Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Objektivne myslim OBJEKTIVNE nijak inak. A to tu neplacem ze nebolo hodnotenie ako chcem JA. Objektivnost je objektivnost. U diabla som hru VRATIL ! A Blizzard mi vratil peniaze. Stacilo ukazat logon log, a to co tvorcovia naslubovali a nedali tam. Sud som vyhral :) Dostal som prachy spet U Dying Light odzaciatku viem co dostanem. Jasne zobici AI onicom ale zas taky paskvil na 6 to nieje. Pozrite si ine DEBILINY za 6
    • a je *10*
  • Hru sem hrál cca 10 minut....pak sem jí hned vypnul a zapnu jí až udělají češtinu..nechápu jak někdo může hrát hry v Angličtině....Já hraju hry jen v češtině jelikož příběh je pro mě na 1.místě.....a vůbec mě to nevadí že poslední díl od CoD sem hrál Black Ops jelikož ty jako poslední byli v češtině...Divím se že tato hra nemá češtinu když je to od Poláků vždyť Dead Island a Zaklínač byli hned přeložený....Nevíte zda bude čeština?
    • tím ukazuješ pouze na neschopnost a lenost naučit se alespoň jeden ze základních jazyků...používá to dnes každý, já si třeba nedovedu představit číst neustále titulky, o kvalitě dabingu ani nemluvě...Nehledě na to že v češtine dnes nedostaneš žádné použitelné informace. A ta hrstka českých fór? ach jo lidi, že neumim jazyk chápu ale ještě se s tim chlubit....co se týče hry viděl jsem jen 12 min gameplay a hra vypadá vskutku tragicky... že jsem v gameplayi neviděl nic nového oproti dead island mě překvapilo, ale když tam maník vytáhl elektrickou mačetu stejnou jak dead island tak jsem si řekl že tuhle věc opravdu ne -e.... zábavnost je jedna věc, ale originalita je víc.... *6*
    • Aristarch
      ...áno...čeština bude. Dokonca je už preložených 13 úloh z 60-tich. Ja osobne tiež radšej hrám v češtine alebo rodnom jazyku...ak je to možné. ;)

      http://www.folkemon.websnadno.cz/Dying-Light.html
  • Jack1947
    Divím se že dotyční anonymové zrážejicí pána Autora tady ještě zevlují... přeji jim těžké přistání a pokud možno bez padáku. Banán bez čokolády a strach z blízkého setkání ale ne 3tího druhu. *4*
  • Jack1947
    Takže dopařeno, po celo denním paření... jakto říct a brát to tak že hra mi něco více dala než vzala - ani jsem ten propařený čas nepočítal pokud to bylo tak dlouho takto asi byly nejuzovanější hodiny co jsem kdy strávil u hry. Nevím na kolik je normální už v polovině hry sledovat nabíhajicí procenta.

    Přejduli všechny naházené klacky pod nohy hráčovy, dropy které ke konci začli být pomalu nesnesitelné, nudné opakující se střety s čim dál tím větší kvantitou zombíků, hrdina i když ve vyšším levelu stále celkem imbecil. Otravné překonávání - přeskakování přesplhávání překážek... Příběh co vlastně byl o ničem, jen vy jste si museli dojít na konec a zjistit že vlastně nezjistíte nic. - Ano je to otevřené jak vrata od stodoly.

    Vedlejší nudné mise... které jsem ani nehrál. APak je tady grafika náročná ale s hezkými efekty to zase se hře nechat musí krásně vypadá, má to své opodstatnění a ve druhém městě jsem si připadal že jsem venku a smažím se na slunci. Voda hezké rozmazané kapky vody po kameře, to trochu pak vypadalo jak by měl ten hráč před sebou kameru ale ok. VOda byla opravdu hezká, déšt stékajicí. Kruté noci, teplé dny. Výření vzduchu bylo taky hezké a stím bordelu ve vzduchu, každá lokace měla něco do sebe at už jste byly ve stokácj,nudné škole nebo stavbě nakonci.

    Sakra když hratelnost byla nudná a frustrační tak tohle těžko spraví hru, která byla zamýšlena dobře ale dopadla hrozně. K čemu mi je nádherná grafika, když se potýkám s téměř nuolovou rozbitou nefunkční a nudnou hratelností. Že mne zbraně omrzí, že nemám dostatek místa v inventáří že měnění zbraní je opět z konzole ... a za takovéhle nešvary se platí, bůbec si nedovedu představit v jakém stavu to je na konzoli asi nic moc no.
    Bylo to únavné, nakonci by si člověk měl říct, safra stálo to zato? těch 25 nebo kolik hodin. U DI jsem si řekl že ne... a tady říkám 2x ne. Vypadá to že hry začínáají být čím dál tím méně zábavné ale o to více únavné (čest vyjímkám)
    5/10 je myslím až až. Pokud by měli takhle pokračovat i nadále tak říkám tudy cesta nepovede.
    Proč si sakra nalhávat že to bude lepší a nejen u tohohle... i u jiných her. Odmítat si připustit že to nebude lepší že to bude možná horší.
    • Takže to za ty peníze stojí ? Nelituješ ?
      • Jack1947
        Litoval bych hodně...
    • Prosim ta uz nikdy nepis viac ako 2 suvisle vety...
    • Jack1947
      To jsem holt celý já *15* , snažím se vše dohrát. I když u toho třeba trpím ( viz Wach dugs, ted Dying light).
    • jsou tam i nejake survival prvky? shaneni jidla a tak?
      • Jack1947
        Jen pokud potřebuješ zdraví, jinak jestli je dostatečný survival že si zajistíš safehouse poté co ho vyčistíš od zombíků netuším.
    • Nechapu ze dokazes dohrat hru ktera je u tebe tak spatna (souhlas ze DL je hrozna hra) Ja sem to po zhruba 3 hodinach smazal a nikdy vic.
  • Tak čo pán Kremser, nemal si za recenziu dobre zaplatené, že si dal takéto hodnotenie?
    Ta hra ma veľké grády než tu tvrdíš vo svojej recenzii. Je hanbou to, že niekto taký "hoňo" dá hodnotenie 6.
    *16*
  • fluffy
    Recenzia skor ako IGN ?:D Tak fajn, len tak dalej... i ked som mierne sklamany zo skore(i ked som ocakaval ze to nebude az taka pecka)
  • ta hra je strasna... dokud nema clovek lvl nakej poradnej tak se to skoro neda hrat, zbrane nekdy nic nedelaj i kdyz jsou v super stavu... mam zbran co ma 5x vetsi dmg nez trubka na zacatku a nekdy zadnej rozdil ( markantni zlepseni bylo po perku co mi dava vetsi sanci na crity) ted mam zbran co ma 10x vetsi dmg nez trubka a uz se da i pouzivat... coop je docela uz zabava kdyz jsou lidi naexpeny... ale pribeh i vedlejsi mise jsou naprosto nudny a uplne mi to sere to hrat... takze sem dodelal vsechno v prvni casti mesta a v druhy jedu jenom pribeh aby to co nejdriv zkoncilo... jinak by me zajmalo kde jsou v pribehu ty moznosti se rozhodnout jak slibovali...hlavni hrdina je r e t a r d nejvetsiho kalibru... za me tak 3-4 kvuli hypu ktery z toho vyvojari delali... *16* *16* *16*

    Dale trapny veci jako zombici ala L4D... atd. FPS dropy radsi nezminuju...

    BTW: vsimli jste si ze tutorial a kampan jsou zcela odlisny ? v tutorialu sem dal 2 rany zombikovi a lehnul, pote ve hre az tak po 6h hrani :D v tutorialu na max 70fps... ve hre mam 30-40...
    • Jack1947
      Protože siu nebyl kještě ve městě, já jsem například se mylně domníval že už hraju hru a pak bylo you finished prologue, unlocked coop, FPS sjeli dolů jak kdyby je někdo silou vůle srazil. *1*

      Ne to fakt nekomentuji, že ty zbraně musí mít člověk až v polovině hry aby měli nějaký účinek. Např nožík, i když tedka mám sekáček na maso s plamenometem a hned je to jinej zážitek.

      Nožík je parádní, šmyk šmyk zombík má hlavu pryč nebo ruku, navíc v outfitu alá Ninja to je víc atmosféričtější opomalu stilth kunfu. *5* Ještě chybí ta katána *14* a byla by to jedna krvavá básen. Jo musí se jim nechat ta krásná brutalita, ohořelé části těl - ustřelené končetiny *14* *14* *14* dá se říct že potom sadomase co hráč absolvuje každou chvíly aspon ta vizuální stránka je pomalu pastva pro oči kdyby to co chvíly neškublo. Nemluvě o tom když hraju déle a vjedu na plochu tak mi trvá než se mi zmátoří systém.

      Jinak souhlas.
      • ty vole, ty pises polsky a pak to hodis do google translator? Ten slovosled a hrubky..kurna krvacej mi oci auu. A to ani nekomentuju obsah textu. *1*
      • Jack1947
        Já fakt nechápu co si lidi slibují od patchů když hra je pokydaná hůř jak půlroku starý hnůj. Ty malé efekty jso ale krásné. Škoda že ta hratelnost není taková jakou jí prezentovali. Dead island komplex tady je cítit až moc. Ten Inventář taky humpl dumpl.
        • Jack1947: btw mam oranzovou panga machete s base dmg 240 ;)
          • bastard sword 1340 dmg, v druhé částí hry to jde hodně nahoru
  • ach vidím že recenzent sa rozumie zombie tematike ... neviem čo by sa dalo ešte nové spraviť na zombie vždy to bude to isté, iba sa budeme posúvať graficky a iným typom hratelnosťou...
    • tu sa ale o ziadnu tematiku nejedna tato hra sa vynima tematike od zakladu preto je tak dobra jej kvality tematika vobec neovplyvnuje toto je survival game to jej navacsi tahun a najvacsia slabost uplakanych trosecnikov co mozu hrat akurat tak elektronicku vajcovku. tematika sa v tomto pripade z vacsej casti iba vezie, ale hre urcite pomaha to treba uznat
      • muzu videt jake je ve hre survival prvek? ja tam zadne nenasel
        • to ste vy Fantozzi, tak hladaj to je tvoja nova uloha, ber to ako vyzvu
  • Na Dead Island tiez kopec ludi nadavalo a nakoniec som to presiel 4x v coope s 3mi kamosmi na 100%. Riptide detto. Jedno z naj RPG...milujem zombie filmy i hry. Toto bude urcite tiez pecka len by ma zaujimalo ci ostal zachovany ten porcovacy model z Dead Island, ze slo katanou zombikovi poodtinat ruky nohy i hlavu?
    • kaermorhen
      Ano. Porcovaci model tam zůstal.
      • dokonce tam je víc hitboxů ... můžeš usekat dlaně, kotníky..
  • suhlasim s recenziou dying light neprinasa nic nove, a je smiesne ako niektori ludia su z toho nadseni taki asi moc zombie hier nehrali... je to uplne to iste co dead island len v novej grafike a mate ruku s pavucinou od spidermana plus ste superman po strechach :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit