Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V jedničce ta mechanika byla také. A upřímně to bylo opravdu dost otravné. Ale na druhou stranu, ani ta sekera po dědečkovi nevydrží. Sekera sama ano, ale topůrko odejde :D 

  • Přiznám se že jsem 1 nehrál, naposledy jsem zkoušel nějaký Dead Island a strašně mě tam štvala mechanika co se furt opakuje ve všech survivalech - opotřebení předmětů. Už jsem to někde psal, mám doma sekeru, kterou kácel stromy ještě můj děda tak proč v těchhle hrách moje pracně získaná sekera vydrží pár úderů?

    Opakuje se tato mechanika i tady?

  • medveddd

    No, taky jsem se divil, že pokud člověk chce 60fps NEBO RayTracing, musí se spokojit s 1080p.

    Doufal bych v nějaký "sweet-spot" mód s 60 fps, dynamickým rozlišením kolem 1300-1400p, klidně bez RT.

    A s RT to samé, klidně teda 30 fps, když chceš to eye-candy, ale aspoň nějaké to DRS.

  • RodneY55

    Ale ty režimy jsou relativní, prostě pokaždé, když se teď udělá nová hra, tak udělají jeden performance mód s více FPS a pak zvětší rozlišení/zvýší AA/zapnou ray tracing/lepší stíny... a tím to zase stáhnou na 30. A je úplně jedno, jestli je to PS5 nebo PS6.

  • Thanquol

    Nevidím jedinej důvod, proč by to na milionu hardwarovych kombinaci mělo být lépe optimalizované. Optimalizovat něco na PC je paradox. PCčka tahají hry na sílu. Engine je buď smysluplně postaven, nebo není. To jakoby už prostě neopraviš ve finále. Ohobluješ pár viditelných ostrých hran a nazdar.

  • Thanquol

    Pokud něco potřebuje po vydání lepit, tak je to zmetek a zmetkem to zůstane. 

  • Thanquol

    Days Gone? tam byl nejakej problém? 

  • Jez3vec

    Ano má. Pokud publisher/develeper dává novinářům hru v určitým stavu na zhodnocení, tak je evidentní, že toto je pro ně výsledek, který chtějí zhodnotit. Pokud by tak nechtěli, tak by to neudělali.


  • Musiet pouzit performance rezim aby som mal 60fps na novej generacii konzol chce naozaj odvahu od vyvojarov.

    Keby hra aspon na to vyzerala... o graficke orgie tu teda rozhodne nejde...

    Dam sancu PC verzii, ak tam optimalizacia nedopadla este horsie.


  • zanek.s

    Tak po přečtení recenze ještě tak rok počkám a těším se na recenzi Horizon zero dawn 2  😉

  • Gulivera84

    Prave, no,  nekdy by i zajimalo jak se hodnoceni zmeni po nejaky dobe, jako napriklad u No Man Sky, kdyz sem tu hru nedavno zapnul, vubec sem ji nepoznal, uplne jiny kafe....nebo Dead cell, taky uplne jina hra, skoda ze nemame recenzi komplet verze s datadiskama...

  • Carnage666

    Day one patch je taková hezká pohádka. Četl sem jí před vydáním Days Gone, Cyberpunku a Marvels Avengers. Ve všech případech pomohl tak možná day 30 patch.

  • Morraw

    Moment, kdy v prvním díle začala noc a já se cítil jak v “Já, Legenda” je pro mě dodnes nezapomenutelný zážitek!

    Pro mě hra, která překonala i Dead Island. Těším se moc 😉

  • Jevo83

    to je vlastne take 3D real life NFT v limitke :D

  • Navzdy_vyvoleny

    Co jsem zatím četl různé recenze, největší problém je tech. stránka hry. Čili zejména hráči co maj ještě staré konzole, by asi měli chvilku počkat. 

  • Corvus

    Mě docela mrzí, že zatím není nikde recenze z PCčka :-(

  • Gulivera84

    Ma smysl mluvit o technickym stavu hry a bugach v novinarske  kopii....jen ze vetsinou to day one patch zalepi....jen takova otazka a uvaha...

  • Corvus

    Soundtrack byl skutečně skvělej, pravda.

  • Corvus

    Mimochodem: Ta sběratelská figura se prodává na Ebay (s podepsanou krabicí) za 12 TISÍC DOLARŮ. ;-)

  • FansLunacy

    Zahreju si to... Uz jen proto, ze skoro denne posloucham soundtrack z jednicky a protoze je to jedna z mala ne-indie her, ktere si moje finance zaslouzi.

    Snad se to bude dat hrat boze prosim! 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit