Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musiet pouzit performance rezim aby som mal 60fps na novej generacii konzol chce naozaj odvahu od vyvojarov.

    Keby hra aspon na to vyzerala... o graficke orgie tu teda rozhodne nejde...

    Dam sancu PC verzii, ak tam optimalizacia nedopadla este horsie.


    • RodneY55

      Ale ty režimy jsou relativní, prostě pokaždé, když se teď udělá nová hra, tak udělají jeden performance mód s více FPS a pak zvětší rozlišení/zvýší AA/zapnou ray tracing/lepší stíny... a tím to zase stáhnou na 30. A je úplně jedno, jestli je to PS5 nebo PS6.

      • medveddd

        No, taky jsem se divil, že pokud člověk chce 60fps NEBO RayTracing, musí se spokojit s 1080p.

        Doufal bych v nějaký "sweet-spot" mód s 60 fps, dynamickým rozlišením kolem 1300-1400p, klidně bez RT.

        A s RT to samé, klidně teda 30 fps, když chceš to eye-candy, ale aspoň nějaké to DRS.

        • Derp_1337

          Ten kdo chce "Sweet spot" s vysokým rozlišením a slušnými detaily si musí koupit dražší hardware než 12000kč (PS5). Ten kdo chce nádhernou grafiku má PC za 40000Kč a víc.

          • Thanquol

            postavit PS5 level PC tě vyjde tak na 1200 USD.

            • Derp_1337

              Tak o srovnání cen PC se teď nedá moc bavit, když segment trhu s grafickýma kartama je poslední 2 roky v problémech.

              Místo toho, aby ceny starších modelů šly dolů, tak naopak vylezly nahoru, protože je vše hned vyprodané. Bohužel cena samotné grafické karty je větší než veškerého ostatního HW dohromady.

          • medveddd

            Vzhledem k tomu, jak hra vypadá a jak běží ostatní hry, nepřijde mi tento požadavek tak náročný.

            Mě osobně to netrápí, dám si hru na PC, pokud na konzolích běží takto, mluvím pouze o tom, že mě překvapuje, že běží hůř než jiné, i lépe vypadající hry.

    • Thanquol

      Nevidím jedinej důvod, proč by to na milionu hardwarovych kombinaci mělo být lépe optimalizované. Optimalizovat něco na PC je paradox. PCčka tahají hry na sílu. Engine je buď smysluplně postaven, nebo není. To jakoby už prostě neopraviš ve finále. Ohobluješ pár viditelných ostrých hran a nazdar.

  • zanek.s

    Tak po přečtení recenze ještě tak rok počkám a těším se na recenzi Horizon zero dawn 2  😉

  • Morraw

    Moment, kdy v prvním díle začala noc a já se cítil jak v “Já, Legenda” je pro mě dodnes nezapomenutelný zážitek!

    Pro mě hra, která překonala i Dead Island. Těším se moc 😉

  • Navzdy_vyvoleny

    Co jsem zatím četl různé recenze, největší problém je tech. stránka hry. Čili zejména hráči co maj ještě staré konzole, by asi měli chvilku počkat. 

  • Gulivera84

    Ma smysl mluvit o technickym stavu hry a bugach v novinarske  kopii....jen ze vetsinou to day one patch zalepi....jen takova otazka a uvaha...

    • Thanquol

      Pokud něco potřebuje po vydání lepit, tak je to zmetek a zmetkem to zůstane. 

    • Jez3vec

      Ano má. Pokud publisher/develeper dává novinářům hru v určitým stavu na zhodnocení, tak je evidentní, že toto je pro ně výsledek, který chtějí zhodnotit. Pokud by tak nechtěli, tak by to neudělali.


    • Carnage666

      Day one patch je taková hezká pohádka. Četl sem jí před vydáním Days Gone, Cyberpunku a Marvels Avengers. Ve všech případech pomohl tak možná day 30 patch.

      • Thanquol

        Days Gone? tam byl nejakej problém? 

        • Carnage666

          Jo jo, hrál jsem v den releasu na PS4 a i když mam tu hru hodně rád tak to bylo něco strašnýho, FPS propady, poslední lokace byla s tim otevřenym světem a rychlou motorkou kolikrát hezká slideshow. Samozřejmě slibovaný day one Patch to nezachránil.

          PC verze mi šla bez problémů.

        • Derp_1337

          Jo, byla tam hromada bugů. Ale těmi bugy trpěli jenom někteří hráči. Nebylo to tak špatné jako vydání Cyberpunk.

      • Gulivera84

        Prave, no,  nekdy by i zajimalo jak se hodnoceni zmeni po nejaky dobe, jako napriklad u No Man Sky, kdyz sem tu hru nedavno zapnul, vubec sem ji nepoznal, uplne jiny kafe....nebo Dead cell, taky uplne jina hra, skoda ze nemame recenzi komplet verze s datadiskama...

    • Corvus

      Mě docela mrzí, že zatím není nikde recenze z PCčka :-(

  • Corvus

    Mimochodem: Ta sběratelská figura se prodává na Ebay (s podepsanou krabicí) za 12 TISÍC DOLARŮ. ;-)

    • Jevo83

      to je vlastne take 3D real life NFT v limitke :D

  • FansLunacy

    Zahreju si to... Uz jen proto, ze skoro denne posloucham soundtrack z jednicky a protoze je to jedna z mala ne-indie her, ktere si moje finance zaslouzi.

    Snad se to bude dat hrat boze prosim! 

    • Corvus

      Soundtrack byl skutečně skvělej, pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit