší co hra nabídně. Podle mě ideál.
  • abych ještě uvedl, jak nedokonalý je RPG systém u Witchera 3, tak ukáži na Stamině. Kotouly nežerou staminu, poprvé se ve hře objevují těžké zbroje se suknicí, který nemají nic společného s lore a ani tyhle zbroje tě nějak neomezují, nežerou staminu. Stamina je naprosto omezena jen na perky a perk ti řekne, že Aard ti od teď nebude žrát tolik staminy. To je naprosto nesmyslný RPG systém.
  • Tím výčtem her jenom potvrdil, jakej to je troll *1* slušná bedna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit