Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Strašná hloupost *11*
    • Ještě,že vychází Apotheon. Zde bylo před vydáním tolik keců a skutek utek. Rubačka v neuvěřitelném městě kde se navíc 10kg kladivo zničí po 10 máchnutí...Kvalitní návrh hry. Zde někdo myslel. Jakoby to nešlo udělat jinak aby to nevypadalo tak trapně...
  • Hrozny jak tady ubreceni fanboy krici.
    Ta hra neni spatna, ale primo hrozna.
    Zadna vec nejde rozbit s nicim pohnout, nijak vyuzit prostredi. Gameplay je celkem nuda, mesto je uplne o nicem, nudny bez napadu. Ta hra je regulerne odfaknuta, a pribeh to je co? Hlavni hrdina je hraci uplne lhostejne.
    Tohle neni zadny zabavny piskoviste, ale odflaknuta nuda k uzoufani.
    Pokud tohle nekoho bavi staci mu fakt malo, a vubec nema poneti o hernich prvcich a mechanizmech, protoze ty sou ve hre totalne odflaknuty nebo chybi uplne.
  • S recenzi ve vsem souhlas. Ta hra je pusta a nudna. Akorat znamka me byt 4/10
  • Pissalek se msti, protoze hru dostal na recenzi pozde. Klasika...
  • repcak.petr
    Perfektní hra,nechápu ty negativní hlasy.
    • Ta hra je dobrá, perfektní byl Bioshock Infinite :D ale rozhodně neni tak špatná. Je to rychlejší než Dead Island a parkúr je skvěle zpracovaný jako v Mirror´s Edge + ten hák.... prostě nádhera. Rozhodně bych nesouhlasil s tím, že se ve hře spíše utíká, než bojuje, možná teda na začátku. Po několika hodinách hraní a odemčených skillech je to spíše hřiště na vyblbnutí, což by mohl mít kámen úrazu. Co jsem od hry čekal, jsem dostal, za mě naprostá spokojenost.
      • repcak.petr
        Pravda Bioshock Infinite byl skvělej,ale mě se líbí i tohle *3*
        • Mě se taky líbí Dying Light, ale není perfektní. Prostě sedmičková možná osmičková hra.
    • To víš, pro místní indie fagits je tam moc mainstream zombie shite *11*
    • get out, shill
    • flash789
      za tyden si na ni ani nevzpomenes..
      • repcak.petr
        Pokud tě tento druh her nebaví nemá cenu to komentovat *5* .Já si to ale užiju.HAWK
  • Já by jsem dal ještě o bod méně.. Grafika krásná. Jinak nuda..
    • A co coop? Ten se jevi jako super zabava, pokud ma clovek rad tento typ her.
      U Dead Islandu ve vice lidech jsem se bavil, tady u DI taktez!
  • S recenziou sice nesuhlasim, ale v diskusii vidno preco sa priemer recenzii zvacsa posunul na 7/10. A ako metacritic pokrivilo hodnotenia. 6/10 je nadpriemer...klisoidna zabavna zombie hra nato to presne sedi. Ako fanusik hororov ked vidim n imdb aspon 6 bodov je to uz urcita znamka kvality. Je super ze games.cz sa sem tam odhodla sprcat hry a dat prisnejsie hodnotenie.
  • podle me je i 6/10 moc, za me sotva 5/10, hra je nudna jaxvina, parkour se okouka za hodinu a pak co ...okrouhanej dead island, ale koukam ze to je dneska v mode, vse zjednodusovat
  • Recenze naprosto sedí. Hra je kravina, ktera navic nefunguje na AMD sestavach. Jako tresnicka na dortu z toho zrniciho filtru boli hlava jak po flasce rumu. Dead Island byl rozhodne lepsi.
    • 1. "zrnici filtr"se da vypnout, zeptej se pana Googla jak.
      2. Na R9 290 Tri-X mi hra jede krasne, akorat podle rad z netu jsem dal na minimum dohled, coz se paradoxne temer vubec neprojevi na vzhledu,ale na fps ano.
      • 2. je pěkné že to jede slušně na grafice za deset klacků. A co my smrtelníci? Když rozjedu Crysis 3 na střední až vyšší a tohle na minimum sotva 20 fps, někdo něco posral, a vyřešit to budou muset zase pěti updatama (1.2.1 a výkon pořád na prd) nebo ovladačema karty. Hra je fajn ale ta optimalizace je podpásovka. *16*
  • to si dnes jeste nejakej vuul kupuje na hrani her sestavy od AMD? *15* *15* *15* hra mi na gtx 680 jede jak po másle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit